• GoHome Professional
prizemlje balkon do 170000 km što veće 80 m2 Najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon do 170000 km što veće 80 m2 Najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon do 170000 km što veće 80 m2 Najnovije

  • Za upit "prizemlje balkon do 170000 km što veće 80 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 160000 KM (malo jeftiniji)
    • 170000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BRČKO, 145.000 KM, 85,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se stambeno poslovni objekat na jako lijepoj lokaciji. Objekat ima u prizemlju lokal od 85 m2 koji je potpuno namjesten kvalitetnom opremom i spreman za koristenje i baštu od 40 m2 , a na spratu posjeduje 2 apartmana sa balkonom. ID:425/IP Osobe koje kupuju ili iznajmljuju....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 84,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.09.2022.,

www.indomio.ba

Uknjižena kuća površine 84m2 u osnovi spratnosti Pr+1S na placu od 583m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevne sobe sa trpazarijom, uvučene kuhinje, dvije sobe, kupatila, ostave, hodnika i balkona. Sprat je nezavršen. Kuća je opremljena drvenom stolarijom sa roletnama, klima uređajem,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 84,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo nezavršenu jednostanku-stambeno poslovni prostor. Površina u osnovi je 84m2 (12x7m) dok je spratnost Pod+Pr+1S+Pot na placu od 211m2. Podrum i prizemlje su poslovni prostori površina cca 140m2 koji su povezan sa unutrašnjim stepenicama. Poseban ulaz ima za dva odvojena dvosobna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 150.000 KM, 83,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Mahala, Mostar, u blizini Starog mosta, s pogledom na Neretvu (prvi red). U prizemlju se nalazi hodnik, prostor za kuhinju s blagovaonicom, dvije velike sobe i mala kupaonica. Na prvome katu dvije spavaće sobe, iz koje se stepenicama ide na tavan. Uz kuću....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.500 KM, 81,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 139.725 KM, 81,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu. Ul Stefana Nemanje Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika iz kojeg se pristupa u sve prostorije, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRLJIN, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je namjestena i ima prizemlje i polukat , ima okućnicu. U dvorištu se nalazi i štala i prostorija za ostavu. Slike unutrašnjosti se dobiju naknadno. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kucu (80 m2)+tri terase(2x1.7 m2 i 1x15,5 m2) + garaza ( 20 m2) u vikend naselju nadomak Pala,na samo 14 km od ski centra Jahorina i 5 km od ski centra Ravna planina (https://www.ski-rp.com/en/ ).Od Pala preko Ravne planine do Jahorine vode obelezene planinarske....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 80,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje su kuća u Miladijama, u naravi jednokatnica, zadnja adaptacija 2010. godine (kompletan krov, stolarija, laminati). Ispred kuće je cvjetnjak s betoniranim parkirnim mjestom za automobil. U suterenu objekta su 2 sobe površine cca 22 m2 koje su do sada imale namjenu spremišta....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • prizemlje balkon do 170000 km što veće 80 m2 (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)