• GoHome Professional
sarajevo najnovije nekretnine do 2710 m2 što skupl - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo najnovije nekretnine do 2710 m2 što skupl - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo najnovije nekretnine do 2710 m2 što skuplje lift

  • Za upit "sarajevo najnovije nekretnine do 2710 m2 što skuplje lift" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2570 m2 (malo manji)
    • 2840 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.500.000 KM, 2750,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine u svojoj ponudi pored stanova ima i poslovne prostore razlicitih karaktera. Ovaj put u pitanju je odlicna lokacija na Stupu, nedaleko od Stupske petlje, objekat ima nesmetani prilaz sa ulice i dovoljno parking prostora za posjetioce. Frekventna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.292.700 KM, 93,00 m2 cca 13900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja useljiv i nov stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska, Šetalište. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe od čega jedna sa gardaroberom, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkona, ulaznog hodnika....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 1.250.000 KM, 370,00 m2 cca 3380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Ako zelite dom iz snova sa definitivno najljepsim pogledom na Sarajevo i osjetiti otkucaje srca Starog Grada , ova Vila je idealan izbor za vas. Vila je izgradjena na parceli veličine 1000m2 i sadrzi cetiri sprata od kojih su svi završeni i useljivi izuzev podkrovlja , pomocni objekat....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 1.150.000 KM, 154,00 m2 cca 7470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo luksuzno namješten, salonski stan u centru Sarajeva površine 154 m2, pozicioniran na drugom spratu u ulici Obala Kulina bana. Cijena stana bez namještaja: 1.150.000 KM Stan se sastoji od hodnika, zatim sa lijeve strane nalazi se kuhinja, balkon, vešeraj, te manja spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 1.100.000 KM, 362,00 m2 cca 3040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

poslovni prostor se nalazi u ulici branilaca sarajeva 20 -upi zgrada ima 362 m2 . renoviran je ima jedno parking mjesto . prostor se sastoji od 12 kancelarija wc,kuhina i balkon . zgrada ima 24 satni video nadzor,cuvara i alarm. mozete nas konktaktirat na 061 219 548 ili nam poslati....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 966.000 KM, 69,00 m2 cca 14000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 69m2 pozicioniran na 6. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 950.600 KM, 103,00 m2 cca 9230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 103 m2 i nalazi se na IV spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, salonskog dnevnog boravka sa izlazom na balkon sa pogledom na bazen Termalne rivijere, kuhinje sa trpezarijom, vešeraja sa ostavom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 932.960 KM, 110,00 m2 cca 8480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 110,76 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom i izlazom na drugi balkon i još....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 860.000 KM, 86,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namješten stan od 86m2 Sarajevo, ul:Grbavička br:9,sedmi sprat. Zgrada posjeduje lift. Stan je adaptiran 2000 godine,a sanacija krova u septembru 2010 god./ Orijentisan na tri strane /istok,sjever i jug/ Posjeduje predulaz sa blind vratima. 3 sobe,veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 840.000 KM, 146,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2025.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, ATRAKTIVNI PROSTOR ILI STAN 146 m2, BOSMAL CITY CENTAR ; Alarm Grijanje centralno Internet Klima Lift Namjesteno PRODAJA, ATRAKTIVNI PROSTOR ILI STAN 146 m2, BOSMAL CITY CENTAR.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 2710 m2 što skuplje lift (949)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)