• GoHome Professional
parket do 410000 km što veće - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • parket do 410000 km što veće - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket do 410000 km što veće

  • Za upit "parket do 410000 km što veće" pronađeno 383 nekretnina - prosječna cijena 3.172 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 380000 KM (malo jeftiniji)
    • 430000 KM (malo skuplji)
    • do 2600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kvalitetan
    • podrum
    • 4.sprat
    • adaptiran
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PALE, 169.000 KM, 35,00 m2 cca 4830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja opremljen apartman naselje Šator. Površina apartmana je 34.85m²m2 i nalazi se na prvom spratu stambenog objekta u naselju Šator. Lokacija odlična u samom centru naselja između Vile Jelene i Drugarske....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 155.320 KM, 35,00 m2 cca 4440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine je svoju ponudu apartmana na Bjelasnici obogatila ponudom prodaje apartmana u vec sada kultnim apartmanskim zgradama Vučko i Vučica. Kao nasi klijenti imate sada priliku kupiti apartmane u ovim kvalitetnim zgradama sa vrhunskom lokacijom, blizinom staze,kvalitetom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 152.000 KM, 35,00 m2 cca 4340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na visokom prizemlju objekta sa liftom. Apartman površine 34.50m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 142.500 KM, 35,00 m2 cca 4070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 125.000 KM, 35,00 m2 cca 3570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

U Tibri na Stupu, onoj bliže gradu, nalazi se garsonjera po strukturi, a zapravo jednosoban stan po kvadraturi. Stan se smjestio na optimalan sedmi sprat, do kojeg se dolazi pomoću dva lifta. Sastoji se iz hodnika, iz kojeg se desno ulazi u kupatilo, a pravo u veliku prostoriju, u....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Bakšaiš, 89.250 KM, 35,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stolarija nova, parket u dobrom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Podrum .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 343.641 KM, 34,00 m2 cca 10110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 4.E, projektovane površine 34,64 m2, sprat 2, dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, manje spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, TRNOVO, 157.000 KM, 34,00 m2 cca 4620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, jednoiposoban apartman površine 34 m², smješten u prizemlju kuće, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji u samom srcu Jahorine. Apartman je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 149.500 KM, 34,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Vili Košuta. Površina apartmana je 34m2 i nalazi se na prizemlju objekta Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Posjeduje i podrumsku prostoriju površine cca....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 122.400 KM, 34,00 m2 cca 3600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja završeni dvosoban apartman jedan jedini preostali u ponudi na visokom prizemlju od 34m2 u objektu Trebević Residence, Brus. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka i trpezarije, posebno....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 90.978 KM, 34,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 1.D, projektovane površine 34,22 m2, etaža suteren -1, studio-garsonjera. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 83.825 KM, 34,00 m2 cca 2470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom u novogradnji na Palama, ulica Stjepana Lučića. Stan se nalazi na 6.spratu ujedno i posljednjem u novoizgrađenom objektu sa liftom. Površina stana iznosi 33.53m2 i sastoji se od....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 334.862 KM, 33,00 m2 cca 10150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 5.E, projektovane površine 32,97 m2, sprat 3, dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, sobe i kupatila. Cijena apartmana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 140.238 KM, 33,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju apartmana u srcu olimpijske ljepotice Bjelašnica. Lokacija je Babin do - neposredno iznad kružnog toka i Hotela "Han". U blizini su i veliki broj ugostiteljskih objekata, javni i parking uz naplatu, te direktan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.363 KM, 33,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju garsonjere u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 108.900 KM, 33,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tek adaptiran stan sa visokim plafonima i sa izborom najkvalitetnijih materijala. Podno grijanje, klima, vanjske zaluzine sa upravljanjem na struju, ugradjeni plakari, sve masine marke Bosch, hrastov parket, frizider i masina za sudje kao i rerna u inox finisu, protuprovalna vrata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 82.425 KM, 33,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom u novogradnji na Palama, ulica Stjepana Lučića. Stan se nalazi na 6.spratu ujedno i posljednjem u novoizgrađenom objektu sa liftom. Površina stana iznosi 32.97m2 i sastoji se od....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 68.000 KM, 33,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. Zgrada u kojoj su smješteni ovi vrhunski stanovi spratnosti prizemlje(8 garaža i poslovni prostori) + 6 spratova, zgrada sa liftom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 319.480 KM, 32,00 m2 cca 9980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Dolac Malta, u ulici Paromlinska. Stan je površine 32.5m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 311.040 KM, 32,00 m2 cca 9720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novi grad, naselje Švrakino, u ulici Safeta Hadžića Stan je površine 32m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 119.000 KM, 32,00 m2 cca 3720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje garsonjeru od 32 m2 na Stupu u neposrednoj blizini Gazprom pumpe, u popularnom naselju Tibra 2. Riječ je o nekretnini zapadne orijentacije koja se nalazi na trinaestom, tj. posljednjem spratu dobro održavane novogradnje s liftom. Delimično namještena, s kompletnom kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 76.800 KM, 32,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom u izgradnji, grad Pale, opština Pale. Stan površine 32m2 dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom čine ga predsoblje, dnevni boravak s trpezarijom, balkon, kuhinja, kupatilo i spavaća....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 32.260 KM, 32,00 m2 cca 1010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novi grad, u ulici Safeta Hadžića Stan je površine 32m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i ostave, kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 189.500 KM, 31,00 m2 cca 6110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 175.000 KM, 31,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u stambeno poslovnom kompleksu "Nova Otoka", ulica Generala Mehmeda Alagića, općina Novi Grad. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 65.000 KM, 31,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u naselju Mjeseca velicine 31m2. Stan se nalazi 10 min.lagane setnje do centra grada. Godina izgradnje je 2007., parket I klase u sobi. WC, kuhinja, hodnik i balkon imaju plocice, pvc stolarija, vlastiti vodomjer, predinstalacija za kalorimetar. Grijanje-gradska toplana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 199.000 KM, 30,00 m2 cca 6630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 194.000 KM, 30,00 m2 cca 6470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stari Grad, 76.690 KM, 30,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Garsonjera u strogom centru Sarajeva, 4. sprat, lift, loggia, parket, pogled na Miljacku, 3 min hoda do Katedrale ili do Bascarsije, 5 min do Skenderije. Moze da posluzi i kao poslovni prostor, npr advokatura ili sl. Odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 30,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševsko brdo u ulici Muhameda Hadžijahića. Stan je površine 30 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 78.000 KM, 27,00 m2 cca 2890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju useljivu i novu garsonjeru u Istočnom Sarajevu. Garsonjera se sastoji od jednesobe sa izdvojenom kuhinjom,ulaznog hodnika i kupatila. Stan se nalazi na 4 spratu od 6 zgrade sa liftom, vrhunski kvalitet ugradbenih elemenata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 29.000 KM, 27,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja studio apartman u novoizgrađenom objektu na stazi Poljice, Jahorina. Apartman površine 27.24m2 se nalazi na 3.spratu novoizgrađenog objekta sa liftom i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 225.000 KM, 25,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja studio apartman u novoizgrađenom objektu na stazi Poljice, Jahorina. Apartman površine 24.81m2 se nalazi na 3.spratu novoizgrađenog objekta sa liftom i sastoji se od ulaznog dijela, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 89.999 KM, 24,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u naselju Grbavica, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Poslovni prostor smješten na prizemlju zgrade površine 24m2 se sastoji od jedne prostorije i većeg mokrog čvora. Grijanje u prostoru....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 186.200 KM, 20,00 m2 cca 9310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman na Bjelašnici, općina Trnovo, Babin do. Apartman je površine 20m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je garsonjera. Sastoji se iz hodnika, jedne velike prostorije sa kuhinjom i kupatila, te posjeduje ugradbeni plakar. Vanjska....

 
 
 
  Kuća, SREBRENICA, 141.000 KM, 15,00 m2 cca 9400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Vikendica montažni kontejner je dimenzija 6,00x2,40x2,60 m2. Kontejner ima pvc stolariju, jedna vrata dimenzije 0,90x2,00 i tri prozora, dva su dimenzija 1,00x1,20 i treći je 1,80x1,20 i svi su sa komarnicima i roletnama.. Na podu je postavljen laminatni parket debljine 7mm. Unutrašnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 81.000 KM, 15,00 m2 cca 5400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Montazni kontejner 0652906292 NOVO Montazni kontejner kancelarija površine 14,4 m2 dimenzije 6,00x2,40. Kontejner ima aluminiumsku stolariju jedna vrata dimenzije 90x200 i prozor dimenzije 1,00x1,20. Na podu je postavljen laminatni parket debljine 7mm. Unutrašnji deo kontejnera ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, POLJE, 81.000 KM, 15,00 m2 cca 5400 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 79.500 KM, 15,00 m2 cca 5300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NOVO! NOVO! NOVO! Montazni kontejner 0652906292 Montažni kontejner kancelarija površine 14,4 m2 dimenzije 6,00x2,40x2,60. Kontejner ima aluminiumsku stolariju jedna vrata dimenzije 0,90x2,00 i prozor dimenzije 1,00x1,20. Na podu je postavljen laminatni parket debljine 7mm. Unutrašnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 74.200 KM, 14,00 m2 cca 5300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NOVO! NOVO! NOVO! MONTAŽNI KONTEJNER Montažni kontejner kancelarija površine 14,4 m2 dimenzije 6,00x2,40x2,60. Kontejner ima aluminiumsku stolariju jedna vrata dimenzije 0,90x2,00 i prozor dimenzije 1,00x1,20. Na podu je postavljen laminatni parket debljine 7mm. Unutrašnji deo kontejnera....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stup, 326.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je u novogradnji BH BAU. Vanska stolarija je PVC, dok je unutrašnja drvena. Pod je kvalitetan bambusov parket i keramika. Ulazna vrata su blindirana. Grijanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 430.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća izgrađena 2007. godine čija kvadratura iznosi 160m2, a cijelokupna parcela iznosi 1302m2. ; Kratki opis: NN Nekretnine prodaje kuću sa zemljištem u naselju Ljubina, općina Ilijaš. Detaljni opis: Prodaje se kuća izgrađena 2007. godine čija kvadratura iznosi 160m2, a....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 383)