• GoHome Professional
parket do 450000 km zadnjih 14 dana parking što ve - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket do 450000 km zadnjih 14 dana parking što ve - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket do 450000 km zadnjih 14 dana parking što veće 50 m2

  • Za upit "parket do 450000 km zadnjih 14 dana parking što veće 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 420000 KM (malo jeftiniji)
    • 470000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 100.640 KM, 54,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. Zgrada u kojoj su smješteni ovi vrhunski stanovi spratnosti prizemlje(8 garaža i poslovni prostori) + 6 spratova, zgrada sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 159.000 KM, 54,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nekorišten nov stan u novogradnji, ulica Dečanska, Istočno Sarajevo. Nekretnina površine 54m2 koja se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, balkona, hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 330.000 KM, 53,00 m2 cca 6230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom na polaznu stanicu staze Trnovo. Apartmanski objekat zajedno sa susjednim objektima čini jednu ugodnu arhitektonsku cjelinu, Objekat je smješten....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 295.000 KM, 53,00 m2 cca 5570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 53 m² na atraktivnoj lokaciji u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Stanse nalazi na 1. spratu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, ostave, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka te kuhinje....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 416.000 KM, 53,00 m2 cca 7850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban apartman u novoizgrađenom objektu na stazi Poljice, Jahorina. Apartman površine 53.21m2 se nalazi na 3.spratu novoizgrađenog objekta sa liftom i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 105.500 KM, 52,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji površine 52.75 m2 u naselju Ada. Strukturu stana čini će hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja i lođa. Stambeno-poslovni objekat će biti smješten na odličnoj lokaciji u naselju Ada, svega 15 minuta hoda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 196.422 KM, 52,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju apartmana u srcu olimpijske ljepotice Bjelašnica. Lokacija je Babin do - neposredno iznad kružnog toka i Hotela "Han". U blizini su i veliki broj ugostiteljskih objekata, javni i parking uz naplatu, te direktan....