• GoHome Professional
sarajevo nekretnine što jeftinije Zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine što jeftinije Zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine što jeftinije Zadnjih 14 dana

  • Za upit "sarajevo nekretnine što jeftinije zadnjih 14 dana" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 4.352 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 440000 KM
    • do 550000 KM (prosječna cijena)
    • do 660000 KM
    • do 5500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 40.000 KM, 69,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski, poslovni prostor površine 69,14 m2 smješten na prizemlju stambene zgrade u naselju Stup-Tibra II. Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije sa pregradama i kupatila. LOKACIJA: Poslovni prostor se nalazi u ulici Latička, naselje Stup-Tibra II, općina....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 56.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: BJELAŠNICA: DVIJE PARCELE NA GLAVNOJ SAOBRAĆAJNICI U BLIZINI SKI CENTRA ; Bjelasnica .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 60.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo zemljište površine 1200m2, koje se nalazi u naselju Ahatovići. Parcela je pravougaonog oblika, sa blagim nagibom koji joj omogućava prelijep pogled. Do nekretnine se dolazi lijepim asfaltnim putem, nakon kojeg nastupa cca. 200m makadama do samog ulaza u parcelu. Put koji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine što jeftinije zadnjih 14 dana'
169.000 KM
209.000 KM
305.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 69.000 KM, 58,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 142.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Mahmutovac ; Mahmutovac .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 172.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemlje se satoji iz predulaza, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kuparila. Na prizemlju je potrebna adaptacija. ; Velešići .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 183.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Urijan Dedina, Cicin Han, Sarajevo, Marijin Dvor, Centar Municipality, City of Sarajevo, Sarajevo Canton, Federation of Bosnia and Herzegovina, 71144, Bosnia and Herzegovina ; Marijin Dvor .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 194.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje moderan i potpuno novoopremljen apartman na odličnoj lokaciji na Bjelašnici, u naselju Babin Do. Apartman se nalazi u kvalitetno izgrađenom objektu koji posjeduje vlastiti parking, a objekat i haustor su pod videonadzorom, što budućim vlasnicima pruža dodatnu....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 195.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Zemljište je uz asvaltiranu saobračajnicu, na blagoj uzvisini sa odličnim pogledom. Na zemljištu senalazila vikendica, bespravni objekat, struja, voda, kanalizacija su blizu placa. Plac je komplet ograđen sa tačno utvrđenim granicama. U samom okruženju zemljišta nalazi se par vikendica,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 213.800 KM, 80,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 275.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

Prostor je u potpunosti namješten i opremljen kancelarijskim namještajem i idealan je kao sjedište firmi, arhitektonski ured i sl. ; Hrasno .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, 350.000 KM, 47,00 m2 cca 7450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan u Sarajevu u naselju Grbavica, stan je 47m2+ terasa. Pozicija stana je idealna, u slepom delu ulice(nema saobracaja sem parkinga), uz Miljacku, setaliste, decije igraliste, benzinsku pumpu. Kemala Kapetanovica 26. , visoko prizemlje. . . stan je uknjizen i....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Buća Potok, 371.300 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Zakažite obilazak naših jedinstvenih nekretnina. ; Buća Potok .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 388.100 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Zemljište ima pristup asfaltiranom cestom do samog placa. .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.300 KM, 76,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

TOP PONUDA – NA PRODAJU KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 76 m2, TRG HEROJA, NOVO SARAJEVO .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 420.000 KM, 73,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 443.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje renoviran stan na odličnoj lokaciji – naselje Koševsko Brdo. Ova lokacija je poznata po ugodnom okruženju, obilju zelenila i dobroj povezanosti sa svim dijelovima grada, što je čini idealnom kako za porodični život, tako i za investiciju. ; Kratki opis: Prodaje....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 470.000 KM, 73,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo lijepo uređen, svijetao i potpuno opremljen četverosoban stan površine 73m2, koji se nalazi na prvom spratu nedavno izgrađenog stambenog objekta „Jedra Sarajeva“ u naselju Koševsko Brdo. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 495.019 KM, 88,00 m2 cca 5630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.05.2026.,

