• GoHome Professional
porasla cijena što jeftinije barem 50 m2 do 1400 K - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena što jeftinije barem 50 m2 do 1400 K - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena što jeftinije barem 50 m2 do 1400 KM/m2

  • Za upit "porasla cijena što jeftinije barem 50 m2 do 1400 km/m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 1.353 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1300 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 KM
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • podrum
    • terasa
    • klima
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 97.200 KM na 102.300 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 102.300 KM, 75,00 m2 cca 1360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.11.2024 - 112.500 KM
31.03.2025 - 102.300 KM
10.12.2025 - 97.200 KM
25.03.2026 - 102.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Prijakovci. Prodaje se vikend kuća površine cca 75 m2 (u osnovi 41 m2), spratnosti P+1+Pk na placu od 1083 m2. ; Prijakovci .

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 87.200 KM na 102.600 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 102.600 KM, 69,00 m2 cca 1490 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.07.2024 - 87.200 KM
27.02.2026 - 102.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se prizemna kuća površine 69m2, smještena na placu od ukupno 441m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Dodatno, kuća posjeduje garažu i ostavu, pružajući dovoljno prostora za skladištenje i parkiranje vozila. .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 100.000 KM na 110.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2024 - 90.000 KM
03.07.2024 - 95.000 KM
27.04.2025 - 100.000 KM
01.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena kuca info na br:065396378 ; Bijeljina .

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 120.000 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIROKI BRIJEG, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2024 - 110.000 KM
25.03.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

Kuca,Dobrič(Siroki Brijeg)..Od 78.7m2,plac od 959m2,sa dve sobe od po 13.20m2,hodnik6.60m2,kupatilo-wc sa 4.70m2 ,dnevnim boravkom 15.20m2 i kuhinja sa ostavom 6m2!Ima dve " terase",manja je 8.38m2 a veca je 34m2 stima da je od toga podrum 18 a catrnja za kisnicu 16m2 (4*4*5mdubine)!Postoji....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 165.000 KM na 180.000 KM dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BANJEVAC, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 165.000 KM
11.04.2026 - 180.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

✨ PORODIČNA KUĆA SA OKUĆNICOM – BREZA / BANJEVAC ✨ Idealna prilika za miran porodični život! Na prodaju kuća na dva sprata ukupne površine 180 m², sa okućnicom od 388 m², smještena u mirnom i uređenom naselju Banjevac – Breza. Raspored prostorija: Prizemlje: ✔️ Hodnik ✔️ Kupatilo....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)