• GoHome Professional
prizemlje balkon do 1500 km/m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon do 1500 km/m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon do 1500 km/m2 što manje

  • Za upit "prizemlje balkon do 1500 km/m2 što manje" pronađeno 283 nekretnina - prosječna cijena 945 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 200 m2
  •  Po cijeni
    • 1400 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 88000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 52.000 KM, 34,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban 52.000 Vogošćanskih odreda 54 Vogošća 34 m2 visoko prizemlje Stan se nalazi u blizini Doma zdravlja, extra lokacija, komplet renoviran prosle godine, balkon ustakljen PVC prozorima, ispod balkona ima mala ostava, podrum, stolarija nova PVC, alu zaluzine, pod laminat extra....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 55.000 KM, 36,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo jednosoban stan u Bihaću koji se nalazi u naselju Ozimice I u ulici Hamdije Ćemerlića. Stan se nalazi na jako dobroj, za stanovanje odličnoj i jako mirnoj lokaciji, udaljen od centra grada svega 5 minuta laganje šetnje a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostale sadržaji....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 58.500 KM, 39,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Raspolaze sa jednom vecom dnevnom sobo, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tus kabinom, malom ostavom i balkom sa pogledom na setaliste uz Babinu rijeku. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje balkon do 1500 km/m2 što manje'
110.000 KM
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 55.000 KM, 40,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan prizemlje 40m2 + zatvoreni balkonon (lodja), novija gradnja iza trznog centra Omega u Lukavcu. Cijena sa namjetajem i ostavom je 55 000 km tel:061/844-559 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 37.271 KM, 46,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 48,00 m2 cca 1350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 48m2 i nalazi se na visokom prizemlju u manjoj stambenoj zgradi. Po strukturi stan je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, manje dječije sobe sa izlazom na balkon i kupatila. Stan je kompletno renoviran. Vanjska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 65.416 KM, 50,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

www.comp-astor.com Na prodaju novoizgrađeni stanovi od 48,09 m2, 45,08 m2 i 50,32 m2 u Novom Gradu/Bos.Novom u ulici Kralja Petra I Oslobodioca 22A. Zgrada je sagrađena po zapadnim standardima i ima kotlovnicu sa centralnim grijanjem koje ima ekonomičnu potrošnju obzirom da je izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 65.000 KM, 53,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Dvosoban potpuno namješten i opremljen stan površine 53 m2 na visokom prizemlju zgrade u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novi Grad Sarajevo. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i zatvorenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBINJE, 40.000 KM, 54,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan (dnevna i spavaca soba ), mamjesten, ( moze i bez namjestaja) na visokom prizemlju , preko puta velike crkve u Ljubinju, trenutno izdan podstanarima, ukljucujuci i garazu od 15 m². Na spratu se nalaze tri stana, tako da je na skici ulaz u stan prikazan brojem 3. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 55 m2, u visokom prizemlju u staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. U stanu je renovirano kupatilo. Nalazi se na jako lijepoj lokaciji u blizini svih bitnih sadržaja. ID 3581/NL....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima sprat i prizemlje. Sprat je nešto bolje uređen: ima hodnik, tri spavaće sobe od kojih je jedna prvobitno uređena da bude kuhinja, kao i kupatilo i wc posebno odvojene. Prizemlje ima veliku nišu, prostor za kuhinju, špajz i wc. Na placu se nalazi još jedna stara kamena kuća,....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, LIPNICA, 70.000 KM, 57,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću površine 57 m2sa zemljišnom parcelom 633 m2 u naselju S.Lipnica, Tuzla. Kuća posjeduje prizemlje i sprat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom te kupatilo i predsoblje, dok se na spratu nalaze 3 spavaće sobe, ostava i balkon. Kuća se nalazi u....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 28.000 KM, 57,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunske stanove u izgradnju na prestižnoj lokaciji Bulevar Srpske vojske, Stambeno poslovni kompleks A Block SPO Delta 1 - Banja Luka, u neposrednoj blizini tržnog centra Mercator i Delta Planet-a, fakulteta, nove teniske....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 69.600 KM, 58,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u centru Travnika ukupne površine 58m2.Nekretnina je adaptirana 2010 godine i tom prilikom je postavljena vanjska stolarija, laminat u kuhinji i trpezariji, dnevnom boravku,predsoblju, promijenjene cijevi u kuhinji u kupatilu, postavljena nova blindo vrata,....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 93.200 KM, 58,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica površine 58m2 koja se sastoji od prizemlja, prvog sprata i velike terase sa pogledom na jezero Modrac i pristupom na plažu. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, hodnik i manja ostava. Na spratu su dvije spavaće sobe, od kojih jedna sa balkonom,....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Stan, PUTIĆEVO, 79.000 KM, 60,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

