• GoHome Professional
sarajevo nekretnine što veće balkon grijanje na pl - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine što veće balkon grijanje na pl - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine što veće balkon grijanje na plin 100 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine što veće balkon grijanje na plin 100 m2" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 2.744 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 159.000 KM, 108,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Stan je mezonet od 90qm koji je podjeljen na 2 sprata (45qm po spratu) i na suterenu ima jedna garsonjera sa kupatilom i kuhinjom od 18 qm. Ukupno je 108 qm. Stan je u kuci koja ima 3 vlasnika. Ima 2 balkona, podrum i parking pored kuce. Nalazi se pored policijske stanice na Grbavici.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 329.000 KM, 105,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan izgrađen prije 10 godina na Marijin Dvoru, ulica Kranjčevićeva kod Opće Bolnice "Abdulah Nakaš" površine 105 m2 + 25 m2 balkona. Cijena 2800 KM po m2 stana i 1400 KM po m2 balkona. Kontakt: 061/229-156 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Gorica, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan nedavno kvalitetno renoviran (instalacije, krov, stolarija, itd). Suncan, u mirnom i lijepom naselju. Jedna prostorija je ispod krova, sa galerijom, odvojenim wc-om, prikljuckom za kuhinju, i ulazom, tako da je moguce jednostavno razdvojiti stan u dva funkcionalna zasebna prostora.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 499.800 KM, 104,00 m2 cca 4810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 104 m2 i nalazi se na parceli površine 301 m2. Sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji od garaže i poslovnog prostora. I sprat se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe sa izlazom na balkon i kupatila. II sprat....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Veličina 104 m2 Dvorište / Kupatila 2 2 Br. spratova / Parking PROODAJE SE : KUĆA 104m² , ZEMLJIŠTE 315m² ULICA ROGINA , VRATNIK OPĆINA STARI GRAD SARAJEVO Prodaje se atraktivna kuća spratnosti P + 1 površine 104 m² na parceli od 315m² u Starom Gradu , naselje Vratnik koja je jedna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 637.000 KM, 103,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 103 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon ( 15 m2), trpezarije takodjer sa izlazom na balkon, kuhinje, spavaće sobe i wc-a, degažmana iz kog se ide u dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 153.000 KM, 103,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u ul. Esada Pasalica br. 9/III i ima 103 m2 i dva balkona i dva WC-a; gleda na dvije strane. U blizini se nalaze: dzamija, katolicka crkva i pravoslavna crkva, prva trolejbuska i autobuska stanica, kao i mnogi poslovni prostori i objekti (npr., prodavnice....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 102,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U mirnom djelu naselja Ilidza u Pejtonu pet minuta hoda od tramvaja prodaje se renoviran i uredjen namjesten dvoetazni cetverosoban stan koji ima u sklopu kupatilo, wc, balkon, terasu u basti, garazu, cetiri sobe, trpezariju kuhinju i hodnik sa zatvorenim ormarom Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.255.000 KM, 100,00 m2 cca 12550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Širokača, 184.000 KM, 100,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem na vrlo atraktivnoj lokaciji, naselje Širokača, općina Stari Grad, kanton sarajevski. # kuća se nalazi na 1 min. udaljenosti od Sunnyland-a na Trebeviću, te nepunih 5 min. vožnje od centra grada. U osnovi raspolaže površinom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 100,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom na Bistriku (Mahmutovac). Kuca se nalazi na parceli površine od 147m², kuca sama ima oko 100m² i sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje kao i stepenice za sprat. Na spratu se nalaze 2 spavace sobe....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje odličnu vikend kućicu u Faletićima. Divnog pogleda, smještena u oazi mira i tišine, ova kuća može odgovoriti i zahtjevima onih koji vole van grada provoditi i duži vremenski period. "Van grada" u ovom slučaju znači 5 kilometara od Baščaršije Čist zrak, baštica, cvijeće,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 43.750 KM, 100,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija,hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,wc....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 45.000 KM, 100,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija, hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 370.000 KM, 96,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala četverosoban stan na prvom spratu zgrade bez lifta, naselje Breka, ulica Ismeta Mujezinovića, općina Centar. Nekretninu površine 96m2 + cca. 10m2 (tri balkona) čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 86.000 KM, 95,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje sestan u strogom centru neposrednoj blizini hotela Evrope . Stan velicine cca 95 m2 sa prekrasnom terasom od cca 30 m2 sa koje sevidi cjeli trebevic idio starog grada .Uz tu tersu kojaje u vlasnistvu sana nazali se jos jedan zajedniucka terasa od 200 m2 koja sluzi na koristenjeiu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 339.000 KM, 94,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje troiposoban salonski stan od 94 m2 u neposrednoj blizini Muzičke škole i katoličke Bogoslovije. Riječ je o ulici Josipa Štadlera, tihom sokaku na samo par minuta hoda od Katedrale, Baščaršije i svega onoga što pruža glavni grad Bosne i Hercegovine.Stan se nalazi na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 93,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Stan koji se nalazi na 1.spratu zgrade sa liftom u svojoj povšini od 93.34m2 se sastoji od ulaznog hodnika, hodnika, dnevnog boravka, dva....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.000 KM, 93,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo troiposoban stan ukupne površine 93m koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade u naselju Kovačići u neposrednoj blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila,predsoblja, ostave i balkona od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 150.000 KM, 92,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu, ulica Cara Lazara. Nekretnina se nalazi na 4. spratu ujedno i posljednjem u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, ostave, kupatila, toaleta, dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dobrinja 4 Istocno Sarajevo Republika Srpska stan 92m2 u kvadrate nisu uracunati balkoni stan kao iz bajke,renoviran,blinda vrata ,alarm sa dojavom na telefon DSC,dva balkona,dva wc,grijanje plinsko,odvojena kuhinja i trpezarija,dnevni boravak + 3 sobe,vlasnistvo1/1 uknjizen,ko zeli....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 425.000 KM, 91,00 m2 cca 4670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental vam nudi tek renoviran i poslije toga nikad useljen stan u samom srcu sarajevskog centra. Na prvom spratu zgrade iz austrougarskog perioda, u ulici Danijela Ozme, prodajemo dvostrano orijentiran stan koji je uknjižen na 91 kvadrat, ali rušenjem debelih unutrašnjih zidova dobilo....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 26)