• GoHome Professional
prizemlje balkon barem 90 m2 što jeftinije do 5400 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon barem 90 m2 što jeftinije do 5400 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon barem 90 m2 što jeftinije do 54000 KM

  • Za upit "prizemlje balkon barem 90 m2 što jeftinije do 54000 km" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 400 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 51000 KM (malo jeftiniji)
    • 56000 KM (malo skuplji)
    • do 416 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, KAMEN, 40.000 KM, 96,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kamena kuća na prvoj liniji u Đenovićima, Herceg Novi Površina – 96 m2. 3 sprata. Struktura kuće: na prizemlju se nalazi predsoblje, dnevni boravak, kupaonica, kuhinja. Spiralno stubište vodi na prvi i drugi sprat. Na spratu nalazi se prostrana spavaća soba s terasom i pogledom na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 43.750 KM, 100,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija,hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,wc....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 45.000 KM, 100,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija, hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Površina stambenog prostora je 188 m kvadratnih sa okućnicom površine 221 m kvadratni. Kontakt informacije preko Viber telefona....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 55.000 KM, 110,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje+sprat starije gradnje ali donedavno se u njoj zivjelo.900m od centra Zivinica.600m2 okućnice dolazi uz kuću zemlja pogodna i za gradnju.Kuća ima potrebnu svu dokumentaciju,struju,vodu i telefonski prikljucak.CIjena iznosi 55000KM.U prizemlju soba i 2 velika podruma,na....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuća ima useljiv trosobna stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Kontakt informacije preko viber +14692263493 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Ostava....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat u Bileci sa okućnicom i garažom u blizini gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Stambena površina je 94m2 sprat + 94m2 prizemlje, sa okućnicom površine 221m2. Kontakt informacije: Viber +14692263493 e-mail....

 
 
 
  Kuća, GREDICE, 56.000 KM, 110,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u naselju Donji brezik, blizu Majevičkr kuće. Bruto korisne površine u osnovi 55m2, to jest prizemlje+sprat=110m2. Priključena je struja, voda i kanalizacija, kupatila imaju i u prizemlju i na spratu. Unutra je razvedena struja i voda i omalterisani zidovi, podovi nisu....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)