• GoHome Professional
sarajevo nekretnine što manje do 50 m2 do 230000 k - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • sarajevo nekretnine što manje do 50 m2 do 230000 k - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine što manje do 50 m2 do 230000 km

  • Za upit "sarajevo nekretnine što manje do 50 m2 do 230000 km" pronađeno 414 nekretnina - prosječna cijena 2.884 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 210000 KM (malo jeftiniji)
    • 240000 KM (malo skuplji)
    • do 2600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • adaptiran
    • balkon
    • 2.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 151.959 KM, 38,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 245.000 KM, 38,00 m2 cca 6450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 114.000 KM, 38,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u Istočnom Sarajevu. Stan površine 38m2 čine ulazni hodnik, kuhinja s trpezarijom, dnevni boravak sa izlazom na balkon, spavaća soba i kupatilo. Nekretnina se nalazi na 3. spratu zgrade novije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 110.000 KM, 38,00 m2 cca 2900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban odličnog rasporeda površine 38 m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Jukićeva, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, veliki....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 98.800 KM, 38,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje jednosoban stan na odličnoj poziciji u naselju Pejton, ul. Bosanskih gazija, općina Ilidža. Predmetna nekretnina nalazi se na visokom prizemlju stanbene zgrade sa ukupno 4 sprata. Stan je po strukturi jednosoban površine 38m2. Objeka se nalazi paralelno od rijeke Željeznica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u centru Novog Grada/Bosanski Novi. Stan po strukturi jednosoban, posjeduje kuhinju sa trpezarijom, sobu, hodnik, kupaonu, ostavu i balkon. Stan je na na cetvrtom spratu zgrade koja posjeduje lift. Blizina pijace, granicnog prelaza, rijeke Une. Uz stan ide i pripadajuca....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 70.000 KM, 38,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jednosoban stan površine 38m2. Stan krasi povoljna zapadna orjentacija, koja mu daje obilje svjetlosti i prozračnosti. Ono što u velikoj mjeri poboljšava komfor je lijep balkon na koji se izlazi iz dnevnog boravka. Veoma jednostavnim građevinskim zahvatom moguće je izmjestiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 69.000 KM, 38,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u trznom centru u Vojniclom polju. 24m2 u prizemlju i 14m2 galerije. Galerija celicne konstrukcije sa betonskom plocom. Struja, voda, telefon, klima uredjaj, parking prostor. Stalni objekat. Pogodan za visestruke namjene. Uredni papiri. Cijena nije fiksna moze se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 66.500 KM, 38,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 38,40 m2 NOVOGRADNJA naselje StupCentar. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 62.000 KM, 38,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem manju kucu od 38 kvadrata adaptirana novo sve u starom gradu kod Sarajevske pivare na megari 061245700 62 000km Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 50.000 KM, 38,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednoiposoban stan u Istocnom Sarajevu, preko puta autobuske stanice, ulica Srpskih Vladara. Dobra lokacija, funkcionalan, uknjizen.U cenu ulazi kuhinja sa barom sa slike. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 175.500 KM na 180.500 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 180.500 KM, 39,00 m2 cca 4630 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2024 - 135.000 KM
17.08.2024 - 155.000 KM
29.03.2025 - 175.500 KM
26.03.2026 - 180.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 149.000 KM, 39,00 m2 cca 3820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

NOVO U PONUDI! NOVOGRADNJA SPO DOBRINJA! Jednosoban stan zapadne orijentacije. Fantastične cijene i ugodna lokacija. Objekat niske spratnosti (S+P+5) nudi stanove različitih veličina i dispozicija na etažama od prizemlja do petog sprata. Možete birati od garsonjere do stanova sa 3....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 146.764 KM, 39,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 139.000 KM, 39,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvoetažni poslovni prostor površine 32 m² (korisna površina 39 m²), smješten u prizemlju zanatskog centra u naselju Kovačići, općina Novo Sarajevo. Opis objekta: Prizemlje: dvije komotne prostorije i toalet Galerija: dodatni prostor dostupan putem željeznih stepenica Karakteristike:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 136.500 KM, 39,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 39m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Višnjik, naselje Višnjik, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, druga soba (spavaća, trpezarija)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 109.500 KM, 39,00 m2 cca 2810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan u suterenu na odličnoj lokaciji, Otoka. Stan površine 39 m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i kupatilo. BLINDO vrata, PVC stolarija, na prozorima su postavljeni gelenderi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 95.000 KM, 39,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban stan, površine 39 kvadratnih metara, smješten je u Sarajevu, na Grbavici. Lokacija veoma atraktivna i mirna, sa puno zelenila. Stan se nalazi u blizini trolejbuske stanice (udaljen tri trolejbuske stanice od centra grada). U radijusu od 100m se nalaze škola, šoping centar....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 75.000 KM, 39,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

