• GoHome Professional
parket do 410000 km zadnjih 14 dana do 4600 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket do 410000 km zadnjih 14 dana do 4600 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket do 410000 km zadnjih 14 dana do 4600 km/m2 što skuplje

  • Za upit "parket do 410000 km zadnjih 14 dana do 4600 km/m2 što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TREBINJE, 420.000 KM, 100,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Na prodaju je jedinstven, monumentalan objekat na ulazu u Stari grad Trebinje - gradska vila iz 1900 godine sa velikim zatvorenim dvorištem. ; Starigrad .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 370.000 KM, 130,00 m2 cca 2850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća s poslovnim prostorom – Bjelave, Općina Centar, Sarajevo Prodaje se kuća austrougarskog stila, spratnosti Pr + S + Pk, uknjižene tlocrtne površine 50 m², smještena uz glavnu saobraćajnicu u naselju Bjelave, jednoj od najtraženijih lokacija u općini Centar. Nekretninu....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 350.200 KM, 83,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U naselju Borik, u ogranku ulice Milana Karanovića, gradimo kompleks Oaza Vrbas. Odlična povezanost sa svim urbanim sadržajima uz samu obalu Vrbasa, pored Rebrovačkog mosta. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 338.000 KM, 91,00 m2 cca 3710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - STARI GRAD: VELIKI TROSOBAN STAN U SRCU STAROG GRADA ; Starigrad .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 305.500 KM, 65,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Potpuno renoviran stan u Starom gradu. .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 295.600 KM, 68,00 m2 cca 4350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. ; Vraca .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 292.400 KM, 73,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan površine 73.09 m2, smješten u samom centru Trebinja u glavnoj gradskoj ulici - u okviru stambeno poslovnog kompleksa Agrokop. ; Agrokop .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 284.400 KM, 330,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Opis nekretnine: ; Solina .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 259.200 KM, 57,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U ulici Milana Karanovića, u naselju Borik, pored Rebrovačkog mosta i uz neposrednu obalu rijeke Vrbas otpočela je gradnja stambeno poslovnog kompleksa Oaza VrVrbas. U neposrednoj blizini obrazovnih ustanova, najvećih šoping centara i rekreativnih terena sa privilegijom života uz....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 240.000 KM, 73,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 73 m² u naselju Mjesec. Strukuru stana čine hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, veliki dnevni boravak, zatvorena lođa i terasa. Uz stan ulazi i pripadajuća podrumska prostorija i ostava. Stan je smješten na prvom spratu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 410000 km zadnjih 14 dana do 4600 km/m2 što skuplje (56)
  • parket do 410000 km do 4600 km/m2 što skuplje (321)
  • parket do 410000 km zadnjih 14 dana što skuplje (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)