• GoHome Professional
parket parking što veće do 550000 km Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket parking što veće do 550000 km Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket parking što veće do 550000 km Najnovije

  • Za upit "parket parking što veće do 550000 km najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 520000 KM (malo jeftiniji)
    • 570000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 330.000 KM, 528,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca-Duolex 12X11m udaljena od centra Gradiske 500m, na 3 sprata ,+podrum pod celom kucom 132m2, ukupne povrsine 528m2 sa podrumom.tj.garazom,prva faza parnog grijanja,fali koto i radiatori,svi podovi parket, krov prekriven pre 2 god.sva kupatila pod keramikom ukupno 6.svi unutrasnji....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 368.966 KM, 404,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju prostrana kuća u Banjaluci – Naselje Česma, 404 m² sa okućnicom od 913 m²Prodaje se prostrana kuća u banjalučkom naselju Česma, ulica 4. krajiškog partizanskog odreda. Ova nekretnina se prostire na tri etaže, sa ukupnom kvadraturom od 404 m², i idealna je za veliku porodicu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 452.000 KM, 360,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jedinstvena porodična kuća koja se prostire na 3 etaže, ukupne površine 360 m² (Po+Pr+S), smještena u ulici Novopazarska, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Nekretnina se odlikuje lijepo uređenim dvorištem površine cca 800 m², koje pruža ugodan prostor za boravak i odmor.....

 
 
 
  Kuća, BINJEŽEVO, 327.000 KM, 330,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje dvije kuće u naselju Binježevo, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Površina parcele: 1289 m² Vlasništvo: uredno,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 301,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

U prodaji imamo dvoetažni stan u stvari kuća. Udaljena svega 4 km od mora i nalazi se u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se sastoji od 1.kata i visokog potkrovlja te ima ukupno 252,09 m2 stambene površine, a zajedno sa spremištem, vanjskim stepenicama i terasama ima ukupno 365,13....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 300,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Općini rađena po svim standardima i veoma kvaltetnim materijalima. Plac je kompletno ograđen kovanom ogradom, i ima asvaltiran prilaz sa dvije strane. Velika garaža sa rolo vratima i parkingom ispred. Kuća se sastoji od Poslovnog prostora, kojeg saćinjavaju dvije....

 
 
 
  Kuća, SIMIN HAN, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je odmah useljiva svi papiri uredni. Po kući je uradjen parket i laminat, 2 kupatila, objekat ima vlastiti bunar,a okućnica je 1300 metara kvadratnih. Kuća je pored magistralnog puta Tuzla-Zvornik naselje Simin Han. Za sve detaljnije informacije pozovite na broj 061-294-129.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 325.000 KM, 280,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, potpuno renovirana kuća u nizu na ulazu u Buća Potoku. Kuća se nalazi na ulazu u Buća Potok, tačnije kod štanda žutog taksija. U neposrednoj blizini kuće se nalazi apoteka, supermarket, osnovna škola, pošta, pekara, autobuska stanica, benzinska pumpa Od tramvajske....

 
 
 
  Kuća, ROGOUŠIĆI, 529.200 KM, 250,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na dvije etaže u Republici Srpskoj, općina Pale, mjesto Rogoušići. Kuća je u osnovi površine 12,25x10,10, ukupne površine cca 250m2 + plus garaža 35 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 370.000 KM, 240,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću u naselju Sokolović kolonija ukupne površine od 240m2.Kuća je podijeljena na dva sprata i potkrovlje, s tim da je prvi sprat izdignut divnim stepeništem koje je popločano mermerom sa rukohvatom napravljenim od hrastovog drveta.Svaki sprat kuće je identičan....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • parket parking što veće do 550000 km (198)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)