• GoHome Professional
parket pala cijena do 360000 km do 2700 km/m2 balk - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket pala cijena do 360000 km do 2700 km/m2 balk - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket pala cijena do 360000 km do 2700 km/m2 balkon 70 m2

  • Za upit "parket pala cijena do 360000 km do 2700 km/m2 balkon 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan površine oko 70 m2 na trećem spratu stambene zgrade, naselje Vogošća. Nekretnina je adaptirana u više navrata. U toku 2006. godine je izvršena potpuna adaptacija kuhinje, te postavljanje karemičkih pločica u predsoblju i toaletu. U toaletu je postavljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 70.900 KM, 71,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor čini hodnik,kupatilo,kuhinja i jedna velika prostorija OPIS:PARKET ZAVRŠEN EW 3-S LAKIRAN BOJA: HRAST PRIRODNI ZEMLJA PORIJEKLA: AUSTRIJA NAZIV TVRTKE: J.U.A. Frischeis Ltd. KERAMIKA ZIDNI KAMEN MARFIL DEKOR LEYRE VIZIJA CARPATTIA SVA KERAMIKA PRVI RAZRED ZEMLJA PODRIJETLA:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 69,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja novo namješten trosoban stan Naselje Ilidža, u neposrednoj blizini velike Aleje. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža. Trosoban stan, ukupne površine 69m2, pozicioniran je na prvom spratu novonapravljene stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 130.000 KM, 71,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem odlično rasporedjen trosoban stan u Sarajevu, naselje Hrasno u ul. Antuna Branka Šimića na 11 spratu sa 71 m2 uknjiženog stambenog prostora+2 balkona od kojih je jedan veći sa 6m2 dok je drugi nešto manji caa. 4,5 m2, plafon je visine 2,50 m. Lokacija je izuzetno dobra, jer....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 166.000 KM, 71,00 m2 cca 2340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Stan površine 71m2 nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, dvije spavaće sobe od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 69,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Apartman, BUGOJNO, 35.000 KM, 68,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se mora ofarbati, parket lakirati, vaš izbor, stan je na zadnjem katu (4 kat), može se prilagoditi unutarnji zidovi (spojiti dnevni boravak i kuhinja), otovri se moraju mjenjati ili lakirati, najbolje pogledati. Mjesto: uz tehničku srednju školu, 5 minuta hoda do osnovne škole,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 72,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju dvosobnog stana u kondominijumskom tipu naselja na lokaciji Poljine, općina Centar. Stambeni kompleks zatvorenog tipa je smješten na 700 metara nadmorske visine, ograđen i pokriven video nadzorom, sa visokim stepenom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 177.684 KM, 68,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 68m2 pozicioniran na 6.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Lukavica, Ulica Hilandarska. Trosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 68,34m2 pozicioniran....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 165.600 KM, 72,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov stan sa dvije spavaće sobe , grad Pale, opština Pale. Ul. Stjepana Lučića. Stan površine 72m2 pozicioniran na 5 spratu od 6 zgrade sa liftom a čine ga prostrani dnevni boravak s trpezarijom i kuhinjom, balkon/lođa,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • parket do 360000 km do 2700 km/m2 balkon 70 m2 (34)
  • parket pala cijena do 360000 km do 2700 km/m2 balkon (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)