• GoHome Professional
porasla cijena do 1800 km/m2 barem 80 m2 što jefti - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena do 1800 km/m2 barem 80 m2 što jefti - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena do 1800 km/m2 barem 80 m2 što jeftinije

  • Za upit "porasla cijena do 1800 km/m2 barem 80 m2 što jeftinije" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 1.559 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1700 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 97.200 KM na 102.300 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 102.300 KM, 75,00 m2 cca 1360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.11.2024 - 112.500 KM
31.03.2025 - 102.300 KM
10.12.2025 - 97.200 KM
25.03.2026 - 102.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Prijakovci. Prodaje se vikend kuća površine cca 75 m2 (u osnovi 41 m2), spratnosti P+1+Pk na placu od 1083 m2. ; Prijakovci .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 100.000 KM na 110.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2024 - 90.000 KM
03.07.2024 - 95.000 KM
27.04.2025 - 100.000 KM
01.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena kuca info na br:065396378 ; Bijeljina .

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 120.000 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIROKI BRIJEG, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2024 - 110.000 KM
25.03.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

Kuca,Dobrič(Siroki Brijeg)..Od 78.7m2,plac od 959m2,sa dve sobe od po 13.20m2,hodnik6.60m2,kupatilo-wc sa 4.70m2 ,dnevnim boravkom 15.20m2 i kuhinja sa ostavom 6m2!Ima dve " terase",manja je 8.38m2 a veca je 34m2 stima da je od toga podrum 18 a catrnja za kisnicu 16m2 (4*4*5mdubine)!Postoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'porasla cijena do 1800 km/m2 barem 80 m2 što jeftinije'
300.000 KM
500.000 KM
 
+9%

Promjena cijene sa 165.000 KM na 180.000 KM dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BANJEVAC, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 165.000 KM
11.04.2026 - 180.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

✨ PORODIČNA KUĆA SA OKUĆNICOM – BREZA / BANJEVAC ✨ Idealna prilika za miran porodični život! Na prodaju kuća na dva sprata ukupne površine 180 m², sa okućnicom od 388 m², smještena u mirnom i uređenom naselju Banjevac – Breza. Raspored prostorija: Prizemlje: ✔️ Hodnik ✔️ Kupatilo....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 279.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 279.000 KM, 162,00 m2 cca 1720 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2025 - 260.000 KM
01.03.2026 - 279.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještene dvije kuće sa garažom sa dva posebna ulaza i dvije kapije. Veća kuća površine 81 m2 u osnovi se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila I ostave. Na spratu se nalaze dvije sobe i dva mračnjaka. Stepenište je vanjsko....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 300.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 260.000 KM
17.04.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Opis: Kuca sa dva odvojena stana.podrum basta.ostave.grijanje plin čvrsta goriva.Brdo DZamija 48.Pet minuta hoda do trolejbusa.carsije.principovog mosta obdaniste 50m.061132 664 .moze zamjena za manju nekretninu na moru. Hrvatska .

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 369.200 KM na 380.400 KM dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 380.400 KM, 243,00 m2 cca 1570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 369.200 KM
11.05.2026 - 380.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)