• GoHome Professional
prizemlje balkon barem 150 m2 do 190000 km što jef - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon barem 150 m2 do 190000 km što jef - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon barem 150 m2 do 190000 km što jeftinije

  • Za upit "prizemlje balkon barem 150 m2 do 190000 km što jeftinije" pronađeno 102 nekretnina - prosječna cijena 655 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 180000 KM (malo jeftiniji)
    • 190000 KM (malo skuplji)
    • do 624 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Površina stambenog prostora je 188 m kvadratnih sa okućnicom površine 221 m kvadratni. Kontakt informacije preko Viber telefona....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuća ima useljiv trosobna stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Kontakt informacije preko viber +14692263493 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Ostava....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat u Bileci sa okućnicom i garažom u blizini gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Stambena površina je 94m2 sprat + 94m2 prizemlje, sa okućnicom površine 221m2. Kontakt informacije: Viber +14692263493 e-mail....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća kvalitetene gradnje, prizemlje i kat, sa okućnicom od 300 m2, u gradu, uredno vlasništvo Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, 76.000 KM, 144,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Selištima, 700m udaljena od opštine. U dobrom je stanju, krov zamjenjen pre 5 godina, urađena izolacija bez fasade. Prizemlje je urađeno a sprat nedovršen. Plac ima 690m2 i ulaz sa dve ulice. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 78.000 KM, 160,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na Kovačićima, opština Novo Sarajevo. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Trebevićka, koja je udaljena svega 5 minuta od strogog centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca,Visegrad,Sase,3.5 km od centra. 200 m2 stambenog prostora. Garaza i stan u prizemlju,sprat,potkrovlje. Dvoriste 2200 m2. Pomocni objekat. Vlasnistvo 1/1. Papiri uredni. Prilaz sa asfaltnog puta. Odmah useljivo. 40000 eura. Tel: 058630580, 004961819651797, 00496183913401. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 200 m2 sa terasom od 50 m2 u naselju Kovačići ulica Borak, u neposrednoj blizini OHR-a, Sarajevo City Center (SCC-a). Sastoji se iz prizemlja i dva sprata. Prizemlje je površine 90 m2, trenutno se koristi kao garaža, a dio je preuređen u poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 84.500 KM, 200,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju kuća u širem dijelu grada površine 200 m2 na placu 622 m2. Kuća je prizemlje + sprat. Prizemlje je kompletno opremljeno sa razvedenim podnim grijanjem. Sprat je poluopremljen. Kuća je građena 2003 god. i ima građevinsku dozvolu. Prostorije u prizemlju su: dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, MRAKOVO, 85.000 KM, 160,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u mijestu Mrakovo 3 km.od centra Ilijasa,kuca je povrsine 160 mm.i posjeduje okucnice 2000 mm.zemlje.Kuca je novije gradnje tacnije 2005 god. tako da nije nista uradeno osim prozora koji su postavljeni.Sastoji se od:prizemlja,sprata i potkrovlja. -Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.000 KM, 140,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. prodaje PRELIJEPU vikendicu u Brezi, mjesto Prhinje, kanton Zeničko-dobojski. Vikendica se nalazi na udaljenosti od 2 km od centralnog dijela Breze. Posjeduje asfaltirani prilaz koji je prilagođen i za tereta vozila. Kuća je kompletno legalizovana, i posjeduje....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 85.000 KM, 160,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u naselju Nemila, 18km udaljeno od Zenice prema pravcu Doboj.Sama kuca se nalazi blizu zeljeznizke stanice Nemila (slika sa jednog od balkona gleda na stanicu).Kuca je na tri sprata. Prizemlje se sastoji od garaze sa kanalom za popravak vozila, hodnikom, kupatilom i....

 
 
 
  Kuća, DONJI VAKUF, 85.000 KM, 200,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena kuća u blizini stadiona FK Radnik. Kuća je napravljena 2007. godine i ima dvije etaže (jedna nije dovršena). U prizemlju ima i garažu. Broj soba: 5. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 89.000 KM, 167,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje kuću u centralnom dijelu grada Visoko. Kuća je izgrađena na parceli površine 586 m2 u ulici Mule Hodžića (Podvisoki) nedaleko od glavne saobraćajnice i na samo 900 m udaljenosti od cetralnog dijela grada u podnožju bosanskih piramida.....