ostavite kontakt telefon na moj mejl. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 70.000 KM, 39,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u Sarajevu. Kompletna dokumentacija. uknjizen na moje ime. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 65.000 KM, 39,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Renoviran, namjesten, blizu fakulteta Sve informacije na broj: 061-762-787 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 39,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 39 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 62.640 KM, 39,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novi grad, naselje Dobrinja, u ulici Emila Zole. Stan je površine 39m2 i nalazi se na VIII spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, manje dječije sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 39,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten, dvosoban apartman površine 39,78 m2 na četvrtom spratu novoizgrađenog aparthotela “Phoenix”, koji se nalazi u sklopu Poslovno-sportskog centra Bjelašnica. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika kupatila, zatim dnevnog boravka sa kuhinjom i spavaće sobe. Uz apartman....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stari Grad, 184.100 KM, 40,00 m2 cca 4600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2025.,

www.realitica.com

Prodajemo potpuno nov i opremljen apartman na Trebeviću, u objektu Trebević Residence upisan na 40.62 kvadrata.Apartman se nalazi na prvom spratu, ima 1 spavaću sobu, balkon, dnevnu sobu, kuhinju i kupatilo. Apartman ima potrebnu intimu te pogled prema šumi. Potpuno je opremljen i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 170.000 KM, 40,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u centru Sarajeva na obali zgrada "Papagajka" na 5. spratu. Stan sadrzi 40m2 stambenog prostora + terasa zatvorenog tipa u staklu sa kliznim prozorima i 5m2 podruma. Zgrada sadrzi jedan mali i dva velika lifta, a takodje je u planu komletno renoviranje na prolece 2013g.....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Buća Potok, 150.000 KM, 40,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Test oglas! Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 141.960 KM, 40,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

APARTMANI TREBEVIĆ NOVOGRADNJA!!! NPL WOLVES!!! NPL Wolves Trebević – NPL Wolves Trebević (npl-wolves.com) U srcu prirode na Trebeviću u prodaji veliki izbor apartmana u izgradnji od 36m2,39m2,41m2,49m2 i 51m2 Apartmane mozete kupiti putem kredita,kojeg mozete ostvariti preko jedne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 141.925 KM, 40,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 139.965 KM, 40,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 137.200 KM, 40,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je u osnovi površine cca 40 m2 i nalazi se na parceli površine 720 m2. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, sobe, ostave i kupatila. Prisutna je sva infrastruktura, voda i kanalizacija. Grijanje je na drva. Prilaz kući je makadam, 20 m sa asfalta. ID CODE: #13047 Ervin Hadžiefendić....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 137.000 KM, 40,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u ulici Prijedorska 17 ugodan i lijep. Sastoji se od špajza, kuhinje, hodnika, kupatila i prostranog dnevnog boravka sa blindiranim vratima i urednim papirima. Mogućnost iznajmljivanja garaže. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 98.000 KM, 40,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Prostirući se na 6 spratova, ovo stambeno zdanje u ulici Dabrobosanska u Istočnom Sarajevu, u neposrednoj blizini Bingo šoping centra pruža....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam stan 40m2 (stup-bacici),jednosoban pretvoren u jednoiposoban, pored tramvajske, suncana strana, 6. sprat, 2 lifta, podrum, za veci do 60m2. Info na br. 061-250-854 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 76.000 KM, 40,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoadaptiran stan od 40m2 u naselju cengic vila, gradacacka. Stan se nalazi na 5. spratu, manje stambene zgrade u cijoj se neposrednoj blizini nalaze 2 trgovacka centra, skola, obdaniste, pijaca, gradski prevoz i dom zdravlja. Stan se nalazi iznad trolejbuske stanice,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 72.500 KM, 40,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu vikendicu sa dvorištem u naselju Bogatići - Opština Trnovo, Republika Srpska. Naselje Bogatići je udaljeno svega 15 km od Međunarodnog aerodroma u Sarajevu, te 8 km od centra Trnova. Imanje se nalazi na vrlo kratkoj udaljenosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 64.000 KM, 40,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten jednosoban stan na dobinji 2, Sarajevo, na 2 spratu, zgrada ima lift, povrsine 39m2. Cijena 32000eura. kontakt:061207725 ili e-mail z-lazarov@tele2.nl Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 54.000 KM, 40,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan jednoiposoban stan Blizina opštine, pijace , škole i tramvaja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 40,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se devastirana vikendica na Jahorini - Velika Dvorišta. Kontakt: 061/161-509 Nekretnina posjeduje .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 414)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>