• GoHome Professional
sarajevo nekretnine 60 m2 što jeftinije zadnjih 14 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine 60 m2 što jeftinije zadnjih 14 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine 60 m2 što jeftinije zadnjih 14 dana 1.sprat parking

  • Za upit "sarajevo nekretnine 60 m2 što jeftinije zadnjih 14 dana 1.sprat parking" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 49.000 KM, 55,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan u blizini Britanske ambasade na Grbavici, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Stan je smješten na idealnom prvom spratu stambene jedinice koja se sastoji od ukupno 11 spratova i posjeduje lifta. Po strukturi je dvosoban stan uknjižene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 69.000 KM, 58,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.360 KM, 57,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 63,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja u Vlešićima u ulici Muhameda Behmena - općina Novo Sarajevo, prvi sprat, etazno grijanje,dva balkona. PDV uključen u cijenu stana. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 159.900 KM, 59,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Na Alipašinom polju, na prvom spratu odlično održavanog nebodera, smjestio se dobar i “zdrav“ dvosoban stan, idealan kandidat za uređenje po vlastitoj mjeri i želji. Nalazi se u vrlo čistom i mirnom krajoliku Trga solidarnosti – na lokaciji koja obiluje vrtićima, školama, prodavnicama,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 180.000 KM, 58,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 328.640 KM, 63,00 m2 cca 5220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 354.977 KM na 353.162 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 353.162 KM, 64,00 m2 cca 5520 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.10.2025 - 354.905 KM
26.10.2025 - 355.413 KM
27.10.2025 - 354.995 KM
28.10.2025 - 355.068 KM
29.10.2025 - 354.451 KM
30.10.2025 - 354.741 KM
01.11.2025 - 355.086 KM
02.11.2025 - 354.995 KM
08.11.2025 - 355.068 KM
09.11.2025 - 355.195 KM
11.11.2025 - 354.832 KM
13.11.2025 - 355.013 KM
14.11.2025 - 356.066 KM
15.11.2025 - 355.667 KM
16.11.2025 - 355.050 KM
18.11.2025 - 354.995 KM
20.11.2025 - 355.322 KM
21.11.2025 - 354.941 KM
22.11.2025 - 355.540 KM
23.11.2025 - 354.868 KM
25.11.2025 - 355.939 KM
26.11.2025 - 355.522 KM
27.11.2025 - 355.013 KM
28.11.2025 - 354.977 KM
29.11.2025 - 355.177 KM
30.11.2025 - 354.905 KM
02.12.2025 - 355.485 KM
03.12.2025 - 355.268 KM
04.12.2025 - 355.068 KM
05.12.2025 - 354.959 KM
09.12.2025 - 355.032 KM
10.12.2025 - 354.995 KM
12.12.2025 - 355.304 KM
13.12.2025 - 355.050 KM
14.12.2025 - 354.995 KM
16.12.2025 - 355.050 KM
17.12.2025 - 355.376 KM
18.12.2025 - 355.231 KM
19.12.2025 - 354.959 KM
20.12.2025 - 355.050 KM
23.12.2025 - 355.431 KM
24.12.2025 - 354.723 KM
25.12.2025 - 354.850 KM
26.12.2025 - 354.487 KM
30.12.2025 - 355.013 KM
31.12.2025 - 354.959 KM
06.01.2026 - 355.013 KM
07.01.2026 - 354.886 KM
08.01.2026 - 355.013 KM
10.01.2026 - 354.995 KM
11.01.2026 - 354.723 KM
13.01.2026 - 354.905 KM
14.01.2026 - 355.376 KM
16.01.2026 - 354.868 KM
17.01.2026 - 354.905 KM
18.01.2026 - 355.013 KM