www.indomio.ba

A sad spektakl! Prelijep dvostrano orijentiran troiposoban stan, detaljno renoviran 2016. godine, u besprijekornom stanju.Stan od uknjiženih 88 kvadrata (s inkorporiranim balkonom) čine dnevni boravak, trpezarija i kuhinja otvorenog koncepta, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i veliki....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Logavina, 504.000 KM, 72,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO ; Grijanje plinsko Plin PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 506.200 KM, 88,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 580.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman i garažu u Sarajevu, općina Trnovo, Bjelašnica. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 600.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje izuzetno kvalitetno renoviran i moderno opremljen trosoban stan, smješten u jednom od najtraženijih dijelova grada – naselje Kovačići, ulica Emerika Bluma, u neposrednoj blizini OHR-a. ; Prodaje se potpuno renoviran stan – vrhunska lokacija, Kovačići (ul. Emerika....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Saraj Polje, 766.000 KM, 360,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo izuzetno lijep stambeni objekat bruto površine cca. 360m sa dvorištem površine 214m2, na vrlo lijepoj lokaciji, u naselju Vojničko polje (Saraj polje). U zemljišnim knjigama je upisana tlocrtna površina objekta, tj. 115m2. Objekat se sastoji od tri etaže i to: ; Saraj Polje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 868.000 KM, 125,00 m2 cca 6940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 885.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju luksuzan stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Hrasno u ulici Milana Preloga. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 900.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se luksuzni dvoetažni penthouse sa prostranim terasama i prelijepim pogledom na naselje. Kvadratura nekretnine iznosi 145m2 + 100m2 terasa (3 terase). ; Kratki opis: NN Nekretnine prodaje luksuzni dvoetažni penthouse u ulici Grbavička, naselje Kovačići – Grbavica, općina Novo....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 940.800 KM, 250,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Ekskluzivna ponuda! Za prodaju! Kuća sa 4 spavaće sobe, 2 kupatila, moderna i građena po najvišim eko-standardima, porodična kuća od 250m2 koja se nalazi u mirnom, tihom i nezagađenom Donjem Bioskom. Smještena na parceli od cca 4.880 m2 u mirnom dijelu Sarajeva, samo 10-15 udaljen....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 1.028.700 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.realitica.com

Vlakovo, Ilidža Municipality, Sarajevo Canton, Federation of Bosnia and Herzegovina, Bosnia and Herzegovina .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 1.085.000 KM, 155,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 1.106.700 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 1.150.000 KM, 154,00 m2 cca 7470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo luksuzno namješten, salonski stan u centru Sarajeva površine 154 m2, pozicioniran na drugom spratu u ulici Obala Kulina bana. Cijena stana bez namještaja: 1.150.000 KM Stan se sastoji od hodnika, zatim sa lijeve strane nalazi se kuhinja, balkon, vešeraj, te manja spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 34,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban stan površine 34m2 na Čengić Vili, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i špajzom i kupatilo. U prostoru kuhinje je moguće napraviti spavaću sobu izmještanjem....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Na upit
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.sarajcity.com

NA PRODAJU Luksuzan namješten apartman 60 m2 na Bjlešnici.Odlična lokacija pored kružnog toka,pored hotela Han sa pogledom prema stazi. Sastoji se od hodnika, kupatila,dvije spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, balkon. Uz apartman dolazi i parking mjesto u garaži i ostava za skije.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.sarajcity.com

Na prodaju je uknjižena kuća smještena na zemljištu od 6.895m2 u Polje Bijeloj, Konjic i proteže se uz samu rijeku Bijelu. Površina osnovice kuće je 108m2 i posjeduje 2 etaže s potkrovljem. Kuću je potrebno renovirati,ali ima priključak na vodu, struju i telefon. Pogodnosti koje nudi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.indomio.ba