• GoHome Professional
parket pala cijena grijanje na plin do 4700 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket pala cijena grijanje na plin do 4700 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket pala cijena grijanje na plin do 4700 km/m2 80 m2 što veće

  • Za upit "parket pala cijena grijanje na plin do 4700 km/m2 80 m2 što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4400 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4900 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 265.000 KM, 87,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje troiposoban stan površine 87 m², smješten na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade "Vampirica" u ulici Hadželi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 86,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nov useljiv stan, gradjen za vlastite potrebe. Stan se sastoji od dn.boravka, kuhinja, soba x3, balkonx2, hodnikx2, WC i kupatilo, grijanje struja-plin po zelji, dvostrano orjentisan stan. Dva stana po spratu u stubistu. Uknjizen 1/1. Pod parket, plocice. Zavrseno okolno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 70.000 KM, 83,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Danas nudimo stan bez mane. Riječ je o velikom trosobnom stanu u Franjevačkoj ulici, na donjem dijelu Bistrika. Ovaj stan na sedmom spratu uredne zgrade s liftom očarat će vas najprije svojom dispozicijom i pogledom. S jedne strane pružila se čaršija, s druge dominiraju autentična....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.900 KM, 81,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.500 KM, 81,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 340.000 KM, 79,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban, potencijalno troiposoban stan u suhom centru grada, na prvom spratu dobro održavane zgrade odmah preko puta Druge gimnazije. Na uglu ulica Koševo i Sutjeska nudimo vam ovaj dragulj sarajevskog tržišta, idealan ukoliko ste u potrazi za većim stanom ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 136.000 KM, 78,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje četverosoban stan u novogradnji u Buća Potoku, ulica Adema Buće. Stan je pozicioniran na sedmom spratu (ujedno i zadnjem - potrkovlje, kosi krov) zgrade s liftom koja se nalazi u neposrednoj blizini kružnog toka i benzinske pumpe Hifa. Lokacija je okružena zelenilom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 90.000 KM, 76,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo polunamješten trosoban stan površine 76,13 m2 pozicioniran u potkrovlju kuće u naselju Marijin Dvor, općina Centar. Ispred kuće se nalazi parking mjesto. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dvije spavaće sobe, te dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. LOKACIJA: Stan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 392.000 KM, 76,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Čengić Vila u ulici Paromlinska. Stan je površine 76 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa izlazom na balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • parket grijanje na plin do 4700 km/m2 80 m2 što veće (16)
  • parket pala cijena grijanje na plin 80 m2 što veće (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)