• GoHome Professional
prizemlje balkon što jeftinije do 180000 km 70 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon što jeftinije do 180000 km 70 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon što jeftinije do 180000 km 70 m2

  • Za upit "prizemlje balkon što jeftinije do 180000 km 70 m2" pronađeno 41 nekretnina - prosječna cijena 1.623 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, MILJEVINA, 30.000 KM, 70,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na magistralnom putu Sarajevo -Foca,70km od Sarajeva,2 km od Miljevine,sa 25 ari placa tik uz magistralni put,ulaz direktno sa puta. Spratna kuca,sa lepljenom garazom sa kanalom,prizemlje nedovrseno,sprat zavrsen,potrbno ulaganje,kuca je duze vreme nenastanjena/Deo placa....

 
 
 
  Kuća, MILJEVINA, 32.000 KM, 70,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na magistralnom putu Sarajevo -Foca,70km od Sarajeva,2 km od Miljevine,sa 25 ari placa tik uz magistralni put,ulaz direktno sa puta. Spratna kuca,sa lepljenom garazom sa kanalom,prizemlje nedovrseno,sprat zavrsen,bez ulaganja.Deo placa pod vocem,deo obradiva povrsina,Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 40.000 KM, 70,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dimenzije objekta su 7 m x 5 m. Objekat se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju objekta nalaze se: dnevni boravak sa kuhinjskom nisom, toalet sa kupatilom, mala soba, hodnik sa unutrašnjim stepeništem. U potkrovlju su dve sobe sa terasom širine jednog metra koja se prostire....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje balkon što jeftinije do 180000 km 70 m2'
110.000 KM
115.000 KM
130.000 KM
  Kuća, MILJEVINA, 43.000 KM, 70,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 46.000 KM, 68,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je odmah useljiv u odlicnom stanu. U prizemlju u stambenoj zgradi. Ima etazno grejanje (greje,kuva,pece,i topla voda) Ugradjen vodomer u kupatilu Ima spremiste za 25 kubika ogreva od celicni cevi Ima parking mesto ispred ulaza U krugu od 150 metara se nalaze dom zdravlja posta,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 70,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoopremljena vikendica, 15min. udaljena od Sarajeva,svi priključci u funkciji, papiri uredni, prizemlje 42m2 + potkrovlje 30m2 + garaza + velika terasa i balkon i okolnog dvorišta 500m2 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje dvoiposoban stan na prelijepoj lokaciji u Starom gradu, tik uz Vijećnicu. Riječ je o trokatnici okruženoj zelenilom i tišinom u ulici Mustajpašin Mejdan. Lokacija sama po sebi predstavlja turističku atrakciju budući da ste u samom srcu šehera, a lagana šetnja kulturno-historijskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 64.600 KM, 65,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je površine 65 m2 i nalazi se na parceli površine 500 m2. Sastoji se iz dvije etaže. I etaža, prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i kotlovnicom i kupatila. Unutrašnje stepenice vode na sprat. Sprat se sastoji od predulaza sa izlazom....

 
 
