• GoHome Professional
prizemlje balkon što skuplje do 180000 km 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon što skuplje do 180000 km 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon što skuplje do 180000 km 80 m2

  • Za upit "prizemlje balkon što skuplje do 180000 km 80 m2" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 1.450 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 187.500 KM, 75,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, PELAGIĆEVO, 178.000 KM, 73,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.04.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju savremena, kompletno namještena prizemnica sa potkrovljem – 73m² + pomoćni objekti, parcela 1151m² Lokacija: Mirno i prostrano porodično naselje ✨ Opis nekretnine: Prodaje se moderno uređena i kompletno namještena prizemnica sa potkrovljem, površine 73m² u osnovi, smještena....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 160.000 KM, 82,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajem stan u Bihaću koji se nalazi u naselju Harmani u zgradi tzv. „Kineski zid“. Stan se nalazi na jednoj od najboljih, za stanovanje odličnoj lokaciji, a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostali sadržaji neophodni za stanovanje kao što su dječiji vrtić, osnovne škole, supermarketi,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje balkon što skuplje do 180000 km 80 m2'
150.000 KM
145.000 KM
124.000 KM
  Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 81,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.10.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća spratnosti Pr+Pot površine 81m2 u osnovi na placu ukupne površine 568m2. Prizemlje kuće sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na veliku terasu, dvije spavaće sobe, kupatila, ostave i stepeništa za gornju etažu. Na spratu su smještene....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 150.000 KM, 83,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Mahala, Mostar, u blizini Starog mosta, s pogledom na Neretvu (prvi red). U prizemlju se nalazi hodnik, prostor za kuhinju s blagovaonicom, dvije velike sobe i mala kupaonica. Na prvome katu dvije spavaće sobe, iz koje se stepenicama ide na tavan. Uz kuću....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 140.000 KM, 86,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambena zgrada na sprat sa potkrovljem površine 86m2 u osnovi, dvorište površine 500m2, njiva 5. Klase 218m2 što ukupno placa iznosi 804m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i balkona. Stubište je unutrašnje za sprat koje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 139.725 KM, 81,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu. Ul Stefana Nemanje Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika iz kojeg se pristupa u sve prostorije, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 80,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje su kuća u Miladijama, u naravi jednokatnica, zadnja adaptacija 2010. godine (kompletan krov, stolarija, laminati). Ispred kuće je cvjetnjak s betoniranim parkirnim mjestom za automobil. U suterenu objekta su 2 sobe površine cca 22 m2 koje su do sada imale namjenu spremišta....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stambena kuća sa velikom prelijepom okućnicom i garažom, dvodjelnom pomoćnom zgradom u blizini Busovače i Zenice. Do kuće postoji asfaltiran put, ulična gradska rasvjeta. Cjelom površinom kuće dominira prelijepa terasa sa roštiljem. U sklopu dvorišta obradiva površina pogodna za vrtlarstvo....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 74,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 74 m2 u osnovi na placu površine 328 m2 koje se vdi kao dvorište. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase, unutrašnje stubište vodi na sprat koje se sastoji od dvije spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
  Kuća, DOBRLJIN, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je namjestena i ima prizemlje i polukat , ima okućnicu. U dvorištu se nalazi i štala i prostorija za ostavu. Slike unutrašnjosti se dobiju naknadno. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 84,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.09.2022.,

www.indomio.ba

Uknjižena kuća površine 84m2 u osnovi spratnosti Pr+1S na placu od 583m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevne sobe sa trpazarijom, uvučene kuhinje, dvije sobe, kupatila, ostave, hodnika i balkona. Sprat je nezavršen. Kuća je opremljena drvenom stolarijom sa roletnama, klima uređajem,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 74,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 74 m2 u osnovi na placu površine 473 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dvije sobe od kojih jedna ima balkon,....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 94.000 KM, 74,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na placu od 15 ar-i pravilnog oblika 26x59m. Prizemlje je kompletno završeno i useljivo a sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, jedna spavaca soba, kupatilo i toalet, hodnik i dve ostave. Sprat je u sivoj fazi. Poseduje prikljucak za struju i prikljucak za vodu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.550 KM, 75,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 74,80 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.500 KM, 81,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 84,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo nezavršenu jednostanku-stambeno poslovni prostor. Površina u osnovi je 84m2 (12x7m) dok je spratnost Pod+Pr+1S+Pot na placu od 211m2. Podrum i prizemlje su poslovni prostori površina cca 140m2 koji su povezan sa unutrašnjim stepenicama. Poseban ulaz ima za dva odvojena dvosobna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kucu (80 m2)+tri terase(2x1.7 m2 i 1x15,5 m2) + garaza ( 20 m2) u vikend naselju nadomak Pala,na samo 14 km od ski centra Jahorina i 5 km od ski centra Ravna planina (https://www.ski-rp.com/en/ ).Od Pala preko Ravne planine do Jahorine vode obelezene planinarske....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 60.000 KM, 80,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća površine cca 90m2 na parceli površine 1966m2 u naselju Orahovica, Lukavac. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik i kupatilo, a na prvom spratu jedna velika prostorija. Ispred vikendice je terasa. Vikendica je renovirana početkom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 78,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)