• GoHome Professional
porasla cijena do 2200 km/m2 što jeftinije 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena do 2200 km/m2 što jeftinije 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena do 2200 km/m2 što jeftinije 60 m2

  • Za upit "porasla cijena do 2200 km/m2 što jeftinije 60 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.264 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2000 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 KM
  •  Po svojstvima
    • kablovska
    • okućnica
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+28%

Promjena cijene sa 95.900 KM na 123.100 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 55,00 m2 cca 2240 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 95.900 KM
06.05.2026 - 123.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.09.2023.,

www.realitica.com

Polunamješten jednoiposoban stan površine 55m2 na IV spratu u novoj gradnji! .

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 107.100 KM na 126.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 107.100 KM
22.04.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan 63m2 u Bijeljini na odličnoj lokaciji u blizini šetališta i škole Knez Ivo ; Bijeljina .

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 135.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 57,00 m2 cca 2370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 120.000 KM
08.05.2026 - 135.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 57 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 59 m2 na placu 941 m2. Kuća se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, laminatima, kieramikom i sanitarijama. U pomoćnoj....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 135.000 KM na 150.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LUKAVAC, 150.000 KM, 64,00 m2 cca 2340 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 135.000 KM
22.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.aktido.ba

Prodaje se renovirana starija porodična kuća sa okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kablovska TV, Kanalizacija, Struja, Telefonska instalacija, Vodovod.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)