PRELIJEPA I KOMPLETNO RENOVIRANA VIKENDICA U ŠUMICI 4 MINUTE OD TRAVNIKA (Putićevo) VIKENDICA KOMPLETNO RENOVIRANA U JUNU 2020. GODINE VIKENDICA 60m2 ZAJEDNO S DODATNOM OKUĆNICOM 1359 m2 PRATEĆI ZIDNI OBJEKAT (MAGAZA/ŠUPA) ZA OSTAVU ILI RADIONICA cca 10m2 VELIKA NATKRIVENA TERASA....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 67.000 KM, 60,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru Sanskog Mosta, u neposrednoj blizini supermarketa, apoteke, škole, vrtića, gimnastičke hale, više restorana i svih ostalih gradskih ponuda. Zgrada je iz vremena kad se vodilo računa o kvaliteti stanovanja. Građena je dvostrukim redom cigli tako da je izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 35.000 KM, 63,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u prizemlju sa terasom i posebnim ulazom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 98.000 KM, 64,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je lociran u naselju Zalik, visoko prizemlje. Stan je adaptiran prije 5 godina. Potpuno je izmjenjena elektricna i vodovodna instalacija. Banja i kupatilo su u potpunosti novi. Ugradeni su novi unutarnji otvori. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje dvoiposoban stan na prelijepoj lokaciji u Starom gradu, tik uz Vijećnicu. Riječ je o trokatnici okruženoj zelenilom i tišinom u ulici Mustajpašin Mejdan. Lokacija sama po sebi predstavlja turističku atrakciju budući da ste u samom srcu šehera, a lagana šetnja kulturno-historijskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.600 KM, 64,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na Alipasinom polju , adaptiran, 64 M2, visoko prizemlje, papiri uredni vlasnistvo cisto 1/1, odmah useljivo cijena 1650 KM/M2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.500 KM, 65,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nenamješten dvosoban stan površine 65 m2, na IV spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila, balkona i ostave. Opremljen je drvenom stolarijom a podovi su obloženi parketom. Stan posjeduje pripadajuću....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 64.600 KM, 65,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je površine 65 m2 i nalazi se na parceli površine 500 m2. Sastoji se iz dvije etaže. I etaža, prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i kotlovnicom i kupatila. Unutrašnje stepenice vode na sprat. Sprat se sastoji od predulaza sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 85.100 KM, 67,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vrlo funkcionalan stan sa površinom od 67 m2,visoko prizemlje.Stan se sastoji od;kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,spavaća soba,dvije ostave,predsoblje sa ugradbenim plakarom,kupatilom,i dvije ustakljene terase.Stan ima aluminijske prozore u dobrom stanju ,grejna tijela....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 79.000 KM, 67,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 46.000 KM, 68,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je odmah useljiv u odlicnom stanu. U prizemlju u stambenoj zgradi. Ima etazno grejanje (greje,kuva,pece,i topla voda) Ugradjen vodomer u kupatilu Ima spremiste za 25 kubika ogreva od celicni cevi Ima parking mesto ispred ulaza U krugu od 150 metara se nalaze dom zdravlja posta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 69,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiran stan 70 m2 u centu Hadžića na drugom spratu.Stan se sastoji od hodnika,kupatila,wc,trpezarije,kuhinje,dn.boravka i 2.spavaće sobe.U prizemlju zgrade ima i pripadajući podrum od 4m2. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Stan, VISOKO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu koja se nalazi u mjestu Plandište, Visoko Vikendica u adaptiranom stanju, spratnosti S+P+Pt, bruto kvadrature cca. 70m2 sa velikim dvorištem i obiljem zelenila na prostranoj parceli površine2900m2....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 70,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoopremljena vikendica, 15min. udaljena od Sarajeva,svi priključci u funkciji, papiri uredni, prizemlje 42m2 + potkrovlje 30m2 + garaza + velika terasa i balkon i okolnog dvorišta 500m2 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, MILJEVINA, 43.000 KM, 70,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na magistralnom putu Sarajevo -Foca,70km od Sarajeva,2 km od Miljevine,sa 25 ari placa tik uz magistralni put,ulaz direktno sa puta. Spratna kuca,sa lepljenom garazom sa kanalom,prizemlje nedovrseno,sprat zavrsen,bez ulaganja.Deo placa pod vocem,deo obradiva povrsina,Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 40.000 KM, 70,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dimenzije objekta su 7 m x 5 m. Objekat se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju objekta nalaze se: dnevni boravak sa kuhinjskom nisom, toalet sa kupatilom, mala soba, hodnik sa unutrašnjim stepeništem. U potkrovlju su dve sobe sa terasom širine jednog metra koja se prostire....

 
 
 
  Kuća, MILJEVINA, 32.000 KM, 70,00 m2 cca 460 KM/m2

 
 
 
  Kuća, MILJEVINA, 30.000 KM, 70,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na magistralnom putu Sarajevo -Foca,70km od Sarajeva,2 km od Miljevine,sa 25 ari placa tik uz magistralni put,ulaz direktno sa puta. Spratna kuca,sa lepljenom garazom sa kanalom,prizemlje nedovrseno,sprat zavrsen,potrbno ulaganje,kuca je duze vreme nenastanjena/Deo placa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca na tri etaze, izradjeno prizemlje i sprat, sa centralnim grijanjem i parking prostorom, te okucnicom od 1500 m2. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 74,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 74 m2 u osnovi na placu površine 473 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dvije sobe od kojih jedna ima balkon,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 283)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>