• GoHome Professional
prizemlje balkon do 180000 km barem 200 m2 Najnovi - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon do 180000 km barem 200 m2 Najnovi - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon do 180000 km barem 200 m2 Najnovije

  • Za upit "prizemlje balkon do 180000 km barem 200 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIJELJINA, 84.500 KM, 200,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju kuća u širem dijelu grada površine 200 m2 na placu 622 m2. Kuća je prizemlje + sprat. Prizemlje je kompletno opremljeno sa razvedenim podnim grijanjem. Sprat je poluopremljen. Kuća je građena 2003 god. i ima građevinsku dozvolu. Prostorije u prizemlju su: dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, DONJI VAKUF, 85.000 KM, 200,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena kuća u blizini stadiona FK Radnik. Kuća je napravljena 2007. godine i ima dvije etaže (jedna nije dovršena). U prizemlju ima i garažu. Broj soba: 5. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, PUSTOPOLJE, 90.000 KM, 200,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Mokrom: 9,35x8,85 m, ukupno stambene površine-200m2,prizemlje (pogodno za poslovni prostor) i potkrovlje nezavršeni, sprat kompletno završen.Struja,voda. Plac 3.900m2,300m od magistrale Sarajevo-Sokolac (kod osnovne škole). Pomoćni objekti:2 šupe, koliba, štala.Nekraetnina....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 03-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: dva individualna....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROSULJE, 160.000 KM, 200,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U BRČKOM ! ! ! Ulica Hasna Aganovića Tača, naselje Rosulje(iza Doma zdravlja). -Prizemnica sa potrkovljem na placu površine 324m2, a potrkovlje nije POTPUNO sređeno završeno i kuća nema fasadu. Prizemlje je sređeno i useljivo. -Kuča je dimenzija 10x10 sa garažom od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 200 m2 sa terasom od 50 m2 u naselju Kovačići ulica Borak, u neposrednoj blizini OHR-a, Sarajevo City Center (SCC-a). Sastoji se iz prizemlja i dva sprata. Prizemlje je površine 90 m2, trenutno se koristi kao garaža, a dio je preuređen u poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca, u naselju Gladno polje,opstina Ilidza,ulica Grabovine.Kuca se nalazi u mirnom dijelu,udaljena od ceste Sarajevo-Kiseljak 700-800 metara,asfalt je udaljen od kuce 20-ak metara.Kuca se sastoji od prizemlja sa garazom,sprata i niskog potkrovlja,posjeduje....

 
 
 
  Kuća, VRAPČIĆI, 110.000 KM, 200,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrapcicima, Mostar, prizemlje i sprat po 100 m2, devastirana, na placu od 1200 m2, uz asfaltni put, + dvije garaze. Moze zamjena za Trebinje ili Nevesinje. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon .

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca,Visegrad,Sase,3.5 km od centra. 200 m2 stambenog prostora. Garaza i stan u prizemlju,sprat,potkrovlje. Dvoriste 2200 m2. Pomocni objekat. Vlasnistvo 1/1. Papiri uredni. Prilaz sa asfaltnog puta. Odmah useljivo. 40000 eura. Tel: 058630580, 004961819651797, 00496183913401. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 200,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Useljiva Kuća sa dodatnim Placem -Banja Luka – Trn , nedaleko od Centruma Zalužani Samostalna, Useljiva Kuća je u dobrom stanju i nudi idealan i ugodan boravak porodici koja želi biti blizu grada i većih Firmi a ujedno se osjećati kao na selu jer se upravo nalazi na takvoj lokaciji.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • prizemlje balkon do 180000 km barem 200 m2 (63)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Primjetili ste pogrešku?