 
  Stan, VISOKO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu koja se nalazi u mjestu Plandište, Visoko Vikendica u adaptiranom stanju, spratnosti S+P+Pt, bruto kvadrature cca. 70m2 sa velikim dvorištem i obiljem zelenila na prostranoj parceli površine2900m2....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiran stan 70 m2 u centu Hadžića na drugom spratu.Stan se sastoji od hodnika,kupatila,wc,trpezarije,kuhinje,dn.boravka i 2.spavaće sobe.U prizemlju zgrade ima i pripadajući podrum od 4m2. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 79.000 KM, 67,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vrlo funkcionalan stan sa površinom od 67 m2,visoko prizemlje.Stan se sastoji od;kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,spavaća soba,dvije ostave,predsoblje sa ugradbenim plakarom,kupatilom,i dvije ustakljene terase.Stan ima aluminijske prozore u dobrom stanju ,grejna tijela....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 85.100 KM, 67,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca na tri etaze, izradjeno prizemlje i sprat, sa centralnim grijanjem i parking prostorom, te okucnicom od 1500 m2. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.550 KM, 75,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 74,80 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 94.000 KM, 74,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na placu od 15 ar-i pravilnog oblika 26x59m. Prizemlje je kompletno završeno i useljivo a sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, jedna spavaca soba, kupatilo i toalet, hodnik i dve ostave. Sprat je u sivoj fazi. Poseduje prikljucak za struju i prikljucak za vodu.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.500 KM, 65,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nenamješten dvosoban stan površine 65 m2, na IV spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila, balkona i ostave. Opremljen je drvenom stolarijom a podovi su obloženi parketom. Stan posjeduje pripadajuću....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 98.000 KM, 64,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je lociran u naselju Zalik, visoko prizemlje. Stan je adaptiran prije 5 godina. Potpuno je izmjenjena elektricna i vodovodna instalacija. Banja i kupatilo su u potpunosti novi. Ugradeni su novi unutarnji otvori. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 69,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.600 KM, 64,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na Alipasinom polju , adaptiran, 64 M2, visoko prizemlje, papiri uredni vlasnistvo cisto 1/1, odmah useljivo cijena 1650 KM/M2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 74,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 74 m2 u osnovi na placu površine 473 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dvije sobe od kojih jedna ima balkon,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 74,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 74 m2 u osnovi na placu površine 328 m2 koje se vdi kao dvorište. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase, unutrašnje stubište vodi na sprat koje se sastoji od dvije spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Mokušnice, 125.000 KM, 70,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan u centru Bihaca,iza Konzuma, prizemlje, 70m2, dva balkona, dvije odvojene supe, povoljno za poslovni prostor. Za vise informacija, kontakt broj 061/713-888. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 72,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća sa visokim potkrovljem površine 72 m2, sa terasom površine 32 m2, pomoćnom zgradom površine 42 m2, na placu površine 1978 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dvije velike prostorije i kupatila. (potrebno je renoviranje). Vanjsko stubište vodi na srat koji se sastoji od....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 130.000 KM, 64,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U najljepšem dijelu grada prodajem konforan dvosoban stan 64m², prizemlje u ulici Gundulićeva 82, Centar (Krajina naselje), na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini zgrade Vlade, sudova, Zenita, preko puta Notara gosp.Milenka Delića, ATV, stadiona „Borac“, Konzuma (bivšeg....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 132.000 KM, 65,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE NAMJEŠTEN STAN 65 m2, CENTAR, KOD TC MEPAS MALL. CIJENA 132 000 KM. Prodaje se namješten stan, površine 65 m2, vlasništvo 1/1, čisti papiri. Zgrada "Uglovnica", adresa Kneza Višeslava br.7. 8.sprat (ukupno 9 spratova, posjeduje lift, prekrasan pogled, bez buke). Stan je....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 153.600 KM, 64,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 64 m2 u prizemlju nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, podnim centralnim grijanjem na struju, i kvalitetim sanitarijama. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 155.212 KM, 67,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 175.500 KM, 67,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan površine 67 m2, u visokom prizemlju nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnom keramikom i sanitarijama, podnim....

 
 
 
  Kuća, PELAGIĆEVO, 178.000 KM, 73,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.04.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju savremena, kompletno namještena prizemnica sa potkrovljem – 73m² + pomoćni objekti, parcela 1151m² Lokacija: Mirno i prostrano porodično naselje ✨ Opis nekretnine: Prodaje se moderno uređena i kompletno namještena prizemnica sa potkrovljem, površine 73m² u osnovi, smještena....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 182.000 KM, 64,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je Trosoban stan površine od 64 m2 koji se nalazi na Č?????????????? spratu stambene zgrade koja je u završnoj fazi izgradnje, a nalazi se u strogom centru Grada Cazina odmah iza bivše robne kuće. Zgrada u kojoj se stan nalazi predstavlja jedan od ljepših projekata u Gradu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 187.500 KM, 75,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 187.600 KM, 66,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2025.,

www.indomio.ba

Trosoban stan površine 66 m2, u visokom prizemlju nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnom keramikom i sanitarijama, podnim....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 190.000 KM, 71,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan u ulici Cobanija, visoko prizemlje, renoviran prije par godina, miran dio grada bez buke, stan se sastoji od dvije spavace sobe, kuhinja i trpezarija, kupatilo, dnevna soba, balkon. Stan ima i podrum. Grijanje gradsko. Izuzetna lokacija u samom centru grada. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 191.220 KM, 64,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Istočnom Sarajevu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 63.74m2 nalazi se na 6. spratu objekta sa liftom i sastoji se od prostranog ulaznog hodnika iz kojeg se pristupa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 193.350 KM, 64,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokaciji Hotonj – u ul. Barice, općina Vogošća izdvaja trosoban stan površine 64.45m2 u objektu Hotonj Residence. Stan se nalazi na 3.spratu i ima odličan raspored prostorija koji čine ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 197.460 KM, 66,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, balkona i kupatila. Površina....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-41 (od ukupno 41)