• GoHome Professional
prizemlje balkon pala cijena što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon pala cijena što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon pala cijena što jeftinije

  • Za upit "prizemlje balkon pala cijena što jeftinije" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 2.393 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 KM
    • do 230000 KM (prosječna cijena)
    • do 280000 KM
    • do 2300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-25%

Promjena cijene sa 390.000 KM na 292.500 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 292.500 KM, 122,00 m2 cca 2400 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 390.000 KM
04.03.2026 - 292.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.01.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća Pr+1S+Pot, površine 122 m2 u osnovi, sa okućnicom površine 904 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa ostavom, trpezarije, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od četiri spavaće sobe,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 400.000 KM na 390.000 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CAZIN, 390.000 KM, 260,00 m2 cca 1500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 400.000 KM
15.04.2026 - 390.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća modernog stila gradnje smještena u Cazinu na vrlo atraktivnom mjestu, kojeg neki zovu Cazinsko Dedinje. Odlična gradska lokacija kod Fudbalskog gradskog stadiona i vatrogasne stanice, na poziciji sa koje se pruža veoma lijep pogled na grad i sve njegove ljepote. Kuća....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 510.000 KM na 492.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 492.000 KM, 150,00 m2 cca 3280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 510.000 KM
10.04.2026 - 492.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvoetažni petosoban stan u ul. Prvog krajiškog korpusa, naselje Nova Varoš. Površine stana je 151 m2 i na II je spratu. Etaže su povezani unutrašnjim stepeništem. Prizemlje je zamišljeno kao dnevna zona i sastoji se od hodnik, prostranog dnevnog boravaka povezan sa trpezarijom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)