• GoHome Professional
porasla cijena do 1700 km/m2 do 80 m2 1.sprat što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena do 1700 km/m2 do 80 m2 1.sprat što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena do 1700 km/m2 do 80 m2 1.sprat što jeftinije

  • Za upit "porasla cijena do 1700 km/m2 do 80 m2 1.sprat što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1600 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BILEĆA, 30.000 KM, 74,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Cena nije fiksna.Kuca je blizu Centra Prvi sprat Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 32.000 KM, 27,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor u centru grada!!! Poslovni prostor se nalazi na prvom spratu stambeno- poslovne zgrade površine su 27m2. Sastoje se od jedne prostorije i zasebnog sanitarnog čvora. Opremljen je kvalitetnom PVC stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijama. Lokal je....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 36.000 KM, 37,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini. Apartman je površine 36,65 m2 i nalazi se na 1.spratu objekta sa liftom. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. -....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 37.728 KM, 32,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmane u sklopu objekta Vila Aleksandra, naselje Šator, Jahorina 80 metara od staze i šestosjeda Snježna dolina Trnovo. Jahorina - Vila ALEKSANDRA: Objekat se sastoji od dvije nezavisne cjeline – poslovni....

 
 
 
  Apartman, TRAVNIK, 39.000 KM, 30,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Apartman je površine 30 kvadrata (novoizgrađeni objekat), nalazi se odmah ispod Fis-ovih apartmana. Ima dnevni boravak u sklopu kojeg je i kuhinja, jednu sobu i WC (urađena keramika i tuš kabina), estrih podlogu, 5 cm stiropol, a fasada je stiropl debljina 10 cm. Na slikama je laminat....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 40.000 KM, 52,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje se dvosoban stan u Starom gradu nedaleko od samog centra. Nalazi se na prvom spratu male stambene zgrade i površine je cca 52m2. Sastoji se od tri prostorije: dnevnog boravka, spavaće sobe, te velike trpezarije i kuhinje. Pored ovih prostorije ima i ulazni hodnik....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 48.000 KM, 53,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban apartman trostrane orijentacije u novogradnji manje samostojeće zgrade na Jahorini, naselje Šator. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini Snježna Dolina staze i šestosjeda. Apartman na prvom spratu....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 49.000 KM, 55,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan u blizini Britanske ambasade na Grbavici, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Stan je smješten na idealnom prvom spratu stambene jedinice koja se sastoji od ukupno 11 spratova i posjeduje lifta. Po strukturi je dvosoban stan uknjižene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 29,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban stan na prvom spratu, ulica Kasindolskog bataljona. Površinu 29m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja s trpezarijom i jedna soba. Orijentacija je Istok. Stan je djelimično adaptiran, vanjska stolarija....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 1700 km/m2 do 80 m2 1.sprat što jeftinije (69)
  • porasla cijena do 80 m2 1.sprat što jeftinije (4)
  • porasla cijena do 1700 km/m2 1.sprat što jeftinije (1)
  • porasla cijena do 1700 km/m2 do 80 m2 što jeftinije (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)