 
 
 
  Kuća, PUSTOPOLJE, 90.000 KM, 200,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Mokrom: 9,35x8,85 m, ukupno stambene površine-200m2,prizemlje (pogodno za poslovni prostor) i potkrovlje nezavršeni, sprat kompletno završen.Struja,voda. Plac 3.900m2,300m od magistrale Sarajevo-Sokolac (kod osnovne škole). Pomoćni objekti:2 šupe, koliba, štala.Nekraetnina....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 90.000 KM, 161,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa velikom radionom i kancelarijom u prizemlju. Površina kuće 161 m2 a okućnica 1880 m2 sa dvorištem naprijed i nazad. Na spratu se nalazi kuhinja, dnevni boravak,kupatilo,4 sobe i veliki balkon. Stepenice kružne vode na tavan koji je izolovan. Posjeduje sve priključke .Na odličnoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 90.000 KM, 144,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća nije plavljena 2014.g., odvojeno ulazi u prizemlje i sprat, te mogu biti 2 stana, pomocni objekat pored se moze lako koristiti za nesto drugo, ima mokri cvor..Kanalozacija standardna, grijanje centralno etazno, voda gradska itd.itd. Moze zamjena za adekvatan stan u Doboju. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KRUŠČICA, 90.000 KM, 165,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U CENTRU GRADA VITEZ,(prizemlje,kat i potkrovlje) ima okućnice,2500 duluma zemlje,prodaje se kraj te kuće stara kuća namještena i svim prikljućcima. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 90.000 KM, 160,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na parceli od 1350m2 kuca je kompletno renovirana od temelja do krova unutra i vani 2018god po modernom standardu!! Posijeduje duplu izolaciju ! Kuca posijeduje prizemlje i sprat , u prizemlju je veliki salon( dnevni boravak) kuhinja , kupatilo i wc od 16m2 i ostava(....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 95.000 KM, 192,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

NEKRETNINE: Na prodaju je porodična kuća na dvije etaže, smještena u centru grada na adresi Muhići br. 51. Na zemljišnoj parceli ukupne veličine 570m2 izgrađena je kuća na dvije etaže sa ukupno 192m2 stambenog prostora od čega je useljiv stan u prizemlju, dok je druga etaža u Roh-bau....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 95.000 KM, 210,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vrlo atraktivna, neobična, funkcionalna obiteljska kuća na prodaju! Kuća u prizemlju ima kuhinju, trpezariju, kupatilo, radnu sobu, veliki dnevni boravak sa zidanim otvorenim kaminom i izlazom na terasu i dvorište te stubama za kat s galerijom, 4 spavaće sobe i kupatilom. Kuća ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.500 KM, 160,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje dvospratnu kuću za koju je izdata pravosnažna građevinska dozvola sa pripadajućim dvorištem u naselju Deovići, Općina Hadžići, kanton sarajevski. Iako se imanje nalazi u mirnom i prilično izolovanom naselju, glavne saobraćajnice, administrativni,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM, 140,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje i sprat. Prizemlje je potpuno opremljeno i namješteno. Sprat nije izrađen. Građena 2002.godine. Posjeduje građevinsku dozvolu. Nalazi se u Hadžićima, ulica Brezovačke do broja 108., oko jedan i po kilometar od centra, uz put za Igman i Bjelašnicu. Udaljenost od Sarajeva....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2021.,

www.nekretnine.ba

kuca na kanalu dasnica koje je preuredjeno u gradsko setaliste.Kuca je sa dve strane naslonjena na ulicu sa ulicnom rasvetom.Posjeduje prikljucke za vodu struju gradsku kanalizaciju gradsku toplanu prikljucak za plin kablovsku internet prikljuca za telegon.Kuca je od kvalitetnog materijala....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2021.,

