• GoHome Professional
prizemlje što veće - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • prizemlje što veće - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje što veće

  • Za upit "prizemlje što veće" pronađeno 2 005 nekretnina - prosječna cijena 2.420 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, GRAČANICA, 140.000 KM, 240,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trospratnu kuću (dimenzija: 10 x 9 metara) sa dva trosobna stana (prizemlje i prvi sprat) i nedovršeno potkrovlje. Prizemlje i sprat je odmah useljivo. Svaki sprat ima poseban ulaz. Sve je prikljućeno: struja, voda, telefon i kanalazacija. Mogućnost parkiranja za auta u dvorištu.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 196.000 KM, 240,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine cca 240 m2 (osnova cca 77 m2) i nalazi se na parceli površine 1980 m2. Kuća se sastoji od tri etaže i to od prizemlja, I sprata i potkrovne etaže. Prizemlje se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i kupatila. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Kuća, PALE, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel:066/605-129 062/238-412 063/006-565 065/174-424 Kuća ima prizemlje, sprat, potkrovlje sa predivnim rasporedom prostorija. Unutrašnjost kuće je skoro završena. Do kuće je asfaltni put sa fradskom rasvjetom. Kompletni papiri Vlasništvo 1/1 Uknjiženo Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u naselju donji Velesici u blizini hotela Grand, pet minuta setnje od Avaz Twis Towera, Zeljeznicke stanice i Marin Dvora. Preko puta kuce se nalazi veliki parking u okviru Saobracajne skole koji koriste stanovnici naselja i gosti. Kuca ima idealan prilaz. Ispred kuce....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se kuća na Kromolju, površine 240 kvadratnih metara. Kuća je udaljena 1 kilometar od Pionirske doline, 2,5 kilomentra od Predsjedništva BiH. Smještena je u mirnom dijelu Sarajeva u naselju Kromolj. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju se nalazi dnevni....

 
 
 
  Kuća, SKOKOVI, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuča Cazin, Skokovi Kuća se nalazi na sunčanoj strani, koja pruža i ljep razgled na okolinu. Do kuće je obazbeđen pristupni put koji izlazi na asvaltni put kroz naselje. Kuča stoji na 1320m2. u sklopu kuče je u prizemlju i garaža koja mjeri 40m2 parkirno mjesto za 2 automobila. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuču, ili mjenjam za apartma na moru. Relacija Makarska – Rijeka. Kuča posjeduje 240 kvadrata stanarskog prostora. Prizemlje dva sprata i podkrovlje. Prvi i drugi sprat su u funkciji za stanovati. Kuča ima centralno grijanje na plin. Nalazi se u Sarajevu, iza zaobilaznice....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 400.000 KM, 238,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se imanje ukupne površine 3450 m2 na kojem se nalaze dvije kuće od kojih je jedna površine,196 m2 prizemna kuća, koja se sastoji od tri velike spavaće sobe, dva kupatila sa wc-om i velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Kuća je novogradnja komplerno završena i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 425.000 KM, 235,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata u nadelju Bjelave Prodaje se kuća (Pr+2) ukupne površine cca. 235m2, a koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 630m2. Ista je izgrađena tokom 1982 godine, a kompletno renovirana 2021....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 485.000 KM, 234,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća spratnosti sut+priz+sp površine 107 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 127 m2 u osnovi na placu od 5.871 m2. Suteren se nalazi ispod čitave kuće u kom je smještena kotlovnica i 4 prostorije. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, jedne....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 249.999 KM, 233,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.01.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju kuća na sprat površine 96 m2 u osnovi, ljetna kuhinja površine 41 m2 u osnovi na placu 420 m2, garaža površine 20 m2 i šupa za alat. Ljetna kuhinja se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Kuća, MUHAŠINOVIĆI, Na upit, 232,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Naselje Muhašinovići, ulica Muhasinovici bb, općina Visoko, 20 metera od regionalnog puta Kakanj - Visoko. U blizini su svi važni sadržaji, nekoliko minuta vožnje do centra Visokog koji je udaljen 2 kilometra, izletiste Park Ravne 900 m, trzni centri Bingo, Konzum takodjer su u blizini.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 231,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastično imanje, površine 11.500 m2 savršenstva u komadu na kom se nalazi kuća sa pomoćnim objektima na vrlo atraktivnoj lokaciji - Kremeš, Vogošća. Imanje kakva su danas rijetkost, nešto što treba vidjeti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 399.000 KM, 230,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super porodičnu kuću u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o skrivenoj i ušuškanoj ulici Stara cesta sa minimalnim prisustvom saobraćaja. Riječ je o dvospratnici od cca 230 kvadrata smještenoj na nepunom dulumu zemlje (910 m²). Kuća je primarno orijentirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA KRUPA, 448.960 KM, 230,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se odmaralište sa izgrađenom ljetnom baštom i kampom uz obalu rijeke Une lokacija Bosanska Otoka Unska ulica. Ljetna bašta i kamp je smještena na parceli od 1533 m2 koja je pravilnoga oblika pravougaonika i ravne konfiguracije sa direktnim izlazom na obalu rijeke Une. Sa bočnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA KRUPA, 460.000 KM, 230,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.03.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 155.000 KM, 230,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivno! Prodaja zemljišta i veće kuće na samo 6 kilometara ( 10 minuta) od Grbavice i na 770 metara nadmorske visine. Put prema Trebeviću i skretanje za Petroviće a iznad Tilave je ova divna i mirna lokacija sa koje se pruža prelijep pogled na grad. Na ograđenoj i uređenoj parceli....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEŠANJ, 325.000 KM, 230,00 m2 cca 1410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2025.,

