• GoHome Professional
porasla cijena do 1800 km/m2 što manje 1.sprat 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena do 1800 km/m2 što manje 1.sprat 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena do 1800 km/m2 što manje 1.sprat 60 m2

  • Za upit "porasla cijena do 1800 km/m2 što manje 1.sprat 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1700 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 49.000 KM, 55,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan u blizini Britanske ambasade na Grbavici, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Stan je smješten na idealnom prvom spratu stambene jedinice koja se sastoji od ukupno 11 spratova i posjeduje lifta. Po strukturi je dvosoban stan uknjižene....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 77.280 KM, 56,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan sa savrsenim rasporedom prostorija u strogom centru Doboja u Cuprijskoj ulici na prvom spratu stambene zgrade sa centralnim grejanjem. Kontakt: +381 60 6303 373 +381 64 020 12 58 Nekretnina posjeduje Centralno grijanje .

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 60.000 KM, 56,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Ilijasa, odma uz zgradu Opstine. Stan je ukupne povrsine 56 m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade u ulici 126 Ilijaske brigade br 4 ( u blizini bolnice, poste ) . Stan se sastoji od dvije posebne sobe, zatim kuhinja , balkon, hodnjik, kupatilo, ostava/spajz,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.360 KM, 57,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Kuća, LIPNICA, 70.000 KM, 57,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću površine 57 m2sa zemljišnom parcelom 633 m2 u naselju S.Lipnica, Tuzla. Kuća posjeduje prizemlje i sprat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom te kupatilo i predsoblje, dok se na spratu nalaze 3 spavaće sobe, ostava i balkon. Kuća se nalazi u....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 99.000 KM, 58,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Stan u Hrasnom, 1 sprat, Podrum, Balkon, lijep raspored, Ulica Olovska, Kod pekare AS. Mob:062/662550 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAJCE, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban namjesten stan, Jajce Nalazi se na prvom spratu, kod tehnicke skole i nedavno je renoviran. Vlasnistvo 1/1, nema dugovanja. Cijena 45000km tel/viber:+33 6 83 67 75 89 Nekretnina posjeduje Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBINJE, 85.000 KM, 60,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

-Prodajemo stan povr�ine 60 m2, na 1. spratu novije odr�avane zgrade u Mokrim dolovima. -Struktura : hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spava?e sobe, kupatilo, ostava, tereasa (balkon). -Stan je odli?no odr�avan, prozori su PVC sa komarnicima, blind ulazna vrata, LG 4....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAGLAJ, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- renoviran stan sa terasom - prvi sprat u zgradi sa malo stanara - ugradjeni venecijaneri - parket - veoma novi namjestaj takodje na povoljnu prodaju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 1800 km/m2 što manje 1.sprat 60 m2 (21)
  • porasla cijena do 1800 km/m2 što manje 1.sprat (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)