• GoHome Professional
porasla cijena do 1800 km/m2 što manje 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena do 1800 km/m2 što manje 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena do 1800 km/m2 što manje 90 m2

  • Za upit "porasla cijena do 1800 km/m2 što manje 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1700 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 85.000 KM, 82,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća sa potkrovljem površine 82 m2 u osnovi na placu od 436m2. Sastoji se od uvučene kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predulaza, ostave i kupatila. Na potkrovlje se ide vanjskim stepenicama, a od radova su urađene glazure, stolarija....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 82,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Brčkom naselje Brod.Prizemlje + potkrovje na placu od 463m2.Kontakt telefon 065/365-387 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 160.000 KM, 82,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajem stan u Bihaću koji se nalazi u naselju Harmani u zgradi tzv. „Kineski zid“. Stan se nalazi na jednoj od najboljih, za stanovanje odličnoj lokaciji, a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostali sadržaji neophodni za stanovanje kao što su dječiji vrtić, osnovne škole, supermarketi,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 90.000 KM, 82,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.10.2022.,

www.indomio.ba

Nezavršena kuća površine 82m2 u osnovi spratnosti Pr+1S sa pomoćnim objektom od 24m2 na zemljišnoj parceli 395m2. Kuću se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika, i stepeništa za sprat. Na spratu se nalaze dvije sobe. Nalazi se na atraktivnoj lokacije....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 107.400 KM, 82,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.12.2024.,

www.realitica.com

Vikendica u Gornjim Podgradcima – Idealna za Odmor ? ; G.podgradci .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 60.000 KM, 82,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.08.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u pocitelju gornje polje. (Dabrica) koja se sastoji od prizemlja i sprata. Kontakt viber: +46 70 285 45 75 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 87.200 KM, 82,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 123.000 KM, 82,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten Trosoban stan u Cazinu ulica Žrtava domovinskog rata. Stan je smješten u zgradi iznad Policijske stanice i Kružnog toka, u samom centru grada. Površina stana iznosi 82,28 m2, a čine ga slijedeće prostorije: hodnik 10,07 m2, dnevna soba 22,27 m2, spavaća soba 13,27....

 
 
 
  Kuća, PODHUM, 100.000 KM, 82,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem staru kamenu kucu u selu podhum.kuca se nalazi odmah uz cestu i ima 4 sobe i podrum.iza kuce ima 450 kvadrata zemlje.cijena po dogovoru Nekretnina posjeduje Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.900 KM, 82,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran trosoban stan pozicioniran na 1. spratu zgrade, ulica Avde Smajlovića, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, ostava, dvije spavaće sobe....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 1800 km/m2 što manje 90 m2 (214)
  • porasla cijena što manje 90 m2 (5)
  • porasla cijena do 1800 km/m2 što manje (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)