• GoHome Professional
parket do 410000 KM do 2600 KM/m2 za adaptaciju - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket do 410000 KM do 2600 KM/m2 za adaptaciju - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket do 410000 KM do 2600 KM/m2 za adaptaciju

  • Za upit "parket do 410000 km do 2600 km/m2 za adaptaciju" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 1.470 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 KM
    • do 150000 KM (prosječna cijena)
    • do 180000 KM
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 197.580 KM, 89,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

U Boriku, prvi vlasnik prodaje trosoban komforan stan na drugom katu od mogućih 12 u zgradi. Ulaz i cijela zgrada su uredno održavani, 2 lifta nedavno obnovljena. Stan ima blindirana ulazna vrat asa sigurnosnom bravom, veliki hodnik, ostavu, kuhinju s blagovaonom i izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 129.000 KM, 78,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

HITNO prodajem trosoban, novo adaptiran stan na Dobrinji 74m2 na drugom spratu, stvarnih nakon adaptacije 78m2 ul. Trg Zlatnih Ljiljana 35. U adaptaciju je ulozeno vise od 25.000KM i sve je novo. Nova kuhinja, americki plakari, pvc stolarija, hrastov parket, komplet adaptirana banja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 76,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troiposoban nenamještenj stan površine 76 m2 na prvom spratu stambene zgrade u ulici Trg Sabora Bosanskog, naselje Dobrinja. Adaptacija nekretnine je odrađena 2000. godine kada je zamenjena kompletna vanjska stolarija, parket i renovirano kupatilo i wc. Bitno je naglasiti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'parket do 410000 km do 2600 km/m2 za adaptaciju'
149.734 KM
  Apartman, SARAJEVO, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan površine oko 70 m2 na trećem spratu stambene zgrade, naselje Vogošća. Nekretnina je adaptirana u više navrata. U toku 2006. godine je izvršena potpuna adaptacija kuhinje, te postavljanje karemičkih pločica u predsoblju i toaletu. U toaletu je postavljena....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)