• GoHome Professional
sarajevo nekretnine što manje do 440000 km zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine što manje do 440000 km zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine što manje do 440000 km zadnjih 14 dana barem 80 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine što manje do 440000 km zadnjih 14 dana barem 80 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.808 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 410000 KM (malo jeftiniji)
    • 460000 KM (malo skuplji)
    • do 4100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • okućnica
    • lift
    • 1.sprat
    • grijanje na plin
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 470.000 KM, 73,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo lijepo uređen, svijetao i potpuno opremljen četverosoban stan površine 73m2, koji se nalazi na prvom spratu nedavno izgrađenog stambenog objekta „Jedra Sarajeva“ u naselju Koševsko Brdo. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 420.000 KM, 73,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine što manje do 440000 km zadnjih 14 dana barem 80 m2'
370.000 KM
169.000 KM
305.000 KM
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.300 KM, 76,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

TOP PONUDA – NA PRODAJU KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 76 m2, TRG HEROJA, NOVO SARAJEVO .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)