• GoHome Professional
prizemlje balkon do 170000 km 160 m2 što skuplje Z - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon do 170000 km 160 m2 što skuplje Z - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon do 170000 km 160 m2 što skuplje Zadnjih 14 dana

  • Za upit "prizemlje balkon do 170000 km 160 m2 što skuplje zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 160000 KM (malo jeftiniji)
    • 170000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Bjelave, 170.000 KM, 150,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stambeno poslovni objekat, nalazi se na Bjelavama u Ul. Bardakčije 3, svi papiri uredni. Parcela je 106m2, od toga kuča na sprat sa poslovnim prostorom 86 m2 u osnovi, odmah pored Studentskog doma Bjelave, uz glavnu saobračajnicu, u poslovnom prostoru moguca cafe-slasticarna,gril,....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica u Blagaju. Parcela ima ukupnu površinu od 950m², dok kuća ima nekih 150m² sambene površine. Prilaz parceli je asfaltiran i kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća ima dupli garažni prostor i u prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i WC. Prvi sprat sadrži....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Totalno renovirana kuca na dvije etaze. Prizemlje: veliki dnevni boravak sa trpezarijom( kamin sa ugradnom peci), kuhinja, velika ostava i Wc. Sprat: cetiri sobe svaka sa izlaskom na balkon. Prostrana garaza sa prostorom za kotlovnicu. Za vise info tel.032-863198 ili +46705659075....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela površine 400m2 sa kućom dimenzija 9,25x9,00m. Prilaz ka kući je asfaltiran te je okućnica lijepo uređena i ograđena. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog sprata i podkrovlja te ima cca 83m2 stambene površine po spratu. Prizemlje i prvi sprat su adaptirani....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Janji pored Bijeljine. Sastoji se od 2 sprata ukupno 150m². Kuca posjeduje dvoriste, garazu, bastu i spoljni wc. Prizemlje: 2 sobe, kupatilo i hodnik. I sprat: 3 sobe, kupatilo i 2 balkona. Grijanje na cvrsto gorivo i/ili struju. Namjestena i adaptirana! Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 142.000 KM, 172,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća spratnosti P+1, bruto kvadrature cca. 170 m2 sa dvorištem na osunčanoj parceli površine 408m2 sa prelijepim panoramskim pogledom na samo 2 minute udaljenosti od Spomen parka Vraca. Do centra grada se stiže za cca 7 minuta vožnje. Naselje Gornji Kovačići, Novo Sarajevo Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stambeno-poslovni objekat osnovnog gabarita 8,85 x 7,00 te aneks stepenista 4,85 x 1,20. Sastoji se od suterena, prizemlja i podkrovlja. U suterenu je smjesten poslovni dio koji se moze preurediti u stan. Prizemlje se sastoji od hodnika, kuhinje i trpezarije, dok je u potkrovlju spavaca....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 140.000 KM, 172,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2019.,

www.indomio.ba

Opis nekretnine ukratko: Lokacija: Kuće s okućnicom i pomoćnim prostorijama, i zemljište se nalaze u VISOKOM, Centar, udaljeno 800 m od zgrade Općine VISOKO, 600 m od policije, 400 m od banaka, 500 m od TC Suša i IGM, 700 m od uključenja na autoput, 500 m od osnovne škole, 500 m od....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 139.000 KM, 168,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

GRADISKA, DUBRAVE, kuca na prodaju na atraktivnoj lokaciji uz magistralni put Gradiska-Banjaluka, 5 km do Gradiske. Velicina kuce 168 m² i nalazi se na parceli 5 117 m². Ima uredjene zidane pratece objekte i garazu. Kuca je pogodna i za lokal, ima visoki strop 286 cm i može da se....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 125.000 KM, 150,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tinji, 7x8m (ukupno 150 m2). Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i podkrovlja. Prizemni dio kuće obuhvata kuhinju, dnevnu sobu, spavaču, wc i ostave. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i velikog balkona. Podkrovlje kuće obuhvata....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • prizemlje balkon do 170000 km 160 m2 što skuplje (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)