• GoHome Professional
prizemlje balkon što jeftinije do 150000 km 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon što jeftinije do 150000 km 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon što jeftinije do 150000 km 90 m2

  • Za upit "prizemlje balkon što jeftinije do 150000 km 90 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 1.360 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 140000 KM (malo jeftiniji)
    • 150000 KM (malo skuplji)
    • do 1300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, KAMEN, 40.000 KM, 96,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kamena kuća na prvoj liniji u Đenovićima, Herceg Novi Površina – 96 m2. 3 sprata. Struktura kuće: na prizemlju se nalazi predsoblje, dnevni boravak, kupaonica, kuhinja. Spiralno stubište vodi na prvi i drugi sprat. Na spratu nalazi se prostrana spavaća soba s terasom i pogledom na....

 
 
 
  Kuća, HAMZIĆI, 60.000 KM, 96,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi,5 minuta od centra Konjica,na veoma atraktivnoj lokaciji,s pogledom na rijeku..U prizemlju se nalazi poslovno prostor,iznad poslovnog prostora se nalaze dva sprata. Moze i zamjena za jednoiposoban stan u Sarajevu Za sve daljnje informacije,javite se na kontakt telefon......

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 84,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo nezavršenu jednostanku-stambeno poslovni prostor. Površina u osnovi je 84m2 (12x7m) dok je spratnost Pod+Pr+1S+Pot na placu od 211m2. Podrum i prizemlje su poslovni prostori površina cca 140m2 koji su povezan sa unutrašnjim stepenicama. Poseban ulaz ima za dva odvojena dvosobna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje balkon što jeftinije do 150000 km 90 m2'
110.000 KM
112.800 KM
120.000 KM
  Kuća, BRČKO, 85.000 KM, 89,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća spratnosti Pr+1S površine 89m2 u osnovi, na placu ukupne površine 511m2. U prizemlju kuće nalaze se dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatilo i wc. Na spratu kuće nalaze se dvije spavaće sobe i kupatilo, od kojih jedna soba ima izlaz na....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Blažuj, 115.000 KM, 90,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova vikendija unaselju Resnik .Sa odlicnim pogledom locirana na 1600 m2 kultivisanog zemljista (vocke, trava) u prizemlju dnevni boravak,banja i ogromna tersasa a na spratu 2 spavace sobe.Uz kucu jeljetnikovac sa velikim kaminim i prostrom zasjedenjem .Ravan prilaz sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 140.000 KM, 86,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambena zgrada na sprat sa potkrovljem površine 86m2 u osnovi, dvorište površine 500m2, njiva 5. Klase 218m2 što ukupno placa iznosi 804m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i balkona. Stubište je unutrašnje za sprat koje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 145.000 KM, 85,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se stambeno poslovni objekat na jako lijepoj lokaciji. Objekat ima u prizemlju lokal od 85 m2 koji je potpuno namjesten kvalitetnom opremom i spreman za koristenje i baštu od 40 m2 , a na spratu posjeduje 2 apartmana sa balkonom. ID:425/IP Osobe koje kupuju ili iznajmljuju....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 150.000 KM, 83,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Mahala, Mostar, u blizini Starog mosta, s pogledom na Neretvu (prvi red). U prizemlju se nalazi hodnik, prostor za kuhinju s blagovaonicom, dvije velike sobe i mala kupaonica. Na prvome katu dvije spavaće sobe, iz koje se stepenicama ide na tavan. Uz kuću....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 150.000 KM, 82,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća spratnosti Pr+1S, površine 82m2 u osnovi, na odličnoj lokaciji! Prizemlje kuće se sastoji od velikog dnevnog boravka koji ima izlaz na balkon, zatim kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave, unutrašnjeg stepeništa za sprat i garaže. Na spratu kuće smještene su tri....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 160.000 KM, 90,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2022.,

www.indomio.ba

PRODAJEMO! Kompletno renovirana kuća, spratnosti Pr + 1S površine 90m2 u osnovi NA PLACU OD 502M2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, hodnika, stepeništa za sprat i garaže. Na spratu se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, dvije sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 160.000 KM, 82,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajem stan u Bihaću koji se nalazi u naselju Harmani u zgradi tzv. „Kineski zid“. Stan se nalazi na jednoj od najboljih, za stanovanje odličnoj lokaciji, a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostali sadržaji neophodni za stanovanje kao što su dječiji vrtić, osnovne škole, supermarketi,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)