• GoHome Professional
sarajevo najnovije nekretnine do 3130 m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo najnovije nekretnine do 3130 m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo najnovije nekretnine do 3130 m2 što manje

  • Za upit "sarajevo najnovije nekretnine do 3130 m2 što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2970 m2 (malo manji)
    • 3290 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Garaža, SARAJEVO, Novi Grad, 25.000 KM, 10,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2025.,

asoglas.com

Buy Caluanie Muelear Oxidize – 100% Guaranteed from Chemical Depot LLC (USA) Looking for a trusted supplier of Caluanie Muelear Oxidize? At Chemical Depot LLC, we are proud to be one of the most reliable and legitimate Caluanie suppliers in the United States, offering 100% genuine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 10,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo kancelariju površine 10,36m2, koja se nalazi na prvom spratu poslovnog objekta u naselju Čobanija, u centru grada. Unutar ovog objekta je moguće unajmiti i dodatne kancearije i to od 9m2 do 60m2. Kancelarije se nalaze na prvoj, drugoj i četvrtoj etaži poslovne zgrade....

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, 88.000 KM, 11,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se garaža dimenzija 5 m x 2,30 m. Lokacija: Aerodromsko naselje, ul. Šefika Dorića 16, Sarajevo, Telefon: 065 721 118; 057 444 513 .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, Grbavica, 11.000 KM, 11,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Odlično očuvanu garažu Na Grbavici u Šopingu prodajem.Cijena 11.000,00 KM Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, Koševo, 10.000 KM, 11,00 m2 cca 910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2023. - 10.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

zidani objekat,bivši poslovni prostor,rađena dotava brze hrane.objekat je sav u ploćicama i ima razvedenu struju.garaža je velika11m2 + 11m2 prilaza.papiri spremni za notara.mob 061 386 709 i 062 454381. Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, 42.000 KM, 12,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja GARAŽU u ulici Nedima Filipovića, naselje Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Prodaje se garaža površine 12 m2. Dimenzije garaže su 5,10 x 2,36 x 2,20 (dužina, širina, visina). Cijena garaže 23.500KM. Za sve....

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, Grbavica, 40.000 KM, 13,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se garaža površine 13m2 u ulici Hamdije Ćemerlića, naselje Grbavica. Nalazi se u nizu garaža pozicioniranih u neposrednoj blizini restorana Paper moon. Obzirom na nedostatak adekvatnog parking prostora i sve veći broj automobila na našim cestama, posjedovanje garaže uveliko....

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, 14.300 KM, 13,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Garaza, 13 m2, na prodaju. Garaza se nalazi na Ilidzi, naselje Pejton. Cjena po kvadratnom metru je 1100KM, ukupno 14300KM. Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 13,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE GARAŽA, 14 M2, ZIDANA U NIZU, U SARAJEVU, NA GRBAVICI, ZAGREBAČKA ULICA, IZA RAIFAISEN BANKE, UZ TROLEJBUSKU STANICU. ULAZI SE DIREKTNO BEZ SKRETANJA. POODNA ZA KARAVAN I SUV VOZILA. KONTAKT TELEFON 00387 66 787 042, 00387 33 658 374. Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 14,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo kancelariju površine 13,81m2, koja se nalazi na drugom spratu poslovne zgrade u ulici Trampina, u neposrednoj blizini BBI centra. Trenutno postoji mogućnost da se u slučaju potrebe budućeg zakupca, uz ovu kancelariju unajme i dodatne kancelarije koje se nalaze na istom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 3130 m2 što manje (3658)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.