• GoHome Professional
prizemlje balkon barem 120 m2 do 1000 km/m2 do 690 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon barem 120 m2 do 1000 km/m2 do 690 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon barem 120 m2 do 1000 km/m2 do 69000 KM

  • Za upit "prizemlje balkon barem 120 m2 do 1000 km/m2 do 69000 km" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 428 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 32000 KM
    • do 40000 KM (prosječna cijena)
    • do 48000 KM
    • do 406 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 70.000 KM, 111,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

BiH - Modriča - Centar - Ilije Garašanina br.1 Prodaje se porodična kuća na prelepoj lokaciji u blizini Doma zdravlja.Centar A Zona.Kuća je poslije rata djelimično renovirana sa prizemljem tri prostorije,kuhinja i kupatilo,prvi sprat veliki dnevni boravak sa terasom,spavaca soba,kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 60.000 KM, 110,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena dupleks kuća površine 110 m2, prizemlje i visoko potkrovlje, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, kupatila i jedne sobe u prizemlju. Na sprat vodi unutrašnje stepenište. Na spratu su dvije sobe i nezavršeno kupatilo. Svaka soba ima svoj izlaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Kuća, GREDICE, 56.000 KM, 110,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u naselju Donji brezik, blizu Majevičkr kuće. Bruto korisne površine u osnovi 55m2, to jest prizemlje+sprat=110m2. Priključena je struja, voda i kanalizacija, kupatila imaju i u prizemlju i na spratu. Unutra je razvedena struja i voda i omalterisani zidovi, podovi nisu....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Površina stambenog prostora je 188 m kvadratnih sa okućnicom površine 221 m kvadratni. Kontakt informacije preko Viber telefona....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 55.000 KM, 110,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje+sprat starije gradnje ali donedavno se u njoj zivjelo.900m od centra Zivinica.600m2 okućnice dolazi uz kuću zemlja pogodna i za gradnju.Kuća ima potrebnu svu dokumentaciju,struju,vodu i telefonski prikljucak.CIjena iznosi 55000KM.U prizemlju soba i 2 velika podruma,na....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuća ima useljiv trosobna stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Kontakt informacije preko viber +14692263493 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Ostava....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat u Bileci sa okućnicom i garažom u blizini gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Stambena površina je 94m2 sprat + 94m2 prizemlje, sa okućnicom površine 221m2. Kontakt informacije: Viber +14692263493 e-mail....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća kvalitetene gradnje, prizemlje i kat, sa okućnicom od 300 m2, u gradu, uredno vlasništvo Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)