• GoHome Professional
sarajevo nekretnine 70 m2 do 4300 km/m2 zadnjih 14 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine 70 m2 do 4300 km/m2 zadnjih 14 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine 70 m2 do 4300 km/m2 zadnjih 14 dana atraktivno što manje

  • Za upit "sarajevo nekretnine 70 m2 do 4300 km/m2 zadnjih 14 dana atraktivno što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4000 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4500 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 168.000 KM, 64,00 m2 cca 2630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u ulici Čekaluša, stotinjak metara niže od italijanske ambasade. U neposrednoj blizini nalazi se osnovna škola, vrtić, stomatološki i medicinski fakultet. Ima 64 m2 korisnog prostora (kuhinja, kupatilo, dnevni boravak i spavaća soba), te pripadajuće podrumske prostorije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 160.680 KM, 64,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje kompletno namješten stan sa garažom u BH bau na Stupu, ulica Stupska, opština Ilidža-Sarajevo. Stan je pozicioniran na sedmom spratu stambene jedinice koja posjeduje lift. Raspolaže površinom od 64 m2, a sastoji se od: ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 47.000 KM, 65,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedna od najsolidnijih gradjevina Sarajeva je upravo neboder u centru grada, u kojem se nalazi stan od 65m2 sa dvije sobe,kuhinjom,hodnikom,kupatilom I toaletom te balkonom.Ekspozicija stana je na dvije strane.Stan se nalazi na 12-tom spratu u odlicno odrzavanoj zgradi sa tek renovirana....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 225.000 KM, 69,00 m2 cca 3260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

NEKRETNINE KARMELA nude na prodaju trosoban stan površine 69m² u mirnom dijelu naselja Čengić Vila, u ulici Džemala Bijedića. Dispozicija prostorija – hodnik – radni dio kuhinje i trpezarija – ostava – dnevni boravak – dvije spavaće sobe – kupatilo i toalet LOKACIJA Stan je smješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 40.000 KM, 69,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski, poslovni prostor površine 69,14 m2 smješten na prizemlju stambene zgrade u naselju Stup-Tibra II. Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije sa pregradama i kupatila. LOKACIJA: Poslovni prostor se nalazi u ulici Latička, naselje Stup-Tibra II, općina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 309.900 KM, 75,00 m2 cca 4130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje trosoban stan na Koševu, ulica Jukićeva, općina Centar, kanton sarajevski. Stan je smješten na osmom spratu stambene jedinice, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinjsko - trpezarijskog prostora,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 155.000 KM, 76,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naselju Hrasno, na 8.spratu stambene zgrade blizu Bosmala. Stan je za kupce koji znaju šta kupuju i koji znaju da prepoznaju kvalitetnu i dobro organizovanu nekretninu. Na spratu se nalaze svega dva stana, što je za današnje vrijeme rijetkost u odnosu na novogradnju....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine 70 m2 do 4300 km/m2 atraktivno što manje (9)
  • sarajevo nekretnine 70 m2 do 4300 km/m2 zadnjih 14 dana što manje (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)