• GoHome Professional
porasla cijena prizemlje što skuplje do 120 m2 do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena prizemlje što skuplje do 120 m2 do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena prizemlje što skuplje do 120 m2 do 400000 km Najnovije

  • Za upit "porasla cijena prizemlje što skuplje do 120 m2 do 400000 km najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 380000 KM (malo jeftiniji)
    • 420000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 255.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 255.000 KM, 98,00 m2 cca 2600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.07.2024 - 250.000 KM
06.04.2025 - 270.000 KM
27.08.2025 - 240.000 KM
24.04.2026 - 255.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena etažna kuća površine 98 m2 u osnovi, na placu površine 263 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom. Drugi ulaz prizemlja se sastoji od kuhinje i trpezarije sa izlazom na zatvorenu lođu. Prva etaža posjeduje jednu prostranu spavaću sobu i kupatilo.....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 182.196 KM na 200.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lauš 1, 200.000 KM, 50,00 m2 cca 4000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 182.196 KM
09.05.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 50.61 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju. Budući stambeni objekat....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 190.224 KM na 200.000 KM dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 200.000 KM, 52,00 m2 cca 3850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2024 - 163.804 KM
20.02.2025 - 174.372 KM
01.08.2025 - 179.656 KM
10.10.2025 - 184.940 KM
01.11.2025 - 190.224 KM
30.04.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 52.84 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten u visokom prizemlju. Budući stambeni objekat....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 189.000 KM na 194.893 KM dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 194.893 KM, 49,00 m2 cca 3980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.07.2025 - 186.500 KM
24.02.2026 - 189.000 KM
28.03.2026 - 194.893 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji funkcionalan trosoban stan u izgradnji površine 49.19 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba, manja (dječija) spavaća soba, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, te manja lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na visokom prizemlju.....

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 149.000 KM na 185.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 185.000 KM, 72,00 m2 cca 2570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2025 - 149.000 KM
06.05.2026 - 185.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiva kuća na sprat površine 72 m2 u osnovi na placu od 517 m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika,kupatila i stubišta za sprat. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe, hodnik i kupatilo. Opremljena je PVC stolarijom, kvalitetnim....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 104.800 KM na 111.600 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 111.600 KM, 36,00 m2 cca 3100 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 102.999 KM
18.02.2026 - 104.800 KM
24.04.2026 - 111.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeni objekat u izgradnji spratnosti Pr+3S. Objekat se nalazi u jako mirnom dijelu EŠ naselja što ga čini glavnom odlikom za miran i konforan, porodičan život. Dostupni stanovi su: -Prizemlje: Površine- 36,14m2 - jednosoban stan Površine- 36,29m2 - jednosoban stan Površine- 66,15m2....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 76.700 KM na 79.800 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 79.800 KM, 19,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 81.300 KM
28.01.2026 - 76.700 KM
05.04.2026 - 79.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 19m2 se nalazi na prizemlju objekta i sastoji se od jedne sobe , hodnika i kupatila.Apartman je jednostrane orijentacije....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • porasla cijena prizemlje što skuplje do 120 m2 do 400000 km (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)