• GoHome Professional
sarajevo nekretnine što veće do 560000 km najnovij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine što veće do 560000 km najnovij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine što veće do 560000 km najnovije 80 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine što veće do 560000 km najnovije 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 530000 KM (malo jeftiniji)
    • 580000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 361.022 KM, 87,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 265.000 KM, 87,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje troiposoban stan površine 87 m², smješten na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade "Vampirica" u ulici Hadželi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 299.000 KM, 87,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2023.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se potkrovni stan u najužem centru, u historijskoj gradskoj zoni iz perioda Austro-Ugarske, u živopisnoj Muvekita ulici. Bogatstvo raznovrsnih gradskih sadržaja; uslužnih, turističkih, ugostiteljskih djelatnosti; blizina važnih institucija, trgovina i servisa.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 87,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju gala trosobnog stana u neposrednoj blizini Druge Gimnazije, ul. Alekse Šantića, općina Centar. Pomenuti pjesnik spaja ulice Josipa Vancaša i Koševo, te je zgrada pozicionirana u samoj žiži gradskog dešavanja. Bogat....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 313.471 KM, 87,00 m2 cca 3600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.900 KM, 87,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran četverosoban stan pozicioniran na 3. spratu zgrade, ulica Avde Smajlovića, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, ostava, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 180.000 KM, 87,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za 2 manja, renoviran, prostran 4-soban stan na Dobrinji (Federacija), pun svjetlosti, sa divnim pogledom, površine 87m2 (odnosno preko 100m2 uključujući ostavu, 2 kupatila i 3 polukruzna balkona). Parking, kablovska, ADSL. Zvati iza 17:00 h na 062/940-212 i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 349.000 KM, 86,00 m2 cca 4060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Jedan od modernijih i kvalitetnijih stanova u Istočnom Sarajevu. Ulica Spasovdanska i zgrada neobične arhitekture sa vrhunskom mikrolokacijom. Površina stana je 86 kvadrata, zgrada gradjena prije 2 godine, lift, vlastiti parking za 2+ auta pod rampom, dizajnerski opremljen i prodaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 550.000 KM, 86,00 m2 cca 6400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se sprat austro-ugarske zgrade u srcu Ba�?ar�ije, u ulici Telali, 20ak metara od Sebilja. O nekretnini : Ono �to ovu nekretninu izdvaja je njena top lokacija, blizna Sebilja koji je na 20ak metara, u samom jezgru kulturno-historijskog dijela Starog Grada. Sprat posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 149.900 KM, 86,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem na Vracama Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 408m2 u veoma mirnom naselju. Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i tavana. Grijanje plinsko etažno.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine što veće do 560000 km 80 m2 (254)