• GoHome Professional
prizemlje balkon do 1400 km/m2 barem 170 m2 što ma - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • prizemlje balkon do 1400 km/m2 barem 170 m2 što ma - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon do 1400 km/m2 barem 170 m2 što manje

  • Za upit "prizemlje balkon do 1400 km/m2 barem 170 m2 što manje" pronađeno 149 nekretnina - prosječna cijena 850 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1300 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 82000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SRNICE DONJE, 130.000 KM, 290,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa dvorištem u mestu Srnice, kod Gradačca. Kuća se nalazi 20 metara od glavnog puta. U okolini se nalazi prodavnica i osnovna škola. Prizemlje: 100m2 – Dve sobe, trpezarija, kuhinja, kupatilo i ostava. Prvi sprat: 90 m2 – Četiri sobe Potkrovlje: 100m2 – Nije namešteno,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 254.700 KM, 300,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodajemo kuću u ulici Hošin Brijeg, u općini Stari Grad u Sarajevu. Na parceli od 245 kvadrata nalazi se kuća tlocrtne površine 111 kvadrata koju čine prizemlje i dva sprata. Na prvom i drugom spratu nalaze se uređeni i održavani četverosobni stanovi, dok je u prizemlju prostor površine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 248.831 KM, 300,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2022.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 255.000 KM, 300,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje kuću novije gradnje sa dvorištem u naselju Grivići, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Bruto površina kuće: cca....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 300,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Općini rađena po svim standardima i veoma kvaltetnim materijalima. Plac je kompletno ograđen kovanom ogradom, i ima asvaltiran prilaz sa dvije strane. Velika garaža sa rolo vratima i parkingom ispred. Kuća se sastoji od Poslovnog prostora, kojeg saćinjavaju dvije....

 
 
 
  Kuća, ORAŠJE, 155.000 KM, 300,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se luksuzno uređena kuća (200 m2) + poslovni prostor (60 m2) + garaža i spremište (40 m2) u neposrednoj blizini Orašja. Kuća je građena materijalom siporeks koji je iznimno kvalitetan izolator, a dodatno je izolirana stiroporom (10 cm) i fasadom za vrhunsku toplinsku izolaciju.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 199.000 KM, 300,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude izdvaja modernu kuću u naselju Pofalici. Svi papiri uredni, kuća prvoklasna. Sastoji se od suterenske etaze gdje se nalazi garaza i ulaz u samu kucu te jos jedno parking mjesro, hobi prostor, wc, te kotlovnica. Zatim, unutrasnjim stepenicima....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 300,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 156.000 KM, 300,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća 1977 god. izgradjena, ima 200 m2 neto. Plac je od 2080m2 (basta, voce, drvece, pristup sa dve strane autom, betonskim stazama do objekata) Na placu postoji jos: 1.Garaža i pomocni objekat 2.Zapoceta 1992 gradnja kuce, izgradjen podrum i prizemlje-poslovni prostor, ima 100m2 neto,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 299.038 KM, 300,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.04.2026.,

www.indomio.ba

Useljiva i moderno namještena kuća Vrnograč Prodaje se kompletno završena, moderno opremljena i odmah useljiva kuća na mirnoj i prirodno čistoj lokaciji u Vrnograču opština Velika Kladuša, naselje Grabovac. Kuća je građena na tri etaže po 100 m2, što ukupno iznosi 300 m2 korisne stambene....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 306.000 KM, 300,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kompletno završena, moderno opremljena i odmah useljiva kuća na mirnoj i prirodno čistoj lokaciji u Vrnograču opština Velika Kladuša, naselje Grabovac. Kuća je građena na tri etaže po 100 m2, što ukupno iznosi 300 m2 korisne stambene površine sa dodatnih 50 m2 površine....

 
 
 
  Kuća, ROSULJE, 190.000 KM, 300,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

porodicna kuca dva sprata i visoko potkrovlje garaza porca opremljena unutar cetri sobe dva kupatila plasticna polukruzna stolarija prvi sprat i potkrovlje su opremljeni prizemlje je neopremljeno 120kvadrata cistoga prostora posto se jos nezna sta ce biti funkcija toga prostora trenutno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 370.000 KM, 300,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Gornjovakufskoj, netom iznad tranzita, Rental prodaje super porodičnu kuću koja broji četiri etaže. Poboljšanjem infrastrukture i puta u Mjesnoj zajednici Gornji Kovačići ( kao i povoljnim položajem parcele), kuća je silom prilika "pripala" završetku ulice Radnička. Lokacijom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prilazu grada Konjica iz pravca Sarajeva na svega 3 km pred Konjicom u naselju Ovcari drugi red kuca asfaltiran prilaz magistralnom putu blizina trgovine , motela Relax kompletno moderno opremljena kuca prizemlje te prvi sprat i visoko potkrovlje takodje cca 100 kvadrata sto cini....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 175.000 KM, 300,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca izgradjena na 2 i pol sprata. Sprat useljiv, visoko potkrovlje, demiri u prizemlju na svim otvorima, garaza u sastavu kuce. Plac 1000 m2 sa vlastitim putem i starim vocnjakom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Struja Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 301,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

