• GoHome Professional
porasla cijena što jeftinije barem 50 m2 do 110000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena što jeftinije barem 50 m2 do 110000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena što jeftinije barem 50 m2 do 110000 KM

  • Za upit "porasla cijena što jeftinije barem 50 m2 do 110000 km" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 1.686 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 100000 KM (malo jeftiniji)
    • 110000 KM (malo skuplji)
    • do 1400 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 97.200 KM na 102.300 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 102.300 KM, 75,00 m2 cca 1360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.11.2024 - 112.500 KM
31.03.2025 - 102.300 KM
10.12.2025 - 97.200 KM
25.03.2026 - 102.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Prijakovci. Prodaje se vikend kuća površine cca 75 m2 (u osnovi 41 m2), spratnosti P+1+Pk na placu od 1083 m2. ; Prijakovci .

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 87.200 KM na 102.600 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 102.600 KM, 69,00 m2 cca 1490 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.07.2024 - 87.200 KM
27.02.2026 - 102.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se prizemna kuća površine 69m2, smještena na placu od ukupno 441m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Dodatno, kuća posjeduje garažu i ostavu, pružajući dovoljno prostora za skladištenje i parkiranje vozila. .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 100.000 KM na 110.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2024 - 90.000 KM
03.07.2024 - 95.000 KM
27.04.2025 - 100.000 KM
01.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena kuca info na br:065396378 ; Bijeljina .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'porasla cijena što jeftinije barem 50 m2 do 110000 km'
120.000 KM
 
+4%

Promjena cijene sa 115.400 KM na 120.000 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 120.000 KM, 45,00 m2 cca 2670 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.05.2025 - 115.400 KM
27.02.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.realitica.com

Prodaja – Dva jednoiposobna stana u zgradi Delta, IV sprat .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)