• GoHome Professional
prizemlje balkon do 140000 km barem 90 m2 Najnovij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon do 140000 km barem 90 m2 Najnovij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon do 140000 km barem 90 m2 Najnovije

  • Za upit "prizemlje balkon do 140000 km barem 90 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 90,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine cca 90 m2, sa pomoćnim objektom površine 50 m2, na placu površine 2986 m2! Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, ostave, hodnika, kupatila i velike terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Blažuj, 115.000 KM, 90,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova vikendija unaselju Resnik .Sa odlicnim pogledom locirana na 1600 m2 kultivisanog zemljista (vocke, trava) u prizemlju dnevni boravak,banja i ogromna tersasa a na spratu 2 spavace sobe.Uz kucu jeljetnikovac sa velikim kaminim i prostrom zasjedenjem .Ravan prilaz sve....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 85.000 KM, 89,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća spratnosti Pr+1S površine 89m2 u osnovi, na placu ukupne površine 511m2. U prizemlju kuće nalaze se dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatilo i wc. Na spratu kuće nalaze se dvije spavaće sobe i kupatilo, od kojih jedna soba ima izlaz na....

 
 
 
  Kuća, KAMEN, 40.000 KM, 96,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kamena kuća na prvoj liniji u Đenovićima, Herceg Novi Površina – 96 m2. 3 sprata. Struktura kuće: na prizemlju se nalazi predsoblje, dnevni boravak, kupaonica, kuhinja. Spiralno stubište vodi na prvi i drugi sprat. Na spratu nalazi se prostrana spavaća soba s terasom i pogledom na....

 
 
 
  Kuća, HAMZIĆI, 60.000 KM, 96,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi,5 minuta od centra Konjica,na veoma atraktivnoj lokaciji,s pogledom na rijeku..U prizemlju se nalazi poslovno prostor,iznad poslovnog prostora se nalaze dva sprata. Moze i zamjena za jednoiposoban stan u Sarajevu Za sve daljnje informacije,javite se na kontakt telefon......

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 115.000 KM, 100,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2022.,

asoglas.com

Na prodaju kuca u Zvorniku u ulici Sime Perica, 400m od bolnice. Jedan sprat kuce je u potpunosti funkcionalan, povrsine oko 95m2 (80m2 stan dnevna, trpezarija, 2 spavace sobe, kupatilo, kuhinja + 2 terase). Za dodatnih 240m2 (podrum, prizemlje i potrkovlje) je potrebno ulaganje da....

 
 
 
  Kuća, KRUPA NA VRBASU, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Krupi na Vrbasu, 2 km od centra naselja. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini rijeke Vrbas. Kuća ima 2 sprata, prizemlje je kao ljetna kuhinja, prvi sprat je stanbeni dio, hodnik, kuhinja sa dnevnom sobom, spavaća soba, kupatilo sa wc i balkon. Kvadratura kuće je 8x8....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 100,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom na Bistriku (Mahmutovac). Kuca se nalazi na parceli površine od 147m², kuca sama ima oko 100m² i sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje kao i stepenice za sprat. Na spratu se nalaze 2 spavace sobe....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 45.000 KM, 100,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija, hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • prizemlje balkon do 140000 km barem 90 m2 (131)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)