www.nekretnine.ba

U etažiranoj kući na prodaju su 2 stana sa odvojenim ulazima i vlastitim dvorištima, u djelu čaršije "Kantin Gaj". Lokacija kombinira prednosti mirne lokacije u prirodi s blizinom kompletne gradske infrastrukture. Stolarija je drvena. STAN br. 2 (prizemlje - 119,01m2): Pod je parket,....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 165.000 KM, 230,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća od 230 m2 u Ljubuškom u blizini Croatie osiguranje na zemljištu od 450 m2. Posjeduje 2 etaže, prizemlje i sprat. Prvi sprat izrađen 1983, a drugi 1995. Kuća je useljiva. Moguća prodaja namještene ili nenamještene kuće. Sastoji se od velike kuhinje i dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 230,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća P+1+P+G površine 230m2 2. Poslovni objekat br.1 površine 130m2 ->zaveden kao magcinski prostor 3. Poslovni objekat br.2 površine 26m2 -> bio registrovan kao prodavnica Objekti se nalaze na placu površine 1173m2 Kuća se nalazi u blizini kafane Dolina Mira, na 5km od Stupske petlje....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, Na upit, 230,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat površine 230 m2 sa garažom na placu od 200 m2 . U prizemlju kuće se nalazi garaža, manji dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, vešeraj, ostava i spiralno strubište za sprat. Na spratu se nalazi veliki dnevni boravak sa izlazom na prostranu terasu, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, Na upit, 230,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Nova gradnja kuće,nalazi se 500 m od bazena i banje Laktaši, unutrašnjost kuće potpuno sređena, extra pvc stolarija, demit fasada i izolacija, vanjske pločice, grijanje centralno drvo može i pelet..kuća ima ogroman dnevni boravak sa izlazom na veliki balkon, kuhinja odvojena šankom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREZA, Na upit, 229,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u poslovnoj zgradi (bivša modna kuća "Borac Travnik"), u središtu grada ul. Bogumilska 14 Breza, ukupne površine 229m2 a sastoji se od: - prizemlje - površine 99m2 (kancelarija 12m2 i sanitarni čvor) - I sprat - površine 128m2 - garaža - površine 12m2 Potpuno renoviran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 900.000 KM, 228,00 m2 cca 3950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo izuzetnu kuću na dva sprata površine 228 m2 sa okućnicom 540 m2, pozicioniranu u ulici Ramiza Salčina, Vojničko polje, Općina Novi Grad. Kuća je oblikovana prema projektu arhitekte s posebnom pažnjom posvećenoj estetici i funkcionalnosti. Prizemlje - stan od 114 m2 sastoji....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 480.000 KM, 227,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se stambeno poslovni objekat u Neumu Lokacija: Neum, ulica Kneza Domagoja Pin lokacija: https://maps.app.goo.gl/tC1v9Pj5BRV8WQk59 Opis nekretnine: Prodaje se stambeno poslovni objekat u Neumu koji se sastoji do poslovnog prostora (prizemlje) i dva stana ( prva i druga etaža).....

 
 
 
  Kuća, NOVI TRAVNIK, Na upit, 226,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Novom Travniku, ( Ratanjska ) uz magistralnu cestu Okuka - Bugojnu parcela od 523 m2, koja se sastoji od prizemlje 113 m2 poslovni prostor i stan sprat 113m2 i potkrovlje tavan 113m2 Staben dio renoviran i odmah useljiv. Poslovni prostor trebalo bih malo renovirat,na....

 
 
 
  Poslovni prostor, DONJA MISOČA, Na upit, 226,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću (stambeno poslovni objekat) sa pomoćnim objektima i zemljište u Ilijašu, naselje Donja Misoča. Predmet prodaje je zemljište ukupne površine 3286 m2 na koje se nalazi stambeno poslovni objekat sa nekoliko pomoćnih objekata (2 garaže, radionica,....

 
 
 
  Kuća, SREDNJE, Na upit, 226,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Veća kuća za odmor ili stanovanje nalazi se u Gajevima prema Čevljanovićima,5 km od Srednjeg. Posebno je garaža i podrum. Prizemlje:dnevni b.,trpezarija,kuhinja,soba,WC i kupatilo (bez san.elemenata).Prvi sprat:3 sobe,dnevni b.,kupatilo,balkon i terasa.Potkrovlje:treba popoditi i....

