• GoHome Professional
prizemlje balkon što skuplje Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon što skuplje Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon što skuplje Najnovije

  • Za upit "prizemlje balkon što skuplje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SANICA, 3.520.000 KM, 320,00 m2 cca 11000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća na prodaju koja se nalazi u Sanici, općina Ključ, Unsko-Sanski kanton. Kuća je 1/1, 800 m2 (Kuća posjeduje svu dokumentaciju građevinska, urbanistička, uknjiženo) 500 m2 - Dvorište 320 m2 - Kuća Ukupna površina kuće je 320 m2 -Prizemlje 114 m2 (1 velika soba predviđena za poslovni....

 
 
 
  Kuća, ČIRKIN POLJE, 3.360.000 KM, 280,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Prijedoru, naselje Cirkin Polje, Brace Vujicica 33 spratnica, 280m², okucnica 625m², jedan ulaz, dva sanitarna cvora, gradjena 1982.godine, useljivo prizemlje i sprat djelimicno, potkrovlje nezavrseno, tarasa 20m², pored kuce se nalazi pomocni zidani objekat (supa i ostava),....

 
 
 
  Kuća, BREKOVICA, 3.000.000 KM, 360,00 m2 cca 8330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuča ima dva kupatila jednu kuhinju i pet soba.u prizemlju je moguče otvoriti trgovinu ili restauran.kuča je komplet zagrađena i ima veliki parking. 0038641674551 emil Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska....

 
 
 
  Kuća, GORNJA KOPRIVNA, 2.169.111 KM, 195,00 m2 cca 11120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Posjed sa kućom, voćnjakom-rekreacionim odmorištem Prodaje se posjed sa voćnjakom i rekreacionim odmorištem u Cazinu u čijem sadržaju se nalazi moderna trospratna vikend kuća. Kompletan posjed je u čistom prirodnom ambijentu naselje Duratovići udaljeno od Grada Cazina 8 kilometara.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 2.132.000 KM, 164,00 m2 cca 13000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u naselju Miševići, općina Hadžići. Predmetna nekretnina je smještena u mirnom dijelu naselja sa prelijepom pozicijom i otvorenim pogledom prema Sarajevu. Izgrađena je na parceli površine 1007 m2 i sastoji se od tri etaže. Na prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stupsko Brdo, 1.960.000 KM, 245,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Sarajevu. Prizemlje, sprat i visoko potkrovlje.Sa svim dozvolama. Gradnja 2002.god. Sve informacije mozete dobiti na broj telefona 063/326-494 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.950.200 KM, 289,00 m2 cca 6750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stambeno poslovni-poslovni objekat površine 288,86 m2 sastoji se iz četiri etaže, suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja. Suteren je površine 63,03 m2 i sastoji se iz hodnika, dvije kancelarije, kuhinje, kupatila i toaleta. Pod je laminat i keramika. Prizemlje je površine 67,73....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.760.000 KM, 160,00 m2 cca 11000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

uknjizena kuca sa 3.5ari placa ima 2 odvojena stana i potkrovlje krov je zamenjen i nov je i nova je stolarija na spratu jedino u prizemlju potrebna manja adaptacija krecenje i pod da se uradi u visokom potkrovlju moguce napraviti stan Kuca se nalazi kod studentskog kampusa idealna....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 1.600.000 KM, 900,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO! NEKORIŠTENO!! IZDAJEMO / PRODAJEMO: LOKACIJA: Poslovna Zona Ciljuge - Živinice STAMBENO / POSLOVNI OBJEKAT-HALA: 1. Sprat u zemlji (Garaze-Magacin-Rampa-Prizemlje-Toalet) - 337m2 2. Sprat (Salon-Sala za sastanke-Toalet-Kancelarija) - 337m2 3. Sprat (LUKSUZNO OPREMLJEN PENTHOUSE....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 1.500.000 KM, 150,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo pravo porodično gnijezdo u naselju Buća Potok (donji dio). Ova šarmantna kuća s novom fasadom i garažom nalazi se u mirnom okruženju, na uređenoj cesti kojom se do glavne saobraćajnice dolazi tek za nekoliko minuta vožnje. Kuća je koncipirana kao dva zasebna stana. U prizemlju....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • prizemlje balkon što skuplje (962)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)