• GoHome Professional
sarajevo najnovije nekretnine do 2840 m2 balkon do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo najnovije nekretnine do 2840 m2 balkon do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo najnovije nekretnine do 2840 m2 balkon do 450000 km komforan

  • Za upit "sarajevo najnovije nekretnine do 2840 m2 balkon do 450000 km komforan" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2700 m2 (malo manji)
    • 2980 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 420000 KM (malo jeftiniji)
    • 470000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 450.000 KM, 78,00 m2 cca 5770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan, površine 78 metara kvadratnih, u naselju Grbavica. Lokacija stana je izvrsna i poželjna za stanovanje iz razloga što je Grbavica idealna za porodicu, zbog dosta zelenila koje je okružuje, kao i ostalih infrastrukturnih objekata neophodnih za život. Ovaj komforan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševo, 449.833 KM, 106,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Rental prodaje unikatan stan u ulici Marcela Šnajdera, u ušušnoj zgradici okruženoj zelenilom.Riječ je o dvoetažnom stanu od 105 kvadrata koji je raspoređen na sljedeći način:- donju etažu čine dnevni boravak, trpezarija, jedna veća i jedna manja spavaća soba, komforan ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 425.000 KM, 235,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata u nadelju Bjelave Prodaje se kuća (Pr+2) ukupne površine cca. 235m2, a koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 630m2. Ista je izgrađena tokom 1982 godine, a kompletno renovirana 2021....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 454.627 KM, 111,00 m2 cca 4100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 438.700 KM na 418.300 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Višnjik, 418.300 KM, 78,00 m2 cca 5360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 438.700 KM
11.03.2026 - 418.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.realitica.com

U mirnom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u ulici Derebent, ponosno stoji zgradica useljena 1990. godine. U odličnom stanju, u potpunoj intimi, riječ je o maloj zgradi od tri sprata. A na ugodnom i niskom trećem spratu, takozvanoj mansardi, prodajemo fantastičan i detaljno renoviran....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 393.822 KM, 110,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 389.048 KM, 98,00 m2 cca 3970 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 361.022 KM, 87,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 349.000 KM, 103,00 m2 cca 3390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban stan u novogradnji iz 2009. godine u Velešićima, ulica Muhameda ef. Pandže. Zgrada je smještena na samom ulazu u naselje, te samim time udaljena 10ak minuta hoda od Marijin Dvora i strogog centra grada. Lift, garaža, veliki balkon, te niski režijski troškovi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 340.000 KM, 79,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban, potencijalno troiposoban stan u suhom centru grada, na prvom spratu dobro održavane zgrade odmah preko puta Druge gimnazije. Na uglu ulica Koševo i Sutjeska nudimo vam ovaj dragulj sarajevskog tržišta, idealan ukoliko ste u potrazi za većim stanom ili....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 2840 m2 balkon do 450000 km komforan (41)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Primjetili ste pogrešku?