 
 
 
  Kuća, CRKVICE, 187.000 KM, 225,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Zenici sa 2 odvojena stana, ulica Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice Stan 1 P=106 m2, stan 2 P=61 m2, garaža sa kotlovnicom P=61m2, dvorište 253 m2. Odgovara zamjena za stan uz odgovarajuću doplatu Prodaje se kuća u ulici Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice. Naselje....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 150.000 KM, 225,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuca u Omeragivima bb,koja je u osnovi od 75 m2,prizemlje sprat i potkrovlje. Kuca se nalazi na parceli od 670 m2,sa svim prikljuccima. Kuca je useljiva u prve dvije etaze dok potkrovlje nije useljivo. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 225,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 225 m2 i nalazi se na parceli površine 1020 m2. Sastoji se iz tri etaže, prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje je dvosoban stan koji se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na baštu, velike sobe, kupatila i ostave. Sprat je trosoban stan koji....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 225,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Travniku, naselje Pašamahala 31. - Donja Bojna (prekoputa osnovne skole "Travnik") 0. sprat (prizemlje) 60m2 - useljivo 1. sprat 80m2 - jedna soba useljiva (spavaca), voda razvedena u kupatilu 2. sprat (potkrovlje) 80m2 - useljivo Basta sa vocnjakom iznad kuce Garaza 40m2 -....

 
 
 
  Kuća, ČELEBIĆI, 364.000 KM, 222,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje novoizgrađenu kuću u naselju Čelebići, općina Konjic. Detalji o nekretnini: Godina izgradnje: 2021. Korisna površina....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 185.250 KM, 220,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Velika kuća 220 m2 prizemlje + sprat na placu 730 m2 , sa podrumom u kome se nalazi kotlovnoca za centralno grijanje , garaža i pušnica od 25 m2 .Kuća u suštini posjeduje dva dvosobna stana sa unutrašnjim stubištem.Plac prekrasno raspoređen u kocku....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 684.040 KM, 220,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na dvije etaže u općini Trnovo. Kuća je u osnovi 136 m2 a ukupne površine 220 m2 i nalazi se na parceli površine 6258 m2. Kuća se sastoji od dvije etaže, prizemlje + sprat. Prizemlje se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 329.000 KM na 325.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 325.000 KM, 220,00 m2 cca 1480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2024 - 139.000 KM
28.12.2024 - 135.000 KM
28.06.2025 - 175.000 KM
16.08.2025 - 339.000 KM
07.02.2026 - 329.000 KM
18.04.2026 - 325.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća spratnosti prizemlje plus dva sprata, površine cca 220 m2 nalazi se na izvrsnoj lokaciji u blizini pekare AS odnosno kružnog toka u naselju Hrasno. Kuća posjeduje garaže, te poseban ulaz za prvi sprat, poseban ulaz za drugi sprat i posebne ulaze za dva stana u prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 145.000 KM, 220,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se porodično imanje u ul. Jevrejska bb Derventa. Predmet prodaje se sastoji od dvije kuće, jedna nova gradnja od 220m2 , i jedna stara kuća u osnovi od 60m2. Nova kuća ima prizemlje i dvije etaže, a stara kuća samo prizemlje. Obadvije nekretnine se nalaze u užem dijelu grada....

 
 
 
  Kuća, VELIKA ILOVA, 180.000 KM, 220,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju seosko imanje na 10 km od Prnjavora u BIH u mestu Velika Ilova . Imanje se sastoji od dve kuce , drvare i njive 3 klase ( 5935 m2 ) Kuca prikljucena na gradsku vodu, trofazna struja ima Total tv i Mtel prikljucke , asfaltirani put uradjen pre par godina od kuce sve do grada....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Ozimice 1, 169.000 KM, 220,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća je adaptirana 2002 god., djelimično PVC stolarija, centralno grijanje na tečno gorivo i pelet. Neposredno u blizini ambulante, marketa, kafića, udaljenost 500m od centra grada. Posjeduje 3 balkona, u niskom prizemlju garaža i kotlovnica. Kontakt: MOB -062 673 124 KUĆNI - 037....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 220,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na tri sprata sa dva poslovna prostora. Prizemlje dva poslovna sa zasebnim ulazima i magacin sve skupa 100m2 Sprat , dnevni boravak , otvorena kuhinja , kupatilo, hodnik i dva balkona. Podkrovlje dnevni boravak , tri spavace sobe , toalet i balkon. Obijekat se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 888.000 KM, 220,00 m2 cca 4040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje luksuznu kuću sa tri garaže u Starom Gradu u ulici Čadordžina. Ova prelijepa nekretnina je pozicionirana na početku Čadordžine ulice u veoma mirnom dijelu grada na samo 800m udaljenosti od Baščaršije. Sastoji se od tri etaže stambenog....