• GoHome Professional
sarajevo nekretnine 100 m2 do 190000 km balkon što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine 100 m2 do 190000 km balkon što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine 100 m2 do 190000 km balkon što skuplje Najnovije

  • Za upit "sarajevo nekretnine 100 m2 do 190000 km balkon što skuplje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 180000 KM (malo jeftiniji)
    • 190000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 188.000 KM, 93,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine objavljuje na prodaju trosoban stan od 92m2 pozicioniran na 3(od 4) spratu zgrade bez lifta u naselju Velešići, Novo Sarajevo. Po strukturi trosoban, sastoji se od centralnog ulaznog hodnika, dnevne sobe sa balkonom, izdvojene kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Širokača, 184.000 KM, 100,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem na vrlo atraktivnoj lokaciji, naselje Širokača, općina Stari Grad, kanton sarajevski. # kuća se nalazi na 1 min. udaljenosti od Sunnyland-a na Trebeviću, te nepunih 5 min. vožnje od centra grada. U osnovi raspolaže površinom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 166.700 KM, 92,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa tri spavaće sobe odličnog rasporeda površine 92m2 pozicioniran na 4. spratu zgrade, ulica Ćamila Marića, Hrasnica, Opština Ilidža. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 160.000 KM, 94,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan na Saraj Polju, 94m2 + 2 balkona, komplet renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 159.000 KM, 93,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo veliki porodični stan u centru Hrasnice. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade građene 1991. godine, bez lifta. I to mu je jedina mana. Sve ostalo su vrline: komforan dnevni boravak, dvostrano organizirana kuhinja, prostrana trpezarija, tri spavaće sobe, veliki hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 159.000 KM, 108,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Stan je mezonet od 90qm koji je podjeljen na 2 sprata (45qm po spratu) i na suterenu ima jedna garsonjera sa kupatilom i kuhinjom od 18 qm. Ukupno je 108 qm. Stan je u kuci koja ima 3 vlasnika. Ima 2 balkona, podrum i parking pored kuce. Nalazi se pored policijske stanice na Grbavici.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 153.000 KM, 103,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u ul. Esada Pasalica br. 9/III i ima 103 m2 i dva balkona i dva WC-a; gleda na dvije strane. U blizini se nalaze: dzamija, katolicka crkva i pravoslavna crkva, prva trolejbuska i autobuska stanica, kao i mnogi poslovni prostori i objekti (npr., prodavnice....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 150.000 KM, 92,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu, ulica Cara Lazara. Nekretnina se nalazi na 4. spratu ujedno i posljednjem u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, ostave, kupatila, toaleta, dnevnog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine 100 m2 do 190000 km balkon što skuplje (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)