• GoHome Professional
prizemlje balkon pala cijena barem 160 m2 što manj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon pala cijena barem 160 m2 što manj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon pala cijena barem 160 m2 što manje do 190000 KM

  • Za upit "prizemlje balkon pala cijena barem 160 m2 što manje do 190000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 180000 KM (malo jeftiniji)
    • 190000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 144,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje novoizgrađenu kuću sa dvorištem u naselju Miševići, Općina Hadžići - kanton sarajevski. Na parceli koja ima površinu od 1132 m2 , izgrađena je kuća gabaritnih dimenzija 6.0x7.0 a koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 90.000 KM, 144,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća nije plavljena 2014.g., odvojeno ulazi u prizemlje i sprat, te mogu biti 2 stana, pomocni objekat pored se moze lako koristiti za nesto drugo, ima mokri cvor..Kanalozacija standardna, grijanje centralno etazno, voda gradska itd.itd. Moze zamjena za adekvatan stan u Doboju. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, 76.000 KM, 144,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Selištima, 700m udaljena od opštine. U dobrom je stanju, krov zamjenjen pre 5 godina, urađena izolacija bez fasade. Prizemlje je urađeno a sprat nedovršen. Plac ima 690m2 i ulaz sa dve ulice. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRIVOGLAVCI, 199.000 KM, 145,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u naselju Krivoglavci, opština Vogošća. Predmetna nekretnina se nalazi u mirnom dijelu naselja sa odličnom pozicijom i orijentacijom koja je čini osunčanom tokom cijelog dana. Od centra Vogošće je udaljena samo 2,8 km, te 13 km od centra Sarajeva.....

 
 
 
  Kuća, PODGRAB, 120.000 KM, 146,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Objekat se nalazi na najljepsoj mogucoj lokaciji u Podgrabu, Opstina Pale, Republika Srpska, BiH. Kuca ima ukupnu kvadaraturu od 126 kvadratnih metara (spoljasne dimenzije su 7x6m) na tri nivoa koji se sastoje od podruma sa garazom, prvog i drugog sprata sa tri velike i natkrivene....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bjelave, 170.000 KM, 150,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stambeno poslovni objekat, nalazi se na Bjelavama u Ul. Bardakčije 3, svi papiri uredni. Parcela je 106m2, od toga kuča na sprat sa poslovnim prostorom 86 m2 u osnovi, odmah pored Studentskog doma Bjelave, uz glavnu saobračajnicu, u poslovnom prostoru moguca cafe-slasticarna,gril,....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica u Blagaju. Parcela ima ukupnu površinu od 950m², dok kuća ima nekih 150m² sambene površine. Prilaz parceli je asfaltiran i kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća ima dupli garažni prostor i u prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i WC. Prvi sprat sadrži....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Totalno renovirana kuca na dvije etaze. Prizemlje: veliki dnevni boravak sa trpezarijom( kamin sa ugradnom peci), kuhinja, velika ostava i Wc. Sprat: cetiri sobe svaka sa izlaskom na balkon. Prostrana garaza sa prostorom za kotlovnicu. Za vise info tel.032-863198 ili +46705659075....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Janji pored Bijeljine. Sastoji se od 2 sprata ukupno 150m². Kuca posjeduje dvoriste, garazu, bastu i spoljni wc. Prizemlje: 2 sobe, kupatilo i hodnik. I sprat: 3 sobe, kupatilo i 2 balkona. Grijanje na cvrsto gorivo i/ili struju. Namjestena i adaptirana! Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela površine 400m2 sa kućom dimenzija 9,25x9,00m. Prilaz ka kući je asfaltiran te je okućnica lijepo uređena i ograđena. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog sprata i podkrovlja te ima cca 83m2 stambene površine po spratu. Prizemlje i prvi sprat su adaptirani....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • prizemlje balkon barem 160 m2 što manje do 190000 km (100)
  • prizemlje balkon pala cijena barem 160 m2 što manje (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)