• GoHome Professional
sarajevo nekretnine balkon do 70 m2 najnovije do 6 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine balkon do 70 m2 najnovije do 6 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine balkon do 70 m2 najnovije do 660000 km

  • Za upit "sarajevo nekretnine balkon do 70 m2 najnovije do 660000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 620000 KM (malo jeftiniji)
    • 690000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, 656.600 KM, 52,00 m2 cca 12630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban apartman na Bjelašnici u ulici Babin Do. Apartman je površine 52 m2 i nalazi se na prizemlju stambenog kompleksa. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na balkon otvorenog pogleda na stazu. Vanjska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 650.000 KM, 65,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan na odličnoj lokaciji. Danas pravi porodični stan na izuzetnoj lokaciji, a vi sami ocijenite potencijal koji se krije u ovim zidovima. Stan se nalazi u ulici Marcela Šnajdera i to na njenom samom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 650.000 KM, 65,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

U Grbavičkoj ulici, dakle na jednoj od najboljih gradskih lokacija, smjestio se super trosoban stan od 65 kvadrata. Posjeduje veliki dnevni boravak s trpezarijom, dvije spavaće sobe, vrhunski opremljenu kuhinju, kupatilo i balkon-lođu. Nalazi se u odlično održavanoj zgradi, u jako....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 646.800 KM, 76,00 m2 cca 8510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74,20 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe i dva kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 644.840 KM, 76,00 m2 cca 8490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 76 m2 po ZK izvatku + dva balkona koja su pretvorena u stambeni dio. Nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa balkonom koji je pretvoren u stambeni dio, kuhinje, dvije spavaće sobe od koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bjelave, 640.000 KM, 64,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u odličnom stanju 5 minuta udaljena JE autobuska Stanica, 15 minuta laganog Hoda učiniti katedrale IMA. Ispred zgrede SE nalazi parkiralište OD stanara PAPIRI 1 / 1 Kontakt telefon 062/226-940 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 637.000 KM, 77,00 m2 cca 8270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Ciglane u ulici Dajanli Ibrahim-bega. Stan je površine 77,5 m2 + balkon i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa donje strane i -1 sa gornje strane. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 637.000 KM, 60,00 m2 cca 10620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevo Tower-u, općina Novo Sarajevo, naselje Pofalići, u ulici Kolodvorska. Stan je površine 60 m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 636.000 KM, 53,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 2. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 53m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom te balkonom.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine balkon do 70 m2 do 660000 km (501)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)