• GoHome Professional
prizemlje balkon do 150000 km 80 m2 do 1300 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon do 150000 km 80 m2 do 1300 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon do 150000 km 80 m2 do 1300 km/m2 što manje

  • Za upit "prizemlje balkon do 150000 km 80 m2 do 1300 km/m2 što manje" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 982 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 76000 KM
    • do 95000 KM (prosječna cijena)
    • do 110000 KM
    • do 952 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIJELJINA, 94.000 KM, 74,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na placu od 15 ar-i pravilnog oblika 26x59m. Prizemlje je kompletno završeno i useljivo a sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, jedna spavaca soba, kupatilo i toalet, hodnik i dve ostave. Sprat je u sivoj fazi. Poseduje prikljucak za struju i prikljucak za vodu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.550 KM, 75,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 74,80 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje balkon do 150000 km 80 m2 do 1300 km/m2 što manje'
110.000 KM
80.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 78,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Kuća, DOBRLJIN, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je namjestena i ima prizemlje i polukat , ima okućnicu. U dvorištu se nalazi i štala i prostorija za ostavu. Slike unutrašnjosti se dobiju naknadno. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kucu (80 m2)+tri terase(2x1.7 m2 i 1x15,5 m2) + garaza ( 20 m2) u vikend naselju nadomak Pala,na samo 14 km od ski centra Jahorina i 5 km od ski centra Ravna planina (https://www.ski-rp.com/en/ ).Od Pala preko Ravne planine do Jahorine vode obelezene planinarske....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 60.000 KM, 80,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća površine cca 90m2 na parceli površine 1966m2 u naselju Orahovica, Lukavac. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik i kupatilo, a na prvom spratu jedna velika prostorija. Ispred vikendice je terasa. Vikendica je renovirana početkom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.500 KM, 81,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)