• GoHome Professional
prizemlje roh-bau do 170 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje roh-bau do 170 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje roh-bau do 170 m2

  • Za upit "prizemlje roh-bau do 170 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.453 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 295.000 KM, 171,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se porodična kuća s garažom, smještena u mirnom naselju Buljakov Potok, općina Novi Grad, Sarajevo. Kuća se prostire na tri etaže (Pr+S+Ptk), ukupne površine u osnovi 57 m², a korisne površine 171 m², izgrađena na parceli površine 213 m². Raspored prostorija: Prizemlje: ulazni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 388.600 KM, 160,00 m2 cca 2430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Na putu prema Vogošći, odmah preko puta novoizgrađenog Lidla, na ugodnoj uzbrdici, prodajemo kuću izgrađenu 2012. godine.Kuća se nalazi na ograđenoj parceli od 612 kvadrata.Stambenu površinu od 160 kvadrata čine komforan i uređen četverosoban stan na prvom spratu i u potkrovlju, mali....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 379.742 KM, 160,00 m2 cca 2370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.indomio.ba

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje roh-bau do 170 m2'
Na upit
225.000 KM
700.000 KM
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 157,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2021.,

www.agencyplus.ba

Prodaje se kvalitetna kuća sa dvorištem spratnosti P+1S+VP, u naselju Potoci, Mostar UKUPNA POVRŠINA KUĆE bez potkrovlja : 157m2 DIMENZIJE KUĆE: cca. 10X10m ZEMLJIŠNI PLAC: 499m2 ORIJENTACIJA: ISTOK-ZAPAD VLASNIŠTVO:1/1 Nekretnina je 2000.god. kompletno adaptirana, redovno se održava....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 144,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje novoizgrađenu kuću sa dvorištem u naselju Miševići, Općina Hadžići - kanton sarajevski. Na parceli koja ima površinu od 1132 m2 , izgrađena je kuća gabaritnih dimenzija 6.0x7.0 a koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Kuća je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUGOJNO, Na upit, 125,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor 100m2 + 25m2 skladišnog prostora sve roh bau, centar grada ulica Kulina bana 21 prizemlje prodajem za 30.000 erua. Prostor je roh bau i potrebno ga je u potpunosti urediti. Vlasništvo 1/1. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, TEŠANJ, 325.000 KM, 120,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2025.,

www.nekretnine.ba

U etažiranoj kući na prodaju su 2 stana sa odvojenim ulazima i vlastitim dvorištima, u djelu čaršije "Kantin Gaj". Lokacija kombinira prednosti mirne lokacije u prirodi s blizinom kompletne gradske infrastrukture. Stolarija je drvena. STAN br. 2 (prizemlje - 119,01m2): Pod je parket,....

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJE MOŠTRE, 159.000 KM, 120,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću novije gradnje u naselju Gornje Moštre, općina Visoko. Predmetna nekretnina je smještena u mirnom dijelu naselja na samo 5 km udaljenosti od centra grada Visoko. Izgrađena je na potpuno ravnoj parceli pored lokalne saobraćajnice. Površina parcele....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 372.400 KM, 119,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 119 m2 i nalazi se na parceli površine 645 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji iz predsoblja, hodnika u kom se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevnog boravaka, spavaće sobe i kupatila. Sprat je kompletno u roh bau fazi i potrebno....

 
 
 
  Kuća, TOMISLAVGRAD, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina se nalazi u naselju Bokovac. Kuća građena 1990 godine,prizemlje garaža ,podrum, ložište sa postrojenjem centralnog grijanja ( pelet) 1kat uređen četverosoban stan sa pripadajućom kuhinjom i kupaonicom. 2 Kat- podkrovlje uređeno roh bau također mogućnost uređenja stana od....

 
 
 
  Kuća, VRNOJEVIĆI, 150.000 KM, 110,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 11-25 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: kuća sa dvorištem....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 204.000 KM, 110,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća s dušom i velikom parcelom, Kralje, Bihać. Tražite kuću za adaptaciju po vlastitim željama? Imamo pravu priliku za vas! Prodaje se porodična kuća sa okućnicom, garažom, ljetnom kuhinjom i drvarnicom, na parceli površine 1.618m2. Dimenzije kuće su 11 x 10 m + sprat.....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 199.000 KM, 110,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća s dušom i velikom parcelom, Kralje, Bihać. Tražite kuću za adaptaciju po vlastitim željama? Imamo pravu priliku za vas! Prodaje se porodična kuća sa okućnicom, garažom, ljetnom kuhinjom i drvarnicom, na parceli površine 1.618m². Dimenzije kuće su 11 x 10 m + sprat.....

 
 
 
  Stan, BINJEŽEVO, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mjestu Binježevo, kod Hadžića, pored magistralnog puta M17. Kuća je veličine 10x10, ima oko 1500 m2 okućnice, pored kuće ima srušen objekat, ali uplanjen, sa svim dozvolama za gradnju, može se sagraditi još jedna kuća. Kuća ima sve priključke osim plina. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 295.000 KM, 87,00 m2 cca 3390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2024.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE LINK: https://www.novidom.ba/offer/prodaje-se-kuca-kamenica-bihac/1313 SNIŽENA CIJENA! Na Kamenici u Bihaću, na parceli površine 4.039m² prodaje se kuća dimenzija 10,80 x 8,0m sa građevinskom dizvolom i dograđenom terasom. Građena je 1987.godine, a dovršena....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 206.000 KM, 83,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u Bihaću, naselje Ripač, ukupne površine parcele 1.450 m2. Kuća je uplanjena na 83 m2 i odgovara stvarnom stanju. Objekat se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje je useljivo i sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, tri sobe, kupatila, hodnika i terase.....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 200.000 KM, 83,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća u Bihaću, naselje Ripač, ukupne površine parcele 1.450 m². Kuća je uplanjena na 83 m² i odgovara stvarnom stanju. Objekat se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje je useljivo i sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, tri sobe, kupatila, hodnika i terase.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se: Trosoban dvostranoorijentisan stan 78m2 u visokom prizemlju novoizgradjene stambene zgrade koja se nalazi smjestena u Zagrebackoj ulici, na Grbavici. Ovaj stan se nalazi u Roh bau fazi, sto buducim vlasnicima ostavlja mogucnost uredjenja po vlastitim zeljama. Frekventna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 600.000 KM, 50,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2019.,

www.gold.ba

na prodaju je novoizgrađeni ekskluzivni višenamjenski stambeno-poslovni objakat u Sanskom Mostu u industrijskoj zoni Šejkovača. Na zemljišnoj parceli uknjižene površine 3892m2 izgrađen je ovaj višenamjenski stambeno-poslovni objekat spratnosti prizemlje i dvije etaže (P+2) ukupne....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2024.,

www.gold.ba

na prodaju je porodična kuća sa garažom i predivnim pogledom na rijeku Sanu u strogom centru Sanskog Mosta, na adresi Aganovića sokak br. 40. Na parceli ukupne površine 423m2 izgrađena je porodična kuća na sprat sa garažom. Kuća ukupne stambene površine cca. 150m2 sastoji se u prizemlju....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)