• GoHome Professional
prizemlje balkon što skuplje do 1500 km/m2 najnovi - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon što skuplje do 1500 km/m2 najnovi - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon što skuplje do 1500 km/m2 najnovije

  • Za upit "prizemlje balkon što skuplje do 1500 km/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 1400 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, CAZIN, 1.548.400 KM, 1106,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2025.,

www.realitica.com

Sniženo za 50.000 KM Prodaje se poslovno stambeni komplex u Cazinu. Nalazi se na vrlo frekventnom dijelu magistralne ceste Cazin - B. Krupa, naselje Polje koje je udaljeno od centra grada Cazina svega par kilometara. Poslovno stambeni komplex čine dva objekta od kojih je prvi veći....

 
 
 
  Hotel, SARAJEVO, Novi Grad, 1.500.000 KM, 1400,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni kompleks, Motel, u naselju Rajlovac. Ukupna površina imanja iznosi 2900m2. Sam Motel se prostire na 3 etaže + podzemna garaža, ukupne površine od cca1400m2. Motel posjeduje: Podzemnu garažu površine 250m2 te parking mjesta ispred i iza samog objekta cca 160 mjesta+.....

 
 
 
  Poslovni prostor, CAZIN, 1.469.874 KM, 1106,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2024.,

www.indomio.ba

Poslovno stambeni komplex Cazin Prodaje se poslovno stambeni komplex u Cazinu. Nalazi se na vrlo frekventnom dijelu magistralne ceste Cazin - B. Krupa, naselje Polje koje je udaljeno od centra grada Cazina svega par kilometara. Poslovno stambeni komplex čine dva objekta od kojih je....

 
 
 
  Kuća, MOŠĆANICA, 900.000 KM, 550,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Vila u Starom Gradu ukupne stambene površine od 550m². Vila je na 3 sprata, kompletno adaptirana sa svim priključcima, svaki sprat ima kuhinju odvojeni wc te kupatilo. Prilaz je asfaltiran te u samom prizemlju posjeduje poslovni prostor. Kuća je udaljena svega 4km od Vijećnice.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 700.000 KM, 485,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se četverospratna, nenamještena rezidencija kuća površine 485m2 u ulici Drinska, na Pofalićima. Nekretnina sadrži 14 prostorija, od toga 10 spavaćih soba i 4 dnevna boravka, odnosno prostorije za prijem gostiju, 4 kuhinje i 4 veća kupatila. Prelijep pogled s balkona i terasa,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRITOKA, 700.000 KM, 1030,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni objekat na ulazu u grad Bihac, naselje Pritoka, smjesten uz magistralni put Bihac-Sarajevo, pogodan za razne namjene (trgovina, skladiste, proizvodnja, ured ), graden kvalitetnim materijalima. Objekat je na parceli povrsine 4224 m2, od kojih je kvalitetno tamponirano....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 625.000 KM, 420,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stambeno-poslovni objekat u naselju Breka, u blizini autobuske stanice Podhrastovi. Ukupna površina kuće je 420 m2, od toga je 240 m2 poslovni i 180 m2 stambeni prostor. Kuća ima dva prilaza, jedan iz ulice Imamovića, drugi iz Himze Polovine gdje je glavni ulaz i garaža....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 585.000 KM, 440,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA PRODAJU: Luksuzna kuća u Banja Luci OBNT prodaje luksuznu kuću novije gradnje u naselju Ada. Površina kuće je 440 m2. Podijeljena je u 4 etaže jednakih površina. U podrumu kuće nalazi se garaža sa dva parking mjesta, kotlovnica, toalet, ostava i jedna soba za različite namjene.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 578.200 KM, 500,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na parceli površine 500 m2. Sastoji se iz tri etaže, suterena, prizemlja i sprata. Suteren se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon i kupatila. Prizemlje se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na balkon i kupatila. Sprat....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 549.000 KM, 393,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje odličan stambeno poslovni objekat novije gradnje u Briješću, ul. prof.dr.Ramiza Velića , općina Novi Grad. Predmetna nekretnina je izgrađena 2017. godine na parceli površine 655 m2 koja je pozicionirana pored uličnog, kompletno asfaltiranog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • prizemlje balkon što skuplje do 1500 km/m2 (302)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Primjetili ste pogrešku?