• GoHome Professional
parket pala cijena do 360000 km parking 40 m2 što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket pala cijena do 360000 km parking 40 m2 što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket pala cijena do 360000 km parking 40 m2 što veće

  • Za upit "parket pala cijena do 360000 km parking 40 m2 što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 340000 KM (malo jeftiniji)
    • 370000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PALE, 362.000 KM, 43,00 m2 cca 8420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban apartman u novoizgrađenom objektu na stazi Poljice, Jahorina. Apartman površine 43.02m2 se nalazi na 3.spratu novoizgrađenog objekta sa liftom i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 322.492 KM, 43,00 m2 cca 7500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

Jahorina-Aparthotel Horizonti-na najboljoj poziciji, samom vrhu planine na 1670m nadmorske visine 1.5, 43m2, 1/6, EG, lift, parking (u ponudi identičan apartman i na 3.spratu) prostorije: dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaća soba, kupatilo Nalazi se na samom vrhu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 175.000 KM, 42,00 m2 cca 4170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednostrano orjentisan, dvosoban stan površine 42,15 m² sa namještajem. Isti je pozicioniran na I spratu u zgradi sa liftom, gradnja 2010. godine, u ulici Ive Andrića, Lukavica , Istočno Sarajevo. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, ostave, spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 42,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine prodaje dvosoban stan u Istočnon Sarajevu, ulica Nikole Tesle! Površinu 42.2 m² čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom te izlaz na balkon! Sunčana orijentacija, sprat 5, parking ispred zgrade, tržnica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 77.700 KM, 42,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. Zgrada u kojoj su smješteni ovi vrhunski stanovi spratnosti prizemlje(8 garaža i poslovni prostori) + 6 spratova, zgrada sa liftom....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 391.481 KM, 42,00 m2 cca 9320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 2.B, projektovane površine 41,96 m2, etaža prizemlje, dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, sobe i kupatila. Cijena....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 77.515 KM, 42,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 76.960 KM, 42,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 76.682 KM, 41,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • parket do 360000 km parking 40 m2 što veće (21)
  • parket pala cijena do 360000 km parking što veće (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)