U prodaji imamo dvoetažni stan u stvari kuća. Udaljena svega 4 km od mora i nalazi se u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se sastoji od 1.kata i visokog potkrovlja te ima ukupno 252,09 m2 stambene površine, a zajedno sa spremištem, vanjskim stepenicama i terasama ima ukupno 365,13....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Otes, 450.000 KM, 304,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvojnostambeni objektiv površine 304 m2 prizemlje +sprat.Objekat ima pristup sa glavne ceste .Sva potrebna dokumntacija je uredu. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 370.000 KM, 312,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju je kuća koja posjeduje dvije etaže po 152m2, izgrađena na parceli površine 391m2. Ova predivna nekretnina je nedavno prošla cjelokupnu renovaciju 2022. godine, pružajući novi i moderni izgled. Strujne i vodene instalacije, vanjska i unutrašnja stolarija, podovi od parketa....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 350.000 KM, 312,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Samostojeca namjestena kuca u mirnom kvartu sa okucnicom. Prizemlje : - 3 spavace sobe, - dnevni boravak i blagovaonica (cca 40 m²), - kuhinja, - 2 kupaonice, - predsoblje = primaca soba od 40², - terasa za rucavanje. Kat sa posebnim ulazom: - 4 spavace sobe sa balkonima, - 2 kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 170.000 KM, 315,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kuću u naselju Miladije (Tuzla) za stan. Lokacija: Ukoliko želite živjeti na mirnoj i sigurnoj lokaciji koja se istovremeno nalazi u užoj jezgri grada, onda je ovo izvrsna lokacija za Vas. Ovo naselje je veoma popularno i atraktivno za obiteljski život jer se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Blažuj, 345.000 KM, 320,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću sa zemljištem u naselju Blažuj, općina Ilidža. Predmetna nekretnina se nalazi nedaleko od brze ceste Ilidža - Hadžići u centralnom dijelu Blažuja. Izgrađena je na potpuno ravnoj parceli ukupne površine 2440 m2. Površina stambenog objekta u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, GRUDE, 349.200 KM, 327,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Vrućicama,općina Grude. Kuća se nalazi uz glavnu cestu,svega 5 minuta vožnje od centra Gruda. Kuća se prostire na tri etaže - prizemlje, kat i potkrovlje,te nudi udoban i funkcionalan životni prostor za obitelj. Prizemlje sadrži garažu (31m2), kotlovnicu i ostavu....

 
 
 
  Kuća, BINJEŽEVO, 327.000 KM, 330,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje dvije kuće u naselju Binježevo, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Površina parcele: 1289 m² Vlasništvo: uredno,....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 155.000 KM, 340,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu sa Okucnicom u Blizini Doma Zdravlja .Prizemlje i prvi sprat su u potpunosti izradjeni a drugi sprat i potkrovlje su neizradjeni.Kuca je na pristupacnom mijestu u blizini skole. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 499.000 KM, 350,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću u Vogošći, naselje Ugorsko III, općina Vogošća. Predmetna nekretnina se nalazi na udaljenosti od 1250 m od magistralnog puta (Kobilja glava - Vogošća). Istoj se pristupa direktno sa lokalnog puta koji je kompletno....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 150.000 KM, 350,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

u prizemlju je opremljen poslovni prostor,bila samostalna trgovinska radnja.plus u drugoj polovini prizemlja opremljen lokal bio kafic.uz kucu je garaza za kamion. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 170.000 KM, 350,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Opis nekretnine: Prodajem novoizgradenu nedovrsenu kucu na ulazu u Blagaj kod Mostara pored glavnog puta. Prizemlje kuce se sadrzi od 2 poslovna prostora (20 i 85 m2) sa po dva odvojena WC-a. Ulaz u stambeni prostor sa stubistem. 1e sprat kuce sadrzi : dnevni boravak 35m2, kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 350,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vrlo funkcionalan stambeno poslovni objekat u centru Ilijaša. Predmetni objekat je izgrađen 2016. godine. Sastoji se od tri etaže: prizemlje, prvi sprat i visoko potkrovlje, ukupne korisne površine 350 m2. Na prizemlju se nalazi poslovni prostor (dvije....

 
 
 
  Kuća, VUKOVIJE GORNJE, 320.000 KM, 360,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na dionici puta izmedju Kalesije i Zivinica u Gornjim Vukovijama-Pista.Prizemlje se sastoji od poslovnog prostora sa kupatilom i WC-om ,garazom, ljetnom kuhinjom, kotlovnicom te WC-om.Prvi i drugi sprat su odvojeni jedan od drugog. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, PALE, 470.000 KM, 360,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na predivnoj lokaciji okruzena planinama Jahorinom i Romanijom. U prizemlju se nalazi otvoreni dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 75m sa kaminom na drva izlazom na veliku terasu. Jedan zid je potpuno u staklu odakle se pruga predivan pogled ka Jahorini......

 
 
 
  Kuća, ČIZMIĆI, 310.000 KM, 360,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoetažna kuća na parceli od 540 m2 u naselju Čizmići, Cazin, BiH, sa sređenom i lako prevodljivom dokumentacijom. Zgrada ima izvedenu toplotnu izolaciju fasade, centralno grijanje na drva, ali samo u prizemlju i na prvom spratu. Opremljena je s videonadzorom i alarmnim....

 
 
 
  Kuća, ĆIPIROVINE, 370.000 KM, 374,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću od 374m2 u Bijeljini, naselje Patkovaca iza Teco-Promet pumpe. Kuća se sastoji 3 sobe i 2.5 kupatila sa veserajem, dupla garaža i odvojen poslovni prostor u prizemlju. Potkrovlje sadrži 2 sobe, 1.5 kupatilo i ekstra soba iznad garaže sa balkonom. Plac je ograđen. Kapija,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA, 335.000 KM, 380,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUĆA SE NALAZI U NEPOSREDNOJ BLIZINI VELIKE PLAŽE U ULCINJU, DIMENZIJA JE 9 × 18, U PRIZEMLJU SE NALAZI VELIKA GARAŽA ZA 4 AUTA, SOBA, KUHINJA, OSTAVA, TRI SOBE I KUPATILO, NA SPRAT SE NALAZI VELIKA TARASA 55M2, APARTMAN SA KUPATILOM, DVIJE SOBE, KUPATILO I DNEVNI BORAVAK Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 410.700 KM, 390,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE NA LINKU: http://novidom.ba/offer/prodaje-se-kuca-ozimice-1-bihac/746 U naselju Ozimice 1, ulica Bužimska, prodaje se kuća građena u dvije stambene etaže kompletno završena. Posjeduje tri spavaće sobe, dvije dječije sobe, dva dnevna boravka s trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 429.709 KM, 390,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća u mirnom dijelu Neuma sa predivnim pogledom na Neumski zaljev. Kuća se nalazi na placu 384 m2 plus prošireni dio iza kuće. Kuća je u osnovi 195 m2 a sastoji se od prizemlja gdje je, veliki ustakljeni pred ulaz, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, i spavaćom sobom,....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 430.000 KM, 390,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 549.000 KM, 393,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje odličan stambeno poslovni objekat novije gradnje u Briješću, ul. prof.dr.Ramiza Velića , općina Novi Grad. Predmetna nekretnina je izgrađena 2017. godine na parceli površine 655 m2 koja je pozicionirana pored uličnog, kompletno asfaltiranog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 500.000 KM, 400,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostrana novoizgrađena kuća površine 400 m2 sa baštom i garažom, u ulici Vlakovo, općina Ilidža, Sarajevo. Sastoji se od prizemlja i dva sprata P+2S. PRIZEMLJE: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kotlovnica, dvije garaže i....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 400,00 m2 cca 410 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.900 KM, 400,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje Vilu u Roh-Bau fazi sa građevinskom dozvolom na Poljinama, opština Centar - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom, udaljeno svega 4,3 kilometara ili 10 min. vožnje od....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 369.400 KM, 404,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju prostrana kuća u Banjaluci – Naselje Česma, 404 m² sa okućnicom od 913 m²Prodaje se prostrana kuća u banjalučkom naselju Česma, ulica 4. krajiškog partizanskog odreda. Ova nekretnina se prostire na tri etaže, sa ukupnom kvadraturom od 404 m², i idealna je za veliku porodicu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 625.000 KM, 420,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stambeno-poslovni objekat u naselju Breka, u blizini autobuske stanice Podhrastovi. Ukupna površina kuće je 420 m2, od toga je 240 m2 poslovni i 180 m2 stambeni prostor. Kuća ima dva prilaza, jedan iz ulice Imamovića, drugi iz Himze Polovine gdje je glavni ulaz i garaža....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 149)

<< <1 2 3 4> >>