• GoHome Professional
sarajevo nekretnine balkon 100 m2 do 280000 km što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine balkon 100 m2 do 280000 km što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine balkon 100 m2 do 280000 km što jeftinije do 1300 KM/m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine balkon 100 m2 do 280000 km što jeftinije do 1300 km/m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 930 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 74000 KM
    • do 92000 KM (prosječna cijena)
    • do 110000 KM
    • do 926 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • potkrovlje
    • adaptiran
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 43.750 KM, 100,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija,hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,wc....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 45.000 KM, 100,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija, hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 50.000 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

INFORMACIJE: Kuća se nalazi na parceli od 350 kvadratnih metara. Sama kuća zauzima 100 kvadratnih metara, ima dva sprata (svaki sprat 100 kvadratnih metara), sa podrumom, kotlovnicom i garažom. 6 soba, plus kuhinje i trpezarije na svakom spratu. Iza kuće se nalazi bašta od 100 kvadratnih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine balkon 100 m2 do 280000 km što jeftinije do 1300 km/m2'
137.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 93,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa tri spavaće sobe odličnog rasporeda površine 93m2 pozicioniran na 1. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine predulaz, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 70.000 KM, 96,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Namješten petosoban dvoetažni stan površine 96m2 na 5. spratu zgrade u ulici Behdžeta Mutevelića, naselje Grbavica. Na prvoj etaži se nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i izlazom na ustakljeni balkon, spavaća soba i kupatilo. Na drugoj etaži se nalaze 3....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 100,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom na Bistriku (Mahmutovac). Kuca se nalazi na parceli površine od 147m², kuca sama ima oko 100m² i sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje kao i stepenice za sprat. Na spratu se nalaze 2 spavace sobe....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.200 KM, 92,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najava prodaje četverosobnog stana u jednoj vrlo posebnoj zgradi u Istočnom Sarajevu, Ulica Spasovdanska! Sprat 2, trostrana orijentacija, veliki balkon duž čitavog stana, kupatilo, wc, tri spavaće sobe, alarm, etažno električno grijanje, alaram, blindo vrata, vanjske žaluzine, komarnici,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 86.000 KM, 95,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje sestan u strogom centru neposrednoj blizini hotela Evrope . Stan velicine cca 95 m2 sa prekrasnom terasom od cca 30 m2 sa koje sevidi cjeli trebevic idio starog grada .Uz tu tersu kojaje u vlasnistvu sana nazali se jos jedan zajedniucka terasa od 200 m2 koja sluzi na koristenjeiu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.500 KM, 100,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vikendicu na Ponijerima u blizini Ski centra, opština Kakanj. Predmetna nekretnina je izgrađena 2000. godine i nalazi na prelijepom planinskom predjelu na 1.000 m nadmorske visine. Smještena je u vikend naselju na 20 km udaljenosti od centra Kaknja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 93,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Stan koji se nalazi na 1.spratu zgrade sa liftom u svojoj povšini od 93.34m2 se sastoji od ulaznog hodnika, hodnika, dnevnog boravka, dva....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje odličnu vikend kućicu u Faletićima. Divnog pogleda, smještena u oazi mira i tišine, ova kuća može odgovoriti i zahtjevima onih koji vole van grada provoditi i duži vremenski period. "Van grada" u ovom slučaju znači 5 kilometara od Baščaršije Čist zrak, baštica, cvijeće,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 103,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje poslovni objekat/restoran na Bjelašnici, naselje Milišići, neposredna blizina Babinog Dola i sela Lukomir, Opština Trnovo - kanton sarajevski. # nudimo Vam već dobro razrađen posao sa ugostiteljstvom zajedno sa kućom za odmor na najpoznatijoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 98,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 98 kvadrata a dvoriste/okucnica 102 kvadrata. Kuca se sastoji od 3 etaze a jedna je samo useljiva/upotrebljiva. To je 2 sprat . Na prvom spratu je garaza,kotlovnica i ostava. 3 sprat treba renovirat nije opremljen. Kuca dolazi sa svim namjestajem znaci opremljena je. Ima gradski....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)