www.nekretnine.ba

nekretnina se nalaz u mirnom dijelu grada pored kanala Dasnica uredjenog kao gradsko setaliste.Nalazi se u prvoj gradskoj zoni. Dve srane placa su pored ulice koje su asvaltirane i imaju ulicnu rasvjetu. Kuca ima sve potrebne prikljucke kao voda,struja,gradsko grijanje , kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SPILJANI, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi između škole i đžamije, na odličnoj poziciji. U blizini je rijeka Neretva, sa lijepim plažama i refting-om. Udaljena je od Konjica 7 km. Posjeduje 2 garaže i vrt. Jednokatnica sa 2 prostorjije u prizemlju, 2 podruma , 4 sobe na katu. i 2 balkon terase. Za sve dodatne....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAVIDOVIĆI, 100.000 KM, 250,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA JE U JAKO DOBROM STANJU,ODMAH JE USELJIVA,IMA DIREKTAN PRILAZ SA GLAVNE CESTE,U PRIZEMLJU JE POSLOVNI PROSTOR,STRUJA,VODA,GRIJANJE,KANALIZACIJA,OSTAVA,GARAZA,PARKING Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Ostava....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata sa garažom i prelijepim vočnjakom Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera.....

 
 
 
  Kuća, LJUBOVČIĆI, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera. U neposrednoj blizini je kompletan sadržaj za lagodan život vas i vaših ukućana. Nekretnina posjeduje garažu i prelijepo....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 105.000 KM, 150,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je kuća dimenzija 9,5x8,5 sa okućnicom i dvorištem površine 300 m2 na lokalitetu opštine Bos.Krupa,nedeleko od centra grada ulica Bihaćka,izlaz iz Bosanske Krupe prema Bihaću.Pristup kući je moguć sa dvije strane asvaltnim putem,jedan sa glavne magistralne ceste pošto je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 110.000 KM, 140,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Uknjžen objekat.Prizemlje + sprat, Završeni grubi garđevinski radovi i montirani vanjski otvori. Objekta ima priključenu vodu , kanalizaciju i električnu energiju Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, VRAPČIĆI, 110.000 KM, 200,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrapcicima, Mostar, prizemlje i sprat po 100 m2, devastirana, na placu od 1200 m2, uz asfaltni put, + dvije garaze. Moze zamjena za Trebinje ili Nevesinje. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon .

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kuću u Bugojnu tlocrtne površine 100 m2, Ul. Slobode 242. Podrum - jedna prostorija Suteren - garaža, kotlovnica Prizemlje - Ulazni predprostor, garderoba , hodnik, wc, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, terasa Polukat - hodnik, kupatilo, radna soba, spavaća....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA U TUZLI ( SLAVINOVICI ) EXTRA LOKACIJA Ulica: Alekse Santica 43 2 sprata i prizemlje ca. 200 kvadrata + 2 Balkona + 1.Terasa 400 kvadrata okucnice Vrlo dobra lokacija: 150 metara od Interexa 200 metara od Dramara mogucnost rasporeda prostorija po vlastitim zeljama 1/1, Kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, PODGRAB, 120.000 KM, 146,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Objekat se nalazi na najljepsoj mogucoj lokaciji u Podgrabu, Opstina Pale, Republika Srpska, BiH. Kuca ima ukupnu kvadaraturu od 126 kvadratnih metara (spoljasne dimenzije su 7x6m) na tri nivoa koji se sastoje od podruma sa garazom, prvog i drugog sprata sa tri velike i natkrivene....

 
 
 
  Zemljište, DERVENTA, 120.000 KM, 1160,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prelijep objekat smjesten nedaleko od centra grada. Zapoceta gradnja kuce/skladista, prizemlje garaze visine 4m, sprat za stanovanje. Struja trofazna monofazna, voda, kanalizacija, udaljen 1km od magistralnog puta Prnjavor - Derventa. Kontakt telefon: +38765 667 401 Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 120.000 KM, 190,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam u istoj vrijednosti kucu na jadranskom primorju.Kuca se nalazi pet minuta od centra grada.Prizemlje i sprat su useljivi dok je potkrovlje djelimicno zavrseno.Vanjski radovi su zavrseni (fasada,balkoni,keramika,nastresnice)Za vise informacija nazovite na tel.053-229-056....