• GoHome Professional
parket pala cijena grijanje na plin do 4700 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket pala cijena grijanje na plin do 4700 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket pala cijena grijanje na plin do 4700 km/m2 što veće

  • Za upit "parket pala cijena grijanje na plin do 4700 km/m2 što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 4400 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4900 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 650.000 KM, 540,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Cjena je temelj za pregovora. - Za daljne Informacije nazovite: 062 374 154 Prodajem vilu na prelijepoj lokaciji u Azićima u neposrednoj blizini katoličke Crkve sjedne strane, a na suptrodnoj strani od prilike jednako udaljena Džamija.Vila-kuca nalazi se oko petlje *Stup* pored Dobrinjske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 700.000 KM, 485,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se četverospratna, nenamještena rezidencija kuća površine 485m2 u ulici Drinska, na Pofalićima. Nekretnina sadrži 14 prostorija, od toga 10 spavaćih soba i 4 dnevna boravka, odnosno prostorije za prijem gostiju, 4 kuhinje i 4 veća kupatila. Prelijep pogled s balkona i terasa,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 630.000 KM, 350,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću trospratnicu sa poslovnim prostorom i garažom u naselju Pofalići, ulica Humska, opština Novo Sarajevo. # Udaljenost od fabrike duhana svega 1.000 metara.# Predmetna kuća raspolaže korisnom površinom od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 725.200 KM, 300,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površne 300 m2 nalazi se na parceli površine 400 m2. Sastoji iz tri etaže i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od poslovnog prostora, kotlovnice i stana. Stan se sastoji iz hodnika, dvije prostorije i kupatila. I sprat se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 300,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Općini rađena po svim standardima i veoma kvaltetnim materijalima. Plac je kompletno ograđen kovanom ogradom, i ima asvaltiran prilaz sa dvije strane. Velika garaža sa rolo vratima i parkingom ispred. Kuća se sastoji od Poslovnog prostora, kojeg saćinjavaju dvije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 325.000 KM, 280,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, potpuno renovirana kuća u nizu na ulazu u Buća Potoku. Kuća se nalazi na ulazu u Buća Potok, tačnije kod štanda žutog taksija. U neposrednoj blizini kuće se nalazi apoteka, supermarket, osnovna škola, pošta, pekara, autobuska stanica, benzinska pumpa Od tramvajske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 690.000 KM, 256,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Grad: Sarajevo Kvadrata: 256,45 Broj soba: 6 Broj spratova: 2 Vrsta grijanja: Plin Cijena: 690.000 KM (Ne $) / 350.000€ Kontakt: mb181970@gmail.com Godina izgradnje: 1990-1999 Vrsta poda: Parket Kanalizacija: Standardna Primarna orjentacija: Jugozapad Balkon ✅ Garaža ✅ Internet....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 370.000 KM, 240,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću u naselju Sokolović kolonija ukupne površine od 240m2.Kuća je podijeljena na dva sprata i potkrovlje, s tim da je prvi sprat izdignut divnim stepeništem koje je popločano mermerom sa rukohvatom napravljenim od hrastovog drveta.Svaki sprat kuće je identičan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 950.600 KM, 190,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je stambene površine cca 190 m2 i nalazi se na parceli površine 137 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dva manja stana. Sprat se sastoji od velikog trosobnog stana sa velikim balkonom. Vanjska i unutrašnja stolarija su drvene. Pod je parket,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • parket grijanje na plin do 4700 km/m2 što veće (76)
  • parket pala cijena do 4700 km/m2 što veće (2)
  • parket pala cijena grijanje na plin što veće (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)