• GoHome Professional
sarajevo nekretnine balkon grijanje na plin što ma - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • sarajevo nekretnine balkon grijanje na plin što ma - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine balkon grijanje na plin što manje

  • Za upit "sarajevo nekretnine balkon grijanje na plin što manje" pronađeno 469 nekretnina - prosječna cijena 2.455 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 120.000 KM, 53,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Ul B. Mutavelica, preko puta stadiona, u mirnom naselju, na trecem spratu. Ima dvije sobe, ostavu, kuhinju, terasu, kupatilo i podrum. Osunchan, prodaje se sa namjestajem. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 119.000 KM, 53,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Potpuno renoviran stan. Nije potrebna nikakva adapatacija. Ugradbena kuhinja i plakar u spavacoj sobi ukljuceni u cijenu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 149.000 KM, 53,00 m2 cca 2810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se sunčan, dvosoban stan u Centru, 53 m2 sa garažom, na prvom spratu stambene zgrade 400m iznad Katedrale. Cijena 150.000KM. Tel. 061/521-368, 061/432-818 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan – Ilidža (Otes), 53 m² + balkon 6m2, mogućnost proširenja iznad stana potkrovlje. Privatna prodaja, stan je 1/1 vlasništvo, papiri uredni. Prodaje se funkcionalan i renoviran stan površine 55 m² u samom početku naselja Otes, općina Ilidža, 30 metara od Džamije 50m....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

STAN 53M2. ODLIČNA LOKACIJA (BLIZU PIJACA, TROLEJBUSKA STANICA). ZGRADA RENOVIRANA. STAN ADAPTIRAN. SASTOJI SE OD HODNIKA, KUPATILA, OSTAVE, DNEVNI BORAVAK, KUHINJA, 2 SPAVAĆE SOBE. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Presladak, suncan, nov stan. Na idealnom, drugom spratu. 54 m2,. Nov stan! Informacije na telefon 061 486 190. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem adaptiran dvosoban stan na Grbavici 2 . Stan posjeduje veliki dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, spavaću sobu, kupatilo, hodnik, ostavu i balkon. U stanu se nalazi i ugradbena kuhinja, kao i priključak za kablovski Tv i internet. Može zamjena za veći na istoj lokaciji.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.800 KM, 54,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje dvosoban stan u Vogošći, ulica Partizanskog odreda Zvijezda, općina Vogošća, kanton sarajevski. Stan se nalazi na prvom spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u izgradnji Opština Ilidža, Naselje Stup. Stan u izgradnji Stup Ilidža 3. sprat, trosoban, površina 54,45m2 sa garažom. OPIS Stambeno-poslovni kompleks, smješten na veoma popularnoj lokaciji u sklopu novoizgrađenog naselja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaja stanova na lokaciji StupCentar popularne kvadrature od 38-78m2 po cijeni od 1500 do 1750 KM/m2 - NOVOGRADNJA. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za Hrvatsko primorje,trosoban stan u centru Vogosce,54m2,namjesten,na prvom spratu,nova petokomorna PVC stolarija,blindo vrata,2 balkona,dva podruma.82.000 KM. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Struja Namješten Blindirana vrata Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 115.211 KM, 55,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekti su smjesteni na lokalitetu Buca Potoka neposredno uz saobracajnicu ulica:Drinska sa jedne strane i ulice:Adema Buce sa druge strane. Stambeno poslovni kompleks je udaljen: -cca 150m od tramvajske stanice. -cca 150 metara od trznice. -cca 20m od trolejbuske stanice. -cca 50m....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 55,00 m2 cca 2180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje dvosoban stan na Dobrinji, ulica Trg Zlatnih Ljiljana, općina Novi Grad, Sarajevo. Stan je pozicioniran na četvrtom (posljednjem) spratu stambene jedinice bez lifta. Po strukturi je dvosoban, a sastoji se od: ulaznog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 195.250 KM, 55,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zgrad Saray se nlazi na Stupu opstina Ilidza. Zgrada se nalazi na 100 metara od trmavajske i autobuske stanice.Zgrada je pozicionirana na dobrom mjestu blizu aedoma i stupske petlje..Gradena je od kvalitetnih materijala Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 126.000 KM, 55,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 89.500 KM, 55,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u olimpijskom naselju Mojmilo, ulica Olimpijska. Stan je namjesten ali nije renoviran, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinja + trpezarija, wc, soba, hodnik i balkon (vidi se na tlocrtu), stan posjeduje i plinsku instalaciju. Sprat VII, zgrada posjeduje lift.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 275.000 KM, 56,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2024.,

www.indomio.ba

Welcome Home - Prodaja - Kovačići - 56m2 Tražite stan u samom srcu Sarajeva? Na prijelijepoj lokaciji, sklonjen od gradske vreve, a na 5 minuta od SCC-a, smjestio se stan od 56m2 u ulici Ivana Gorana Kovačića. Stan se nalazi na trećem od ukupno pet spratova. Uknjižena površina stana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 96.000 KM, 56,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

renoviran i odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 135.000 KM, 56,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska. Stan površine 56m2 se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, degažmana, kupatila, balkona, spavaće sobe, dječije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 108.000 KM, 57,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodajem dvosoban stan površine 57 m2 na Grbavici. Stan se nalazi u Grbavičkoj ulici, na petom spratu u zgradi sa šest spratova. Zgrada ima lift. Dvostrano je orjentisan. Ima zastakljenu jednu od dvije velike terase. Stan sadrži dvije sobe kuhinju sa trpezarijom, hodnik i prostrano....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 58,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan i luksuzno opremljen stan, 57.18 m2, novogradnja, naselje čuva Gama sigurnost 24h (closed comunity, video nadzor i ulazna kapija), osigurana mjesta za parking, lijepo uređeno okruženje (profesionalni vrtlar), kablovski i internet priključak, etažno grijanje plinsko, vlastiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 152.000 KM, 58,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban stan od 58 m2 sa mogucnoscu prosirenja na tavan (soba od cca 25 m2) ' - kompletno adaptiran : nova stolarija ,blind.vrata ,nova banja,kuhinja,podovi,spusteni stropovi,klima - kompletno namjesten novim namjestajem (Alples,Natuci) Uz stan se u paketu prodaje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 230.000 KM, 59,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran stan na odličnoj lokaciji Šip (Centar), površine 59m2, smješten na drugom spratu zgrade novije gradnje. Ovaj stan je u dobrom stanju i nudi udoban životni prostor, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, trpezarije i opremljene kuhinje, dvije udobne spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Završena izgradnja novog moderno dizajniranog objekta „Vila Magnolia“ u Vrtovima Riverine Stambeni objekat „Vila Magnolia“ je dio stambene Faze 1A u sklopu kompleksa Vrtovi Riverine. Fazu 1A će sačinjavati ukupno sedam stambenih jedinica, od kojih je pet već izgrađeno, i to: Vila....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u novogradnji, Stup, zgrada BH BAUU. Stan je površine 60m2 i nalazi se na 7.spratu od ukupno 7. Zgrada je useljena 2011 godine i posjeduje lift. Stan je u odličnom stanju. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Sarajevu na Dobrinji 2 cca 60 m2, 6 kat s liftom. Kompletno je renoviran i namjesten (kuhinja po mjeri, americki plakar, protuprovalna vrata, centralno grijanje, gradski plin i dr. ) , cisto vlasnistvo. Za detaljnije informacije kontak na e-mail: denis-pu@hotmail.com....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je renoviran na 4 spratu, centralno grejanje, namesten, na odlicnom mestu, u odlicnom stanju e-mail: vlada1712@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 180.000 KM, 60,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trososoban udoban stan u visokom prizemlju,posjed 1/1 sa u potpunosti regulisanom papirologijom (katastar i grunt). Renoviran:2002. (keramika,zamjena radijatora i plinskog bojlera) i 2008. (zidovi i stolarija),s protuprovalnim vratima.Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka+trpezarija,2....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 135.000 KM, 60,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

prodajem stan u uluci Čekaluša-djidjikovacaustro-ugarska gradnja--visoki plafoni,,,, 60 m2 sa pogledom na čekalušu.i na trebevićstan nije adaptiran,,, kontakt na mobilni telefon,,,061/22 44 66 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Sarajevu, u općini Novi Grad. Stan se nalazi na 1 spratu. Površina stana je 60 m². Stan sadrži predsoblje, veliki dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, kabinet i spavaću sobu. Kompletno je namješten. U blizini te zgrade u kojem je taj stan su restorani, trgovine, apoteka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Stan na Ciglanama Sarajevo, Ciglane, H.Kulenovica - predivan dvo(ipo)soban Stan ca. 60m2 + 10m2 Terasa + 50m2 Basta + 4m2 Ostava, Vl. 1/1. Cijena 144.000Km BiH: +38761899209 Germany: +491607994992 Jos slika pod: "http://mediaholic.de/sa" Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Lukavici, Istočno Sarajevo, novogradnja, dva balkona, dobra zvučna i termo izolacija. Moguća je i zamjena za kuću u Rogatici uz dogovor. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 134.200 KM, 61,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu, ulica Spasovdanska. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade bez lifta i u svojoj površini od 61m2 se sastoji od ulaznog hodnika, hodnika, degažmana, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 61,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namješten trosoban stan (61,21m2) u Istočnom Sarajevu, ulica Spasovdanska. Godina gradnje-2017. godina. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, dječije sobe, dva wc-a i balkona. Stanu pripada i ostava (1,83m2). Stan se nalazi na prvom spratu od ukupno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 115.000 KM, 62,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

1/1 Stan, Grbavicka 73, odmah uz skolsko igraliste, 4/5 sprat bez lifta (idealan za sagorjevanje secera u tijelu, vjerovali ili ne-to je dobro), zgrada renovirana sa izvana, parkinga koliko hoces, cijevi za plin sprovedene u stan, lijep raspored prostorija, kad se ulazi u stan, sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 125.000 KM, 62,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U samom centru Ilidže, odmah preko puta policije, komplet renoviran, ima klimu. Nova PVC stolarija, protivprovalna vrata, nov parket u cijelom stanu. Kupatilo potpuno novo i luxuzno